Znajdź obóz jaki chcesz i gdzie chcesz

kolonie 2022

Obozy letnie 2022

tematyczny 1
mlodziezowe 1
obozy gamingowe
moj pierwszy oboz
Sportowe

kolonie 2022

kolonie, wakacje, lato 2022, obozy dla dzieci i młodzieży, kolonie 2022

Kolonie 2022 z HajdaszTravel to najlepszy wybór! Twoje dziecko lub nastolatek było już na zwykłych obozach, a chciało by spróbować czegoś nowego?

Najlepsze rozwiązanie dla żywiołowych, pełnych energii dzieci, które na obozach letnich 2022 poszukują zabawy z najlepszym organizatorem
obozów dla dzieci i młodzieży w Polsce.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, co jest potrzebne uczestnikom kolonii w Polsce 2022. Czas spęczony na koloniach to czas, w którym nie może być czasu na nudę. To wieloletnie doświadczenie w organizacji kolonii dla dzieci już od 6 roku życia sprawia, że nasze obozy są wyjątkowe i przede wszystkim bardzo bezpieczne.

Kolonie 2022 z HajdaszTravel nacechowane są tym, iż nasi wychowawcy zwracają szczególną uwagę na to by niedoświadczone w samodzielnych wyjazdach maluchy czuły się dobrze i nie zapomniały o tęsknocie za rodzicami. Dzięki dopasowanym turnusom, autorskim oryginalnym programom i przede wszystkim doświadczonym wychowawcom przekonacie się Państwo, że nie ma lepszego sposobu na spędzenie kolonii 2022 w wakacje jak tylko na obozach Hajdasz Travel.

Nie pozwól by Twoje dziecko nudziło się podczas wakacji w domu, wybierz dla niego najlepszy obóz letni tego roku!

Wakacje i ferie to czas, na który wszyscy, tym bardziej nasza żywiołowa młodzież czeka. Jest to moment, w którym odpoczywamy od szkoły, zadań domowych oraz codziennych obowiązków. Więc jeśli twoje dziecko lubi, plażowanie, letnie lenistwo, jest kreatywne, interesuje się światem, lubi taniec, jest miłośnikiem komiksów, anime, mangi, aspiruje do miana master szefa lubi wyzwania i chce poznać nowych przyjaciół to obozy wakacje 2022 są stworzone dla niego. Na takich koloniach letnich nastawiamy się na wypoczynek, ale niepozbawiony aktywności i wspólnych zabaw.

Przez cały turnus w zależności od dokonanego wyboru, kolonie nad jeziorem, kolonie nad morzem lub kolonie w górach uczestnicy będą mogli rozwinąć pasje. Gwarantujemy prawdziwy zawrót głowy, jeżeli chodzi o atrakcje każdy znajdzie coś dla siebie!

Lato 2022 i wakacje z Hajdasz travel to prawdziwa przygoda, w tym roku mamy dla uczestników prawdziwą tematyczną bombę! Obozy sportowe, kolonie tematyczne, obozy gamingowe, obozy dla młodzieży oraz obozy dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z obozami.

Nasze kolonie 2022 to gwarancja:

Udanej zabawy
Doświadczonej kadry, która przez cały rok pracuje z dziećmi
Bezpieczeństwa
Najlepszej opieki medycznej,
Spotkania wyjątkowych gwiazd,
Powrotu do domu z nowymi przyjaciółmi!

Liczby mówią o nas

lata doświadczenia
zadowolonych dzieci i młodzieży
napisanych autorskich tematów
działów tematycznych
sprawdzonych ośrodków i hoteli

16 000 zadowolonych Klientów

Zobacz prawdziwe opinie, prawdziwych ludzi
Kry Victoria
Kry Victoria
27. Kwiecień, 2022.
Córka bardzo zadowolona z ferii, już nie może doczekać się wakacji. Ja również jestem zadowolona jako mama, ponieważ moja 9 latka rozpoczyna swoją drogę związaną z wyjazdami. Hajdasz Travel polecam z czystym sumieniem.
Dorota Rutkowska
Dorota Rutkowska
27. Kwiecień, 2022.
Córka korzysta z bogatej oferty półkolonii już od 3 lat. Trzeba przyznać, że oferta jest zróżnicowana. Do wyboru są obozy, kolonie, tematyczne i sportowe, podzielone na kategorie wiekowe. Wszystko jest rewelacyjne zorganizowane. Już od momentu wysłania formularza z rezerwacją można liczyć na opiekę i wsparcie. Hajdasz oferuje wypoczynek atrakcyjny zarówno pod kątem tematycznym jak i hotelowym. Wszystko na wysokim poziomie, córka za każdym razem wraca zadowolona. Także kadra wychowawców zasługuje na pochwałę. Instytucja akceptuje bon turystyczny, wystawia faktury, udziela rabatów. Polecam, korzystamy już od trzech lat i za każdym razem jesteśmy zadowoleni.
Aleksandra Janus
Aleksandra Janus
26. Kwiecień, 2022.
Córka była w ubiegłym roku na obozie i byka bardzo zadowolona , ja jako rodzic również uważam że wszystko poszło bardzo dobrze a był to jej pierwszy obóz , cieszę się że w tym roku również jedzie z Hajdaszem
Renata Morańska
Renata Morańska
26. Kwiecień, 2022.
Hajdaszowy obóz to było marzenie córki od kilku już sezonów. Marzenie udało się zrealizować w zeszłym roku, wybierając Summer Camp w Hotelu Szablewski. Córka na obozie nawiązała wspaniałe relacje z rówieśnikami, przeżyła świetną przygodę i oczywiście nabrała ochoty na kolejny wyjazd, który mamy nadzieję uda się zrealizować w tegoroczne wakacje 🙂 Bardzo polecamy!
Maciej Łuszczyński
Maciej Łuszczyński
25. Kwiecień, 2022.
Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że nasze dzieciaki same co roku wyszukują sobie obozy, na które chcą pojechać - i wcale nie trzeba ich do tego namawiać 😉 Inne plusy dodatnie to świetna i zaangażowana kadra, atrakcyjny program i świetne lokalizacje obozów. Plusów ujemnych nie stwierdzono. Polecamy!
Czorny Pies
Czorny Pies
25. Kwiecień, 2022.
Syn zadowolony Dużo zajęć Aktywnie Polecamy
Najlepiej jak zobaczysz nas w akcji
Zapraszamy do naszego świata obozów uwiecznionego na zdjęciach lub filmach, których autorami są uczestnicy obozów.