Sprawdzone kolonie dla dzieci - Wybór organizatora ma znaczenie

Sprawdzone kolonie dla dzieci – Wybór organizatora ma znaczenie

Każdy z rodziców i opiekunów przy wyborze kolonii dla dzieci bieże pod uwagę wiele czynników. Zaczynając od oferty, która może zainteresować jego dziecko, przez miejsce, w które wyślemy swoje pociechy, długość trwania obozu, kończąc na sprawdzonym organizatorze. W związku z tym rodzice poszukują sprawdzonych obozów dla dzieci, by ich dzieci trafiły w dobre ręce i nie nudziły się na letnim wypoczynku.

Czym charakteryzują się sprawdzone kolonie dla dzieci?

Jak wspomnieliśmy wybór obozów jest dla rodziców bardzo ważny przez co wybór organizatora turystyki dziecięcej jest kluczowy. Niżej przedstawiamy kilka liczb mówiących o nas:

25 LAT DOŚWIADCZENIA
176 000 TYSIĘCY UCZESTNIKÓW
100% WYSZKOLONEJ KADRY
33 WYJĄTKOWE TEMATY OBOZOWE PRZYGOTOWANE NA PODSTAWIE ZAINTERESOWAŃ UCZESTNIKÓW

Czym są sprawdzone kolonie dla dzieci?

Naturalnie odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Sprawdzone obozy to te, które przetestowali inni rodzice i naturalnie dzieci/młodzież. Nieocenione w tym miejscu są opinie zarówno dzieci jak i rodziców. Jak łatwo się domyślić po zapoznaniu się z liczbami prezntującymi Hajdasz Travel nasze kolonie zostały już sprawdzone przez ponad 176 tys. dzieci. Zorganizowaliśmy już setki tematów obozowych i wielu naszych uczestników już wysyła swoje dzieci na nasze obozy. Nieocenione przy wyborze sprawdzonych kolonii dla dzieci są naturalnie opinie.

Ania D
Ania D
2023-08-07
Szukałam pierwszej koloni dla 7letniego syna i znalazłam w Hajdasz Travel. Był to wyjazd nad jezioro na 5 dni. Im bliżej było wyjazdu tym bardziej wątpiłam czy to był dobry pomysł. Ale syn wrócił zadowolony, miał mnóstwo aktywności. Podobał mu się hotel i pokój, jedzenie smakowało, zaaklimatyzował się z nowymi kolegami i jak opowiadał odwiedzali się w pokojach i wspólnie się bawili. Dzielnie dysponował kieszonkowym. Ani razu podczas rozmów telefonicznych nie mówił, że coś mu się nie podoba. Co dla nas rodziców ważne, wyraża chęć do dalszych wyjazdów w kolejnych latach, ponieważ pierwszy wyjazd sprawił, że kolonie po prostu mu się spodobały.
Kamil Muszyński
Kamil Muszyński
2023-08-04
Syn świetnie się bawił i wrocił zadowolony z obozu. Pani Weronika S. była miła, sympatyczna i zaangażowaniem zajmowała się dziećmi. Syn mówił, że były imprezy i teleturnieje oraz wiele innych atrakcji. Polecamy.
Basia Wein-K
Basia Wein-K
2023-07-31
Córka wróciła bardzo zadowolona z obozu w Rewalu, towarzystwo, kadra prowadząca zajęcia, jedzenie, wszystko na plus. Polecamy Hajdasz Travel 🙂
Justyna Domańska
Justyna Domańska
2023-07-25
Super kolonie w Zblewie. Syn zadowolony, opieka rewelacyjna, szczególnie Pani Weronika- miła, ciepła i zaangażowana osoba. Polecam. Na pewno wrócimy
Magdalena Kijewska
Magdalena Kijewska
2023-07-22
Syn wrócił z kolonii bardzo zadowolony do tego stopnia, że płakał wieczorem, że już więcej Pani wychowawczyni i poznanych kolegów nie zobaczy?.To były jego pierwsze kolonie i dzięki dobrej zabawie na pewno nie ostatnie,serdecznie pozdrawiamy całą ekipę wychowawców z Dworku Tucholskiego, szczególnie Panią Weronikę
Dom Ka
Dom Ka
2023-07-21
Córka wróciła mega zadowolona z obozu w Dworku Tucholskim, organizowanym przez Hajdasz. Polecam przede wszystkim ze względu na ilość atrakcji i cudowną ciocię, która opiekowała się dziećmi na 200%. Opinia córki: " daje 11/10 i chcę tam wrócić".
Katarzyna Makowska
Katarzyna Makowska
2023-07-21
Dziękuję za opiekę nad synem na obozie Boys Camp w Dworku Tucholskim?? syn bardzo zadowolony! Mnóstwo atrakcji i bardzo profesjonalne podejście kadry. To nasz pierwszy oboz w HajdaszTravel i po złych doświadczeniach u innych turystycznych firm odbudowaliśmy wiarę w to, że można. Do zobaczenia na pewno! Polecam.
Joanna Nowaczyk
Joanna Nowaczyk
2023-07-20
Oceniam obóz Boys Camp w hotelu szablewski. Dziecko pojechało pierwszy raz, baliśmy się, że będzie płakać, ale koniec końców okazało się, że dziecko nie chciało wracać do domu. Dodam, że jechało same, a na obozie znalazło wielu kolegów. Od pierwszych chwil obozu czuć przyjazną atmosferę. Na obozie nie ma pań, są ciocie i uważam, że dzięki temu relacje między kadrą, a dziećmi są luźniejsze. Fakt, są to młode dziewczyny, ale to przecież nie podważa ich kompetencji. Żeby być wychowawcą kolonijnym nie trzeba robić profesury i mieć minimum 40 lat? dziewczyny są młode i dzięki temu świetnie rozumieją się z dziećmi, widać, że mają doświadczenie. Przez cały pobyt nie ma czasu na nudę. Na pewno wybierzemy ten obóz za rok. Polecam!

Jak sprawdzić organizatora kolonii dla dzieci?

Twoje dziecko jedzie na kolonię albo obóz? Chcesz mieć pewność, że organizator takiego wypoczynku działa legalnie? To bardzo ważne, dlatego sprawdź organizatora na stronie:
https://www.gov.pl/web/gov/sprawdz-organizatora-kolonii-albo-obozu

Sprawdź, czy organizator tego wyjazdu zarejestrował się w oficjalnej bazie organizatorów wypoczynku. Jeśli tak możesz mieć pewność, że dostał zgodę na prowadzenie kolonii albo obozu i wypoczynek ten jest nadzorowany przez kuratora oświaty, służby sanitarne i straż pożarną.
https://wypoczynek.mein.gov.pl/

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z obecną ofertą kolonii dla dzieci

kliknij by poznać aktualną ofertę https://hajdasztravel.pl/rodzaj-obozu/tematyczny/

sprawdzone kolonie dla dzieci

Cetryfikat dobrych praktyk.

Certyfikat Dobrych Praktyk – wyróżnienie dla dla firm, które świadczą usługi turystyczne na wysokim poziomie. Przystąpiliśmy – z sukcesem! – do projektu “Certyfikacja Podmiotów Turystycznych“, realizowanego przez Polską Organizację Turystyczną (POT OZ). Jest to projekt, stworzony w trosce o utrzymanie wysokiej jakości usług turystycznych i gwarancji spokojnego wypoczynku!  Celem projektu jest promocja obiektów noclegowych oraz organizatorów turystyki, którzy w trakcie realizacji Programu Polski Bon Turystyczny (PBT) profesjonalnie prowadzą swoją działalność oraz świadczą usługi turystyczne na wysokim poziomie.

cetryfikat