Obozy z pasją

Mój pierwszy obóz

Obozy, kolonie, oferta dla dzieci i juniorów”

Zapraszamy na obóz wszystkie dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wakacyjnymi wyjazdami.

Celem tego obozu jest przedstawienie wszystkim dzieciom elementów występujących na każdym obozie dla dzieci już od 6 roku życia. Zajęcia dostosowane są do wieku i umiejętności uczestników. Zabawy, atrakcje mają charakter rozwojowy, pozwalają kształcić zdolności interpersonalne, twórcze, rozbudzają dziecięcą wyobraźnię
oraz zdolności plastyczne.

Każdy dzień obozowy to nowe wyzwania, nowe przygody, nauka samodzielności, dyscypliny oraz pracy w zespole. Podczas koloni dla dzieci od 6 lat dzieci rozwijają także swoje umiejętności aktorskie, taktyczne, kulinarne, taneczne i wiele wiele innych. Na obozach dla juniorów nasi wychowawcy będą zwarali szczególną uwagę na to by niedoświadczone w samodzielnych wyjazdach maluchy czuły się dobrze i nie zapomniały o tęsknocie za rodzicami. Dzięki którkim turnusom, autorskim oryginalnym programom i przede wszystkim doświadczonym wychowawcom przeknacie się Państwo, ze nie ma lepszego sposobu na spędzenie wakacji jak tylko na obozach Hajdasz Travel. W ciągu 21 lat zorganizowaliśmy niezliczoną ilość koloni dla dzieci, które pierwszy raz wyjeżdżają na obóz m.in.: misja przygoda (obóz z elementami survivalu), wakacyjna gwiazda (obóz kreatywno – plastyczny), beauty camp (obóz kreatywno-plastyczny), obóz kucharski, kocham konie (obóz z codzienną jazdą konno) i wiele wiele innych.

Przez cały turnus w zależności od dokonanego wyboru, obóz nad jeziorem, obóz nad morzem lub obóz w górach uczestnicy będą mogli rozwinąć pasje. Gwarantujemy prawdziwy zawrót głowy, jeżeli chodzi o atrakcje każdy znajdzie coś dla siebie!

Nasze obozy to gwarancja:

Udanej zabawy,
Profesjonalnej kadry,

Bezpieczeństwa
Najlepszej opieki medycznej,
Super atrakcji,

Niesamowitych wspomnień!

FacebookInstagram