kolonie 2024

Obozy letnie 2024

tematyczny 1
mlodziezowe 1
obozy gamingowe
moj pierwszy oboz
Sportowe
obozy.z.gwiazdami.i.inluencerami

kolonie 2024

kolonie, wakacje, lato 2024, obozy dla dzieci i młodzieży, kolonie 2024

Kolonie 2024 z HajdaszTravel to najlepszy wybór! Twoje dziecko lub nastolatek było już na zwykłych obozach, a chciało by spróbować czegoś nowego?

Najlepsze rozwiązanie dla żywiołowych, pełnych energii dzieci, które na obozach letnich 2024 poszukują zabawy z najlepszym organizatorem
obozów dla dzieci i młodzieży w Polsce.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, co jest potrzebne uczestnikom kolonii w Polsce 2024. Czas spęczony na koloniach to czas, w którym nie może być czasu na nudę. To wieloletnie doświadczenie w organizacji kolonii dla dzieci już od 6 roku życia sprawia, że nasze obozy są wyjątkowe i przede wszystkim bardzo bezpieczne.

Kolonie 2024 z HajdaszTravel nacechowane są tym, iż nasi wychowawcy zwracają szczególną uwagę na to by niedoświadczone w samodzielnych wyjazdach maluchy czuły się dobrze i zapomniały o tęsknocie, a to wszystko dzięki dopasowanym turnusom, autorskim oryginalnym programom i przede wszystkim doświadczonym wychowawcom.

Wakacje i ferie to czas, na który wszyscy, tym bardziej nasza żywiołowa młodzież czeka. Jest to moment, w którym odpoczywamy od szkoły, zadań domowych oraz codziennych obowiązków. Więc jeśli twoje dziecko lubi, plażowanie, letnie lenistwo, jest kreatywne, interesuje się światem, lubi taniec, jest miłośnikiem komiksów, anime, mangi, cosplay, k-popu, aspiruje do miana master szefa lubi wyzwania i chce poznać nowych przyjaciół to obozy wakacje 2024 są stworzone dla niego. Na takich koloniach letnich nastawiamy się na wypoczynek, ale niepozbawiony aktywności i wspólnych zabaw.

Przez cały turnus w zależności od dokonanego wyboru, kolonie nad jeziorem, kolonie nad morzem lub kolonie w górach uczestnicy będą mogli rozwinąć pasje. Gwarantujemy prawdziwy zawrót głowy, jeżeli chodzi o atrakcje każdy znajdzie coś dla siebie!

Lato 2024 i wakacje z Hajdasz travel to prawdziwa przygoda, w tym roku mamy dla uczestników prawdziwą tematyczną bombę! Obozy sportowe, kolonie tematyczne, obozy gamingowe, obozy dla młodzieży oraz obozy dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z obozami.

Nasze kolonie 2024 to gwarancja:

Udanej zabawy
Doświadczonej kadry, która przez cały rok pracuje z dziećmi
Bezpieczeństwa
Najlepszej opieki medycznej,
Spotkania wyjątkowych gwiazd,
Powrotu do domu z nowymi przyjaciółmi!

Wielu rodziców zadaje sobie pytanie jakie obozy młodzieżowe 2023 przygotowaliśmy w tym roku.

Na lato 2024 przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla naszych nastolatków.
Kolonie gamingowe z takimi grami jak Roblox, Fortnite oraz Minecraft.
Kolonie z Harrym Potterem.
Kolonie Anime, Manga.
Kolonie z infuencerami.
Obóz Strefa Chillout.
NOWOŚĆ: Obóz Cosplay
Obozy sportowe.

Ale to jeszcze nie wszystko. Zapraszamy do sprawdzenia wyjątkowych atrakcji jakie przygotowaliśy w tym roku dla naszych nastolatków.

Liczby mówią o nas

lata doświadczenia
zadowolonych dzieci i młodzieży
napisanych autorskich tematów
działów tematycznych
sprawdzonych ośrodków i hoteli

16 000 zadowolonych Klientów

Zobacz prawdziwe opinie, prawdziwych ludzi
Ania D
Ania D
2023-08-07
Szukałam pierwszej koloni dla 7letniego syna i znalazłam w Hajdasz Travel. Był to wyjazd nad jezioro na 5 dni. Im bliżej było wyjazdu tym bardziej wątpiłam czy to był dobry pomysł. Ale syn wrócił zadowolony, miał mnóstwo aktywności. Podobał mu się hotel i pokój, jedzenie smakowało, zaaklimatyzował się z nowymi kolegami i jak opowiadał odwiedzali się w pokojach i wspólnie się bawili. Dzielnie dysponował kieszonkowym. Ani razu podczas rozmów telefonicznych nie mówił, że coś mu się nie podoba. Co dla nas rodziców ważne, wyraża chęć do dalszych wyjazdów w kolejnych latach, ponieważ pierwszy wyjazd sprawił, że kolonie po prostu mu się spodobały.
Kamil Muszyński
Kamil Muszyński
2023-08-04
Syn świetnie się bawił i wrocił zadowolony z obozu. Pani Weronika S. była miła, sympatyczna i zaangażowaniem zajmowała się dziećmi. Syn mówił, że były imprezy i teleturnieje oraz wiele innych atrakcji. Polecamy.
Basia Wein-K
Basia Wein-K
2023-07-31
Córka wróciła bardzo zadowolona z obozu w Rewalu, towarzystwo, kadra prowadząca zajęcia, jedzenie, wszystko na plus. Polecamy Hajdasz Travel 🙂
Justyna Domańska
Justyna Domańska
2023-07-25
Super kolonie w Zblewie. Syn zadowolony, opieka rewelacyjna, szczególnie Pani Weronika- miła, ciepła i zaangażowana osoba. Polecam. Na pewno wrócimy
Magdalena Kijewska
Magdalena Kijewska
2023-07-22
Syn wrócił z kolonii bardzo zadowolony do tego stopnia, że płakał wieczorem, że już więcej Pani wychowawczyni i poznanych kolegów nie zobaczy?.To były jego pierwsze kolonie i dzięki dobrej zabawie na pewno nie ostatnie,serdecznie pozdrawiamy całą ekipę wychowawców z Dworku Tucholskiego, szczególnie Panią Weronikę
Dom Ka
Dom Ka
2023-07-21
Córka wróciła mega zadowolona z obozu w Dworku Tucholskim, organizowanym przez Hajdasz. Polecam przede wszystkim ze względu na ilość atrakcji i cudowną ciocię, która opiekowała się dziećmi na 200%. Opinia córki: " daje 11/10 i chcę tam wrócić".
Katarzyna Makowska
Katarzyna Makowska
2023-07-21
Dziękuję za opiekę nad synem na obozie Boys Camp w Dworku Tucholskim?? syn bardzo zadowolony! Mnóstwo atrakcji i bardzo profesjonalne podejście kadry. To nasz pierwszy oboz w HajdaszTravel i po złych doświadczeniach u innych turystycznych firm odbudowaliśmy wiarę w to, że można. Do zobaczenia na pewno! Polecam.
Joanna Nowaczyk
Joanna Nowaczyk
2023-07-20
Oceniam obóz Boys Camp w hotelu szablewski. Dziecko pojechało pierwszy raz, baliśmy się, że będzie płakać, ale koniec końców okazało się, że dziecko nie chciało wracać do domu. Dodam, że jechało same, a na obozie znalazło wielu kolegów. Od pierwszych chwil obozu czuć przyjazną atmosferę. Na obozie nie ma pań, są ciocie i uważam, że dzięki temu relacje między kadrą, a dziećmi są luźniejsze. Fakt, są to młode dziewczyny, ale to przecież nie podważa ich kompetencji. Żeby być wychowawcą kolonijnym nie trzeba robić profesury i mieć minimum 40 lat? dziewczyny są młode i dzięki temu świetnie rozumieją się z dziećmi, widać, że mają doświadczenie. Przez cały pobyt nie ma czasu na nudę. Na pewno wybierzemy ten obóz za rok. Polecam!
Najlepiej jak zobaczysz nas w akcji
Zapraszamy do naszego świata obozów uwiecznionego na zdjęciach lub filmach, których autorami są uczestnicy obozów.