Fortnite i League of Legends 13-16 lat
Fortnite i League of Legends 13-16 lat
Fortnite i League of Legends 13-16 lat
Fortnite i League of Legends 13-16 lat
Fortnite i League of Legends 13-16 lat
Fortnite i League of Legends 13-16 lat
Fortnite i League of Legends 13-16 lat
Fortnite i League of Legends 13-16 lat
Fortnite i League of Legends 13-16 lat
Fortnite i League of Legends 13-16 lat
Fortnite i League of Legends 13-16 lat

Fortnite i League of Legends 13-16 lat

OBÓZ GAMINGOWY • AUSTERIA • 6 DNI

Fortnite i League of Legends

Obóz sportowo - gamingowy Fortnite, - chłopcy, dziewczynki 13-16 lat

Dwie kultowe gry podczas jednej kolonii letniej! Zapraszamy na wakacje z Lol i Fortnite’m. Dla dziewczynek i chłopców Obóz dla pozytywnie zakręconych graczy fortnite i lol-a (dla niewtajemniczonych league of legends). Obóz ma na celu zwiększenie umiejętności graczy, podniesienie ich świadomości, poprawę koncentracji ale przede wszystkim na spędzenie wspólnego czasu z innymi tak samo zakręconymi na grze obozowiczami. Czas obozowy dzieli się na dwa bardzo ze sobą związane strefy.
Strefa Sportu i strefa E-sportu.

Na kolonii oczywiście nie zabraknie treningu umiejętności, układania wspólnych taktyk,ale co równie ważne (a może ważniejsze) to czas, który razem spędzimy przy ognisku, na boisku, plaży, dyskotece obozowej, na niekończących się rozmowach o grach po prostu na wspólnej zabawie.

Atrakcje realizowane podczas turnusu

 •  Wszyscy wiemy, że LoL jest grą w której łatwo można stracić koncentrację. Nasi instruktorzy przekażą Ci wiedzę jak robią to profesjonalni gracze.
 • trener podpowie Ci jak powinieneś to robić, aby nie tracić czasu na zbędne komunikaty.
 • Nie wiesz dlaczego masz niższą dywizję? Instruktor przekaże Wam wiedzę na temat podstawowych błędów graczy z każdej dywizji.
 • myślisz, że wszystko już wiesz? Sprawdzimy m.in. trening last hittowania oraz skillshotów.
 • Odpowiednie przedmioty sytuacyjne oraz priorytety w teamfightach.
 • popraw swój styl gry, sprawdź co możesz zmienić, korzystaj z dobrych rozwiązań.
 • Quizy  i zabawy z gry league of legends.
 • Razem z trenerem założycie swój dzienniczek gracza, dzięki czemu będziecie mogli obserwować swoje postępy.
 • obejrzyjmy Wasz mecz z komentarzem instruktora.
 • wspólnie obejrzymy serial Ligi legends wyprodukowany przez Netflix.
 • w lesie z użyciem karabinów wodnych.
 • Battle Royale z użyciem granatów wodnych
 • razem z instruktorem tańca ułożymy własne taneczne cieszynki. A może to one kiedyś pojawią się w grze. Któż to wie, trzeba spróbować.
 •  zabawa 3vs3, stwórz drużynę i zagrajmy razem co stanie się przeszkodą? Co będzie użyteczne? Kto zdobędzie flagę przeciwnika? Kto zostanie zwycięzcą?
 • sprawdź jak szybko jesteś w stanie przebiec tor przeszkód oraz ile dasz radę strącić celów! Zrobić tor przeszkód, rozłożyć cele i zrobić konkurencje na czas.
 • Letnia gra terenowa, bitwy wodne, planszówki, konkursy i turnieje.

Koszty

CENA ZAWIERA
• ZAKWATEROWANIE
• WYŻYWIENIE
• AKTYWNY PROGRAM
• MATERIAŁY PLASTYCZNE
• OPIEKĘ KADRY I INSTRUKTORÓW
• UBEZPIECZENIE NNW

CENA NIE ZAWIERA
• TRANSPORTU

raty

bon-turystyczny

HOTEL AUSTERIA • (woj. kujawsko-pomorskie) Hotel Austeria Conference & Spa to wyjątkowe miejsce na mapie Ciechocinka, największego i najbardziej lubianego polskiego uzdrowiska. Hotel położony jest 2 km od ciechocińskich Tężni, 1, 5 km od stacji kolejowej oraz 2, 5 km od Parku Zdrojowego.

Ciechocinek to jedno z najpopularniejszych miast uzdrowiskowych na mapie Polski, leżące w województwie kujawsko-pomorskim, na lewym brzegu Wisły, przy trasie nr 1 biegnącej z południa na północ kraju, niedaleko Torunia.

W ofercie rozrywkowej Hotelu Austeria znajduje się stół bilardowy, piłkarzyki, a dla najmłodszych gości – plac zabaw. Przy hotelu działa klub tenisowy z kortami zewnętrznymi i krytymi.

hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci

Łódź 220 zł
Konin 220 zł
Piła VIP
Gorzów Wlkp. VIP
Gniezno 220 zł
Zielona Góra VIP
Bełchatów VIP
Kalisz 253 zł
Wrocław 308 zł
Opole VIP
Legnica VIP
Leszno VIP
Poznań 253 zł
Gdańsk 253 zł
Warszawa 374 zł
Kraków VIP
Kielce VIP
Szczecin VIP

1. Cena obejmuje transport w obie strony.

2. Transport organizowany jest przy minimalnej ilości 6 osób (nie dotyczy transportu VIP) .

3. Dojazd VIP realizowany jest przy minimum 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu VIP w obie strony – 440 zł.

4. Każdego uczestnika obozu korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu – 1 szt. bagażu głównego o wadze max do 20 kg, bagaż podręczny

max 5 kg (plecaczek lub torebka) zabieramy do autokaru.

5. Transport może być łączony.

Prawdziwe opinie rodziców

Córka nie dawno wróciła ze swojego pierwszego obozu. Bardzo jej się podobało i z chęcią do Was wróci. Wciąż opowiada jakie były fajne zajęcia. Opieka również na najwyższym poziomie. W szczególności dziękuję Pani Karolinie M. za zmotywowanie mojego dziecka w chwili kryzysu:)

Mama Magdalena

Tak wiele czasu dzieci spędzają przy komputerach, a moja córka tańczy i ciągle opowiada o tym, co robiła na zajęciach tanecznych i czeka na kolejne. Jestem niezmiernie wdzięczna, że zapisałam Majkę. Nie dosyć, że jest zachwycona tym czego się nauczyła, to na dodatek sama tworzy i wszystkich zaraża tańcem.

Mama Ola

Bardzo dziękujemy za wspaniałe 5 dni. Córki zadowolone na 100%.

Mama Żaneta

Dziękuję za opiekę ,za tydzień wspaniałych wrażeń i świetną zabawę .To był to pierwszy obóz, jak dla mnie ten najważniejszy...albo rozpoczynający cykl obozowy albo raz na zawsze kończący przygodę z obozami ... Wasza kreatywność i podejście do dzieci na 6+, już myślimy o kolejnym 🙂 wyjazd na najwyższym poziomie bezpieczeństwa ,radości i doskonałej zabawy -Dziękujemy ❤️

Mama Zuzanna

Dzieciaki właśnie wróciły z obozu. Są zachwycone! Opowieści się nie kończą. .. ile to zabaw można zrobić w kilka dni 😉 Hotel wzorowy- standard wyższy niż na innych koloniach. Jedzenie - moja dwojka o odmiennych gustach chwali je tak samo - doskonale dobrane. Zabawy - dopasowane do wieku i zainteresowań. Opiekunki - uśmiechnięte! Polecamy i na pewno wrócimy za rok 😉

Mama Judyta

Witam serdecznie Chciałabym podziękować za opiekę na córka która była pierwszy raz na obozie z Państwa firmy . Organizacja 10 bezpieczeństwo 10 program obozu 10 podejście Pan opiekunek obozu 10 hotel 10 Zabawy 10 transport 10 Mogłabym tak dług!!! Szczerze prosto z serca polecam !!!!

Mama Honorata

Bardzo dziękuję za umożliwienie mojej córce Julii spędzenie wakacji na wspaniałym obozie tanecznym organizowanym przez Centrum Hajdasz w Hotelu Szablewski. Ze względu konieczność przestrzegania restrykcyjnej diety bezglutenowej przez moją córkę, bardzo obawiam się kolonijnych wyjazdów, jednakże zarówno organizator kolonii Hajdasz, jak i Hotel Szablewski przekonały mnie poważnym potraktowaniem tematu. Wszystko zostało zorganizowane bardzo profesjonalnie. Lepszego miejsca, w którym zlokalizowano kolonie – Hotel Szablewski Dymaczewo – nie można było sobie wyobrazić. Nienaganne warunki hotelowe, wspaniała okolica, plaża, jezioro, las, konie i wiele innych atrakcji wraz z organizacją są naprawdę godne polecenia. Dzieci miały zorganizowany czas przez wychowawców Hajdasz od rana do wieczora, cała kadra otaczała dzieci troskliwą opieką oraz zwracała szczególną uwagę na dietetyczne posiłki mojej córki - za co serdecznie dziękuję. Mam nadzieję, że w przyszłym roku również będziecie Państwo organizować kolonie w tym przepięknym miejscu, na które już z góry się zapisujemy 🙂 Specjalne podziękowania za codzienne relacje z poczynań naszych pociech!

Mama Ola

5/5 gwiazdek

Mama Małgosia

Córka jest mega zadowolona z kolonii. Dopiero wróciła ale już się nie może doczekać kiedy następnym razem pojedzie 🙂 jako rodzic serdeczne polecam.

Mama Aleksandra