Niewykorzystany bon turystyczny przepada. Gdzie wykorzystać?

Niewykorzystany bon turystyczny przepada. Gdzie wykorzystać?

Do kiedy trzeba zapłacić bonem turystycznym, aby nie przepadł? 

Zgodnie z obowiązującymi wiadomościami bon turystyczny należy wykorzystać do końca marca 2022. Co ważne rząd nie planuje wydłużać czasu jego realizacji. W związku z tym pojawia się wiele pytań na temat bonu.

Na co i gdzie wykorzystać bon turystyczny?
Jakie wakacje 2021 dla dzieci z bonem turystyczny?
Jak wykorzystać bon turystyczny?

 

Bon turystyczny 500 zł można wykorzystać do 31 marca 2022, można nim opłacić usługi hotelarskie oraz imprezy turystyczne jak kolonie dla dzieci 2021. Bon można przeznaczyć na wybrane obozy dla dzieci i młodzieży wyłącznie u organizatorów, którzy zgłosili się na listę aktywnym podmiotów oraz dostarczyli odpowiednie dokumenty. Pełną listę można znaleźć na stronie: https://bonturystyczny.polska.travel/lista-podmiotow

program bon turystyczny

 

Bon turystyczny można przeznaczyć na wszystkie kolonie dla dzieci i młodzieży z naszej oferty. Dlatego zachęcamy do wykorzystania bonu jak najszybciej by nie przegapić okazji. W wielu obozach pozostały już ostatnie wolne miejsca, dlatego warto zdecydować się już dziś.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy poradnik krok po kroku jak wypełnić wniosek o bon turystyczny.
Dodatkowo w artykule znajdziecie Państwo informacje jak założyć konto PUE ZUS, które niezbędne jest to wygenerowania kodu bonu turystycznego. Zapraszamy:

Kliknij by przejść do poradnika

instrukcja krok po kroku jak wypełnić bon turystyczny

Serdecznie zapraszamy do wykorzystania bonu turystycznego na naszych koloniach dla dzieci i młodzieży.

Kliknij by sprawdzić ofertę lato 2021