Znajdź obóz jaki chcesz i gdzie chcesz

kolonie 2022

Obozy letnie 2022

tematyczny 1
mlodziezowe 1
obozy gamingowe
moj pierwszy oboz
Sportowe

obozy 2022

Obozy sportowe, kolonie sportowe dla dzieci, kolonie 2022

Twoje dziecko lub nastolatek było już na zwykłych obozach, a chciało by spróbować czegoś nowego? Zachęcamy do uczestnictwa w naszych obozach sportowych, gdyż to najlepsze rozwiązanie dla żywiołowych, pełnych energii dzieci. Na wakacjach sportowych poza świetną zabawą, dzieci poznają zasady fair play, reguły zdrowego żywienia, a ich dotychczasowa kondycja po naszych koloniach poprawia się o 100%! Organizujemy jedyne w swoim rodzaju obozy sportowe 2022, które nasycone są olbrzymią ilością atrakcji, dlatego też uczestnicy obozów nie mają czasu na nudę. W ciągu 21 lat zorganizowaliśmy niezliczoną ilość kolonii sportowych dla dzieci i młodzieży m.in.: obóz pływacki, obóz piłkarski, obóz taneczny, obóz crossfit, obóz survivalowy, obóz tenisowy, obóz przetrwania, obóz skateowy, obozy konne, obóz z nauką pływania na desce SUP (Stand Up Paddle) i wiele innych. Jeśli zastanawiasz się jaki obóz wybrać dla aktywnego dziecka odpowiedź jest tylko jedna: obóz sportowy!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, co jest potrzebne osobom uprawiającym sport, aby czas spęczony na koloniach nie był tylko żmudnym treningiem. To wieloletnie doświadczenie w organizacji kolonii dla dzieci od 6 roku życia sprawia, że nasze obozy są wyjątkowe i przede wszystkim bardzo bezpieczne.

Nasze obozy sportowe to gwarancja:

Niewiarygodnych wspomnień
Najlepszej kadry obozowej w Polsce
Bezpieczeństwa
Rozmów i spotkań z wartościowymi gwiazdami,
Powrotu do domu z nowymi przyjaciółmi!

kolonie 2022

Obozy już dla 6 latków

Jak co roku organizujemy kolonie 2022 dla dzieci, które jeszcze nigdy nie uczestniczyły w obozach.
“Mój pierwszy obóz”

Jesteśmy liderami w organizacji takich kolonii dla dzieci. Zapraszamy na obóz wszystkie dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wakacyjnymi wyjazdami. Celem obozów jest przedstawienie wszystkim dzieciom elementów występujących na każdym obozie dla dzieci już od 6 roku życia. Zajęcia dostosowane są do wieku i umiejętności uczestników. Zabawy, atrakcje mają charakter rozwojowy, pozwalają kształcić zdolności interpersonalne, twórcze, rozbudzają dziecięcą wyobraźnię oraz zdolności plastyczne.

Każdy dzień obozowy to nowe wyzwania, nowe przygody, nauka samodzielności, dyscypliny oraz pracy w zespole. Takie kolonie 2022 rozwijają także swoje umiejętności aktorskie, taktyczne, kulinarne, taneczne i wiele wiele innych. Obóz dla dzieci nacechowany jest także tym, iż nasi wychowawcy zwracają szczególną uwagę na to by niedoświadczone w samodzielnych wyjazdach maluchy czuły się dobrze i nie zapomniały o tęsknocie za rodzicami. Dzięki krótkim turnusom, autorskim oryginalnym programom i przede wszystkim doświadczonym wychowawcom przekonacie się Państwo, że nie ma lepszego sposobu na spędzenie wakacji jak tylko na obozach Hajdasz Travel. W ciągu 21 lat zorganizowaliśmy niezliczoną ilość kolonii dla dzieci, które pierwszy raz wyjeżdżają na obóz m.in.: misja przygoda (obóz z elementami survivalu), wakacyjna gwiazda (obóz kreatywno – plastyczny), beauty camp (obóz kreatywno-plastyczny), obóz kucharski, obóz konny (obóz z codzienną jazdą konno) i wiele wiele innych.

Przez cały turnus w zależności od dokonanego wyboru, kolonie nad jeziorem, kolonie nad morzem lub kolonie w górach uczestnicy będą mogli rozwinąć pasje. Gwarantujemy prawdziwy zawrót głowy, jeżeli chodzi o atrakcje każdy znajdzie coś dla siebie!

Nasze obozy to gwarancja:
Udanej zabawy,
Profesjonalnej kadry,
Bezpieczeństwa
Najlepszej opieki medycznej,
Super atrakcji,
Niesamowitych wspomnień!

obozy młodzieżowe

obozy letnie 2022

Wakacje i ferie to czas, na który wszyscy, tym bardziej nasza żywiołowa młodzież. Jest to moment, w którym odpoczywamy od szkoły, zadań domowych oraz codziennych obowiązków. Więc jeśli twoje dziecko lubi, plażowanie, letnie lenistwo, jest kreatywne, interesuje się światem, lubi taniec, jest miłośnikiem komiksowych, animowanych super bohaterów, lubi wyzwania i chce poznać nowych przyjaciół to obozy młodzieżowe są stworzony dla niego. Na takich koloniach letnich nastawiamy się na wypoczynek, ale niepozbawiony aktywności i wspólnych zabaw. Obozy letnie 2022 organizowane są zarówno w górach, nad morzem, a także nad pięknymi polskimi jeziorami.

Wybierz jeden z z tematów młodzieżowych, które co roku dopasowane są do panujących trendów.
W ciągu 21 lat zorganizowaliśmy setki ciekawych tematów na obozy młodzieżowe 2022 m.in.: letni szał zabawy – obóz sportowy, beauty camp – obóz kreatywno plastyczny, pływacka przygoda – obóz pływacko-rekreacyjny, letni szał zabawy, summer camp, obóz 4 żywiołów, obóz mangowy, kolonie detektywistyczne i wiele wiele więcej.

Obozy młodzieżowe przede wszystkim mają zaoferować uczestnikom ogromną różnorodność, a korzystanie z wielu atracjii ma być naturalne i chill-outowe. Hajdasz Travel gwarantuje, że Twoje dziecko doskonale odpocznie i zregeneruje siły po ciężkim roku szkolnym.

Nie pozwól by Twoje dziecko nudziło się podczas wakacji w domu, wybierz dla niego najlepszy obóz młodzieżowy tego roku!

Nasze kolonie 2022 to gwarancja:

Udanej zabawy
Doświadczonej kadry, która przez cały rok pracuje z dziećmi
Bezpieczeństwa
Najlepszej opieki medycznej,
Spotkania wyjątkowych gwiazd,
Powrotu do domu z nowymi przyjaciółmi!

Liczby mówią o nas

lat doświadczenia
zadowolonych dzieci i młodzieży
napisanych autorskich tematów
działów tematycznych
sprawdzonych ośrodków i hoteli

15 000 zadowolonych Klientów

Zobacz prawdziwe opinie, prawdziwych ludzi
To było to, czego potrzebował mój syn. Dziękuję organizatorom za szkołę życia.

Marek Nalazek

Przedsiębiorca
Moje dziecko wróciło pełne radości i energii. Nauczyło się nie tylko jak malować, ale przede wszystkim nauczyło się życia.

Anna Kwiatkowska

Informatyk
Moje dziecko jeździ z Hajdaszem już od 6 roku życia!

Marcin Kaczmarek

Handlowiec
Najlepiej jak zobaczysz nas w akcji
Zapraszamy do naszego świata obozów uwiecznionego na zdjęciach lub filmach, których autorami są uczestnicy obozów.
FacebookInstagram