Zaczarowana fabryka czekolady
Zaczarowana fabryka czekolady
Zaczarowana fabryka czekolady
Zaczarowana fabryka czekolady
Zaczarowana fabryka czekolady

Zaczarowana fabryka czekolady

Zimowisko dla wszystkich • SMARDZEWICE • 5 dni

Zaczarowana fabryka czekolady

Zaczarowana fabryka czekolady to niezwykła przygoda, która przeniesie Was w fantastyczny świat zimowych cudów, słodkich niespodzianek i sportowych zajęć zręcznościowych! Zimowisko zainspirowane kultowym bohaterem Willym Wonką i jego fabryką czekolady. Na uczestników czeka mnóstwo aktywności podczas zajęć rekreacyjnych na świeżym powietrzu! Wędrówki po malowniczej okolicy oraz mnóstwo zimowych konkurencji i gier terenowych. Czekają na Was zaczarowane szczudła Wonki oraz wiele innych niesamowitych atrakcji w naszym magicznym, czekoladowym świecie.

Zimowisko dla wszystkich 6-9 lat, 10-12 lat

Atrakcje realizowane podczas turnusu

 • moc zimowych aktywności na świeżym powietrzu wraz ze sprzętem sportowym.
 • prawdziwy raj dla miłośników zimowych przygód i wszystkich, którzy pragną w pełni wykorzystać uroki zimy. W trakcie naszego zaczarowanego zimowiska będziemy korzystać z pięknego otoczenia, przechadzając się po okolicy i wskakując w wir wyjątkowych śnieżnych zabaw i konkurencji!
 • zajęcia na drewnianych szczudłach, zabawa ze skoczkiem pogo oraz balans na specjalnych deskach. Spalamy czekoladowe kalorie.
 • hartujemy ciało, dbamy o naszą kondycję podczas treningów i rozruchu na świeżym powietrzu! Czas na wyjątkowe tory przeszkód, konkurencje i zajęcia z łucznictwa.
 • wyprawa po okolicy z wykrywaczem w ręku wyruszymy na poszukiwania zaczarowanych przedmiotów, które ukrył Willy Wonka.
 • czas na zadanie creative art. Stwórzcie polanę pełną zieleni z rzeką wypełnioną czekoladą i wyruszcie w zaczarowany rejs.
 • stworzymy personalizowane tabliczki czekolady z wybranymi przez was dodatkami i zabierzemy je do domku. Będzie słodko! Każdą recepturę na pyszną tabliczkę zapiszemy w zaczarowanym przepiśniku.
 • zawody mistrzów – zdobywamy punkty w najróżniejszych rozgrywkach – przed Wami stół do cymbergaja oraz nerfowe rozgrywki na świeżym powietrzu.Czy to właśnie Wasza drużyna zdobędzie najwięcej punktów? Wymyślcie własną taktykę i wyruszcie w teren.
 • czas przygotować ekscentryczne nakrycie głowy w stylu Willego Wonki i zrobić zdjęcie, które zawiśnie w fabryce czekolady.
 • Wasza drewniana wersja ludzików, które mieszkały i pracowały w fabryce Willego Wonki. Stwórzcie cudowną kolekcję Umpa-Lumpów.
 • Przekonamy się komu z was uda się wygrać złoty bilet Willego Wonki! Czy Złoty talon jest pisany właśnie tobie? Wyłonimy zwycięzców czekoladowej wyprawy w nieznane.

KOSZTY

 

CENA ZAWIERA:
• ZAKWATEROWANIE
• WYŻYWIENIE
• AKTYWNY PROGRAM
• MATERIAŁY PLASTYCZNE
• OPIEKĘ KADRY I INSTRUKTORÓW
• UBEZPIECZENIE NNW

CENA NIE ZAWIERA:
• TRANSPORTU

PŁATNOŚĆ:
• I RATA:
15% wartości imprezy płatne w ciągu 7 dni od złożenia rezerwacji
• II RATA: pozostała kwota płatna na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy

• INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy znajduje się w Smardzewicach – niewielkiej miejscowości w centralnej Polsce, w województwie łódzkim, w pobliżu Tomaszowa Mazowieckiego. Obiekt położony jest w sosnowym lesie, nad Zalewem Sulejowskim, zaledwie 150 m od brzegu, na rozległym, ogrodzonym terenie. Obiekt jest po generalnym remoncie, przebudowie i modernizacji. W standardowym wyposażeniu każdy pokój posiada pojedyncze łóżka, stolik, krzesła, telewizor. W każdym pokoju jest łazienka z kabiną prysznicową

Dojazd własny 0 zł
Łódź 190 zl
Piotrków Trybunalski 120 zł
Radomsko 200 zł
Piątek 250 zł
Bełchatów 190 zł
Kutno 270 zł

1. Cena obejmuje transport w obie strony.

2. Transport organizowany jest przy minimalnej ilości 6 osób (nie dotyczy transportu VIP) .

3. Dojazd VIP realizowany jest przy minimum 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu VIP w obie strony – 450 zł.

4. Każdego uczestnika obozu korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu – 1 szt. bagażu głównego o wadze max do 20 kg, bagaż podręczny

max 5 kg (plecaczek lub torebka) zabieramy do autokaru.

5. Transport może być łączony.

 • Masz pytania? Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka form kontaktu. Kliknij by wybrać:

Telefon E-mail        Czat

Poznaj opinie naszych klientów

Ania D
Ania D
2023-08-07
Szukałam pierwszej koloni dla 7letniego syna i znalazłam w Hajdasz Travel. Był to wyjazd nad jezioro na 5 dni. Im bliżej było wyjazdu tym bardziej wątpiłam czy to był dobry pomysł. Ale syn wrócił zadowolony, miał mnóstwo aktywności. Podobał mu się hotel i pokój, jedzenie smakowało, zaaklimatyzował się z nowymi kolegami i jak opowiadał odwiedzali się w pokojach i wspólnie się bawili. Dzielnie dysponował kieszonkowym. Ani razu podczas rozmów telefonicznych nie mówił, że coś mu się nie podoba. Co dla nas rodziców ważne, wyraża chęć do dalszych wyjazdów w kolejnych latach, ponieważ pierwszy wyjazd sprawił, że kolonie po prostu mu się spodobały.
Kamil Muszyński
Kamil Muszyński
2023-08-04
Syn świetnie się bawił i wrocił zadowolony z obozu. Pani Weronika S. była miła, sympatyczna i zaangażowaniem zajmowała się dziećmi. Syn mówił, że były imprezy i teleturnieje oraz wiele innych atrakcji. Polecamy.
Basia Wein-K
Basia Wein-K
2023-07-31
Córka wróciła bardzo zadowolona z obozu w Rewalu, towarzystwo, kadra prowadząca zajęcia, jedzenie, wszystko na plus. Polecamy Hajdasz Travel 🙂
Justyna Domańska
Justyna Domańska
2023-07-25
Super kolonie w Zblewie. Syn zadowolony, opieka rewelacyjna, szczególnie Pani Weronika- miła, ciepła i zaangażowana osoba. Polecam. Na pewno wrócimy
Magdalena Kijewska
Magdalena Kijewska
2023-07-22
Syn wrócił z kolonii bardzo zadowolony do tego stopnia, że płakał wieczorem, że już więcej Pani wychowawczyni i poznanych kolegów nie zobaczy🙂.To były jego pierwsze kolonie i dzięki dobrej zabawie na pewno nie ostatnie,serdecznie pozdrawiamy całą ekipę wychowawców z Dworku Tucholskiego, szczególnie Panią Weronikę
Dom Ka
Dom Ka
2023-07-21
Córka wróciła mega zadowolona z obozu w Dworku Tucholskim, organizowanym przez Hajdasz. Polecam przede wszystkim ze względu na ilość atrakcji i cudowną ciocię, która opiekowała się dziećmi na 200%. Opinia córki: " daje 11/10 i chcę tam wrócić".
Katarzyna Makowska
Katarzyna Makowska
2023-07-21
Dziękuję za opiekę nad synem na obozie Boys Camp w Dworku Tucholskim👍🏽 syn bardzo zadowolony! Mnóstwo atrakcji i bardzo profesjonalne podejście kadry. To nasz pierwszy oboz w HajdaszTravel i po złych doświadczeniach u innych turystycznych firm odbudowaliśmy wiarę w to, że można. Do zobaczenia na pewno! Polecam.
Joanna Nowaczyk
Joanna Nowaczyk
2023-07-20
Oceniam obóz Boys Camp w hotelu szablewski. Dziecko pojechało pierwszy raz, baliśmy się, że będzie płakać, ale koniec końców okazało się, że dziecko nie chciało wracać do domu. Dodam, że jechało same, a na obozie znalazło wielu kolegów. Od pierwszych chwil obozu czuć przyjazną atmosferę. Na obozie nie ma pań, są ciocie i uważam, że dzięki temu relacje między kadrą, a dziećmi są luźniejsze. Fakt, są to młode dziewczyny, ale to przecież nie podważa ich kompetencji. Żeby być wychowawcą kolonijnym nie trzeba robić profesury i mieć minimum 40 lat… dziewczyny są młode i dzięki temu świetnie rozumieją się z dziećmi, widać, że mają doświadczenie. Przez cały pobyt nie ma czasu na nudę. Na pewno wybierzemy ten obóz za rok. Polecam!