Ekskluzywne kolonie dla dzieci

Ekskluzywne kolonie dla dzieci

Ekskluzywne kolonie dla dzieci.
Spotkanie z gwiazdami i niezapomniane atrakcje.

Marzysz o wyjątkowej letniej kolonii? Nasze ekskluzywne kolonie dla dzieci to nie tylko zwykłe wakacje, to podróż w świat niezapomnianych atrakcji i spotkań z prawdziwymi gwiazdami. W tym roku przygotowaliśmy dla uczestników wyjątkowe tematy obozowe, a w nich m.in. Obóz Viki Gabor czyli wyjątkowy obóz wokalno-artystyczny połączony z obecnością Viki Gabor oraz obóz Lego z uczestniczką programu Lego Masters Asi Krysztoforską!

 

Ekskluzywne atrakcje:

Nasze kolonie to prawdziwe święto dla dzieci i młodzieży. Wzbogaciliśmy naszą ofertę o unikalne atrakcje, które pozostaną w pamięci uczestników na zawsze. Od ekscytujących aktywności sportowych po kreatywne warsztaty artystyczne ? każdy dzień wypełniony jest niezwykłymi przeżyciami.

Spotkania z gwiazdami:

W roku 2024 zapraszamy uczestników do spotkania z dwiema niesamowitymi osobowościami ? Viki Gabor, utalentowaną artystką i zwyciężczynią Eurowizji Junior, oraz Asią Krysztoforską, niekwestionowaną gwiazdą Lego Masters. To wyjątkowa okazja dla młodych fanów, aby poznać swoich idolów, zadać pytania i czerpać inspirację z ich niezwykłych historii.

Komfort i luksus:

Nasze obozy odbywają się w wyjątkowych miejscach, gdzie dzieci mogą cieszyć się wygodnym zakwaterowaniem i przemyślaną infrastrukturą. Dbamy o każdy detal, aby zapewnić uczestnikom pełen komfort podczas ich letniego pobytu.  W Hotelu Szablewski naturę mamy na wyciągnięcie ręki, a jezioro i las to najbliższe otoczenie. Jest to magiczne miejsce zlokalizowane blisko Wielkopolskiego Parku Narodowego. Z okien hotelu rozprzestrzenia się widok na najbardziej chronione i najcenniejsze przyrodniczo obszary Wielkopolski. Hotel Szablewski posiada niesamowitą przestrzeń, która daje wiele możliwości odwiedzającym. W wigwamie na terenie hotelu przygotowywane są ogniska dla kilku dziesięcioosobowych grup, a na boiskach i pod wiatami organizowane są duże pikniki dla kilkuset osób. Dużym atutem hotelu jest także pobliska plaża przy jeziorze Łódzko-Dymaczewskim.Świeże powietrze i czysta woda stanowią idealne uzupełnienie i gwarantują niezapomniane ferie. Natomiast Hotel Austeria to wyjątkowe miejsce na mapie Ciechocinka, największego i najbardziej lubianego polskiego uzdrowiska. Hotel położony jest 2 km od ciechocińskich Tężni, 1, 5 km od stacji kolejowej oraz 2, 5 km od Parku Zdrojowego. Ciechocinek to jedno z najpopularniejszych miast uzdrowiskowych na mapie Polski, leżące w województwie kujawsko-pomorskim, na lewym brzegu Wisły, przy trasie nr 1 biegnącej z południa na północ kraju, niedaleko Torunia. W ofercie rozrywkowej Hotelu Austeria znajduje się stół bilardowy, piłkarzyki, a dla najmłodszych gości ? plac zabaw. Przy hotelu działa klub tenisowy z kortami zewnętrznymi i krytymi.

Pamiętaj ilość miejsc jest ograniczona, dlatego już dziś wykorzystaj szansę na eksluzywne kolonie dla dzieci.
Kliknij i sprawdź jakie atrakcje, terminy oraz niespodzianki przygotowaliśmy dla uczestników w tym roku.

ekskluzywne-kolonie-dla-dzieci

Sprawdź naszą bazę hotelową dla eksluzywnych obozów:
Hotel Szablewski:

hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci

Hotel Austeria:

hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci