Sprawdzone kolonie dla dzieci - Wybór organizatora ma znaczenie

Sprawdzone kolonie dla dzieci – Wybór organizatora ma znaczenie

Każdy z rodziców i opiekunów przy wyborze kolonii dla dzieci bieże pod uwagę wiele czynników. Zaczynając od oferty, która może zainteresować jego dziecko, przez miejsce, w które wyślemy swoje pociechy, długość trwania obozu, kończąc na sprawdzonym organizatorze. W związku z tym rodzice poszukują sprawdzonych obozów dla dzieci, by ich dzieci trafiły w dobre ręce i nie nudziły się na letnim wypoczynku.

Czym charakteryzują się sprawdzone kolonie dla dzieci?

Jak wspomnieliśmy wybór obozów jest dla rodziców bardzo ważny przez co wybór organizatora turystyki dziecięcej jest kluczowy. Niżej przedstawiamy kilka liczb mówiących o nas:

25 LAT DOŚWIADCZENIA
176 000 TYSIĘCY UCZESTNIKÓW
100% WYSZKOLONEJ KADRY
33 WYJĄTKOWE TEMATY OBOZOWE PRZYGOTOWANE NA PODSTAWIE ZAINTERESOWAŃ UCZESTNIKÓW

Czym są sprawdzone kolonie dla dzieci?

Naturalnie odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Sprawdzone obozy to te, które przetestowali inni rodzice i naturalnie dzieci/młodzież. Nieocenione w tym miejscu są opinie zarówno dzieci jak i rodziców. Jak łatwo się domyślić po zapoznaniu się z liczbami prezntującymi Hajdasz Travel nasze kolonie zostały już sprawdzone przez ponad 176 tys. dzieci. Zorganizowaliśmy już setki tematów obozowych i wielu naszych uczestników już wysyła swoje dzieci na nasze obozy. Nieocenione przy wyborze sprawdzonych kolonii dla dzieci są naturalnie opinie.

MA LIP
MA LIP
2023-03-20
Wspaniały wyjazd na narty, córka wróciła zadowolona z chęcią wyjazdu na następny. Planowo, solidna firma. Polecam
Monika H
Monika H
2023-02-28
Byłam polecam. Pozdrowienia dla wszystkich widzimy się już lipcu.
Barbara Bondyra-Stępień
Barbara Bondyra-Stępień
2023-02-26
Zimowisko w Przesiece to był świetny pomysł i polecam każdemu kto chce żeby jego dziecko spędziło ciekawie czas. Opowieści syna potwierdzają wszystkie zapewnienia organizatorów czyli, że zajęcia są ciekawe i różnorodne, dostosowane do preferencji dzieci. Syn mógł cały dzień bawić się i poznawać nowe gry i zabawy, a przy okazji uczyć się samodzielności i funkcjonowania w grupie. Ponadto dzieci są pod opieką przemiłych cioć (miałam okazję poznać), które całą dobę czuwają nad ich bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem, są pomocne i empatyczne. Jednym słowem: super! 🙂
Kamila Kamińska
Kamila Kamińska
2023-02-23
Bardzo polecam.
Gwar
Gwar
2022-09-16
Kolejny wyjazd dziecka i kolejny raz wszyscy zadowoleni 🙂 Polecam w 101% 🙂
Magdalena Chwialkowska
Magdalena Chwialkowska
2022-09-06
Oboz micraft/ fortnite. Cudowny obóz! Syn z zachwytem opowiadał przez tel o każdym dniu . Opiekunowie wspaniali , uśmiechnięci i pełni energii. Posiłki prze prze przepyszne. Polecam z całego ❤ za rok wybieramy się ponownie!!!
Nicolle Borzęcka
Nicolle Borzęcka
2022-09-06
Pierwszy obóz córki, tego lata . Córka 6 letnia bardzo zadowolona , Najlepsza kadra, z dużym doświadczeniem 😃 Pełno atrakcji codziennie, zdecydowanie polecam firmę Hajdasz Travel każdemu kto chce wysłać swoje dziecko na sprawdzony i bezpieczny obóz 👍😁
Przemysław Śmgielski
Przemysław Śmgielski
2022-09-06
Polecam ,córa zadowolona, rodzice szczęśliwi - marzenie 🙂 mega profesjonalizm!!

Jak sprawdzić organizatora kolonii dla dzieci?

Twoje dziecko jedzie na kolonię albo obóz? Chcesz mieć pewność, że organizator takiego wypoczynku działa legalnie? To bardzo ważne, dlatego sprawdź organizatora na stronie:
https://www.gov.pl/web/gov/sprawdz-organizatora-kolonii-albo-obozu

Sprawdź, czy organizator tego wyjazdu zarejestrował się w oficjalnej bazie organizatorów wypoczynku. Jeśli tak – możesz mieć pewność, że dostał zgodę na prowadzenie kolonii albo obozu i wypoczynek ten jest nadzorowany przez kuratora oświaty, służby sanitarne i straż pożarną.
https://wypoczynek.mein.gov.pl/

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z obecną ofertą kolonii dla dzieci

kliknij by poznać aktualną ofertę https://hajdasztravel.pl/rodzaj-obozu/tematyczny/

sprawdzone kolonie dla dzieci

Cetryfikat dobrych praktyk.

Certyfikat Dobrych Praktyk – wyróżnienie dla dla firm, które świadczą usługi turystyczne na wysokim poziomie. Przystąpiliśmy – z sukcesem! – do projektu “Certyfikacja Podmiotów Turystycznych“, realizowanego przez Polską Organizację Turystyczną (POT OZ). Jest to projekt, stworzony w trosce o utrzymanie wysokiej jakości usług turystycznych i gwarancji spokojnego wypoczynku!  Celem projektu jest promocja obiektów noclegowych oraz organizatorów turystyki, którzy w trakcie realizacji Programu Polski Bon Turystyczny (PBT) profesjonalnie prowadzą swoją działalność oraz świadczą usługi turystyczne na wysokim poziomie.

cetryfikat