kolonie 2023

Obozy letnie 2023

tematyczny 1
mlodziezowe 1
obozy gamingowe
moj pierwszy oboz
Sportowe

kolonie 2023

kolonie, wakacje, lato 2023, obozy dla dzieci i młodzieży, kolonie 2023

Kolonie 2023 z HajdaszTravel to najlepszy wybór! Twoje dziecko lub nastolatek było już na zwykłych obozach, a chciało by spróbować czegoś nowego?

Najlepsze rozwiązanie dla żywiołowych, pełnych energii dzieci, które na obozach letnich 2023 poszukują zabawy z najlepszym organizatorem
obozów dla dzieci i młodzieży w Polsce.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, co jest potrzebne uczestnikom kolonii w Polsce 2023. Czas spęczony na koloniach to czas, w którym nie może być czasu na nudę. To wieloletnie doświadczenie w organizacji kolonii dla dzieci już od 6 roku życia sprawia, że nasze obozy są wyjątkowe i przede wszystkim bardzo bezpieczne.

Kolonie 2023 z HajdaszTravel nacechowane są tym, iż nasi wychowawcy zwracają szczególną uwagę na to by niedoświadczone w samodzielnych wyjazdach maluchy czuły się dobrze i nie zapomniały o tęsknocie za rodzicami. Dzięki dopasowanym turnusom, autorskim oryginalnym programom i przede wszystkim doświadczonym wychowawcom przekonacie się Państwo, że nie ma lepszego sposobu na spędzenie kolonii 2023 w wakacje jak tylko na obozach Hajdasz Travel.

Nie pozwól by Twoje dziecko nudziło się podczas wakacji w domu, wybierz dla niego najlepszy obóz letni tego roku!

Wakacje i ferie to czas, na który wszyscy, tym bardziej nasza żywiołowa młodzież czeka. Jest to moment, w którym odpoczywamy od szkoły, zadań domowych oraz codziennych obowiązków. Więc jeśli twoje dziecko lubi, plażowanie, letnie lenistwo, jest kreatywne, interesuje się światem, lubi taniec, jest miłośnikiem komiksów, anime, mangi, cosplay, k-popu, aspiruje do miana master szefa lubi wyzwania i chce poznać nowych przyjaciół to obozy wakacje 2023 są stworzone dla niego. Na takich koloniach letnich nastawiamy się na wypoczynek, ale niepozbawiony aktywności i wspólnych zabaw.

Przez cały turnus w zależności od dokonanego wyboru, kolonie nad jeziorem, kolonie nad morzem lub kolonie w górach uczestnicy będą mogli rozwinąć pasje. Gwarantujemy prawdziwy zawrót głowy, jeżeli chodzi o atrakcje każdy znajdzie coś dla siebie!

Lato 2023 i wakacje z Hajdasz travel to prawdziwa przygoda, w tym roku mamy dla uczestników prawdziwą tematyczną bombę! Obozy sportowe, kolonie tematyczne, obozy gamingowe, obozy dla młodzieży oraz obozy dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z obozami.

Nasze kolonie 2023 to gwarancja:

Udanej zabawy
Doświadczonej kadry, która przez cały rok pracuje z dziećmi
Bezpieczeństwa
Najlepszej opieki medycznej,
Spotkania wyjątkowych gwiazd,
Powrotu do domu z nowymi przyjaciółmi!

Wielu rodziców zadaje sobie pytanie jakie obozy młodzieżowe 2023 przygotowaliśmy w tym roku.

Na lato 2023 przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla naszych nastolatków.
Kolonie gamingowe z takimi grami jak Roblox, Fortnite oraz Minecraft.
Kolonie z Harrym Potterem.
Kolonie Anime, Manga.
Kolonie z infuencerami.
Obóz Strefa Chillout.
NOWOŚĆ: Obóz Cosplay

Ale to jeszcze nie wszystko. Zapraszamy do sprawdzenia wyjątkowych atrakcji jakie przygotowaliśy w tym roku dla naszych nastolatków.

Liczby mówią o nas

lata doświadczenia
zadowolonych dzieci i młodzieży
napisanych autorskich tematów
działów tematycznych
sprawdzonych ośrodków i hoteli

16 000 zadowolonych Klientów

Zobacz prawdziwe opinie, prawdziwych ludzi
MA LIP
MA LIP
2023-03-20
Wspaniały wyjazd na narty, córka wróciła zadowolona z chęcią wyjazdu na następny. Planowo, solidna firma. Polecam
Monika H
Monika H
2023-02-28
Byłam polecam. Pozdrowienia dla wszystkich widzimy się już lipcu.
Barbara Bondyra-Stępień
Barbara Bondyra-Stępień
2023-02-26
Zimowisko w Przesiece to był świetny pomysł i polecam każdemu kto chce żeby jego dziecko spędziło ciekawie czas. Opowieści syna potwierdzają wszystkie zapewnienia organizatorów czyli, że zajęcia są ciekawe i różnorodne, dostosowane do preferencji dzieci. Syn mógł cały dzień bawić się i poznawać nowe gry i zabawy, a przy okazji uczyć się samodzielności i funkcjonowania w grupie. Ponadto dzieci są pod opieką przemiłych cioć (miałam okazję poznać), które całą dobę czuwają nad ich bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem, są pomocne i empatyczne. Jednym słowem: super! 🙂
Kamila Kamińska
Kamila Kamińska
2023-02-23
Bardzo polecam.
Gwar
Gwar
2022-09-16
Kolejny wyjazd dziecka i kolejny raz wszyscy zadowoleni 🙂 Polecam w 101% 🙂
Magdalena Chwialkowska
Magdalena Chwialkowska
2022-09-06
Oboz micraft/ fortnite. Cudowny obóz! Syn z zachwytem opowiadał przez tel o każdym dniu . Opiekunowie wspaniali , uśmiechnięci i pełni energii. Posiłki prze prze przepyszne. Polecam z całego ❤ za rok wybieramy się ponownie!!!
Nicolle Borzęcka
Nicolle Borzęcka
2022-09-06
Pierwszy obóz córki, tego lata . Córka 6 letnia bardzo zadowolona , Najlepsza kadra, z dużym doświadczeniem 😃 Pełno atrakcji codziennie, zdecydowanie polecam firmę Hajdasz Travel każdemu kto chce wysłać swoje dziecko na sprawdzony i bezpieczny obóz 👍😁
Przemysław Śmgielski
Przemysław Śmgielski
2022-09-06
Polecam ,córa zadowolona, rodzice szczęśliwi - marzenie 🙂 mega profesjonalizm!!
Najlepiej jak zobaczysz nas w akcji
Zapraszamy do naszego świata obozów uwiecznionego na zdjęciach lub filmach, których autorami są uczestnicy obozów.