Obozy rekreacyjne, kolonie, oferta dla dzieci i młodzieży

Obozy rekreacyjne, kolonie, oferta dla dzieci i młodzieży”

Wakacje i ferie to czas, na który czekają zarówno juniorzy, dzieci, a także młodzież. Jest to moment, w którym odpoczywamy od szkoły, zadań domowych oraz codziennych obowiązków. Więc jeśli twoje dziecko lubi, plażowanie, letnie lenistwo, jest kreatywne, interesuje się światem, lubi taniec, jest miłośnikiem komiksowych, animowanych superbohaterów, lubi wyzwania i chce poznać nowych przyjaciół to obóz rekreacyjny jest stworzony dla niego. Na takich koloniach letnich nastawiamy się na wypoczynek, ale niepozbawiony aktywności i wspólnych zabaw. Obozy rekreacyjne organizowane są zarówno w górach, nad morzem, a także nad pięknymi polskimi jeziorami.

Wybierz jeden z z tematów rekreacyjnych, które co roku dopasowane są do panujących trendów.
W ciągu 21 lat zorganizowaliśmy setki ciekawych tematów dla obozów rekreacyjnych m.in.: letni szał zabawy – obóz sportowo rekreacyjny, Beauty Camp – obóz kreatywno plastyczny. Pływacka przygoda – obóz pływacko rekreacyjny, letni szał zabawy, summer camp, obóz 4 żywiołów, My Little Friends, Nela mała podróżniczka, i wiele wiele więcej. Zobacz jakie autorskie tematu przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży w tym roku. Kliknij i sprawdź ofertę.

Następnie wybierz jeden z sprawdzonych hotel, jeżeli Twoje dziecko kocha pływać wybór musi paść na taki, który posiada basen, bądź ma dostęp do morza/jeziora, jeśli lubi bilard wybierz taki, który posiada stół bilardowy, jeśli lubi plażować przy hotelu nie może zabraknąć plaży.
Obóz rekreacyjny przede wszystkim ma zaoferować uczestnikom ogromną różnorodność, a korzystanie z wielu atrakcji ma być naturalne i chill-outowe. Hajdasz Travel gwarantuje, że Twoje dziecko doskonale odpocznie i zregeneruje siły po ciężkim roku szkolnym.

Nie pozwól by Twoje dziecko nudziło się podczas wakacji w domu, wybierz dla niego najlepszy obóz rekreacyjny tego roku!

Nasze obozy rekreacyjne to gwarancja:

Udanej zabawy
Doświadczonej kadry, która przez cały rok pracuje z dziećmi

Bezpieczeństwa
Najlepszej opieki medycznej,
Spotkania wyjątkowych gwiazd,
Powrotu do domu z nowymi przyjaciółmi!

obóz rekreacyjny dla dzieci i młodzieży

FacebookInstagram