Kocham konie 6-9, 10-12 lat
Kocham konie 6-9, 10-12 lat
Kocham konie 6-9, 10-12 lat
Kocham konie 6-9, 10-12 lat

Kocham konie 6-9, 10-12 lat

OBÓZ KONNO-KREATYWNY • TANZANIT• 7 DNI

Kocham konie

Obóz konno- kreatywny chłopcy, dziewczynki 6-9, 10-12 lat

Obóz dla osób kochających naturę, a przede wszystkim konie. Podczas obozu na dzieci czeka codzienna nauka podstaw jazdy konnej pod okiem instruktorów jeździectwa. Nie zabraknie również warsztatów hippicznych oraz obcowania ze zwierzęciem. Każdy uczestnik będzie mógł wziąć także udział w warsztatach poświęconych opiece nad tymi zwierzątkami. Zapraszamy dzieci, które chcą rozpocząć swoją przygodę z jeździectwem.

Nauka jazdy konnej - odbywa się codziennie po 30 minut, w kameralnych grupach treningowych z podziałem na stopień zaawansowania (podział na grupy pierwszego dnia obozu).

Atrakcje realizowane podczas turnusu

  • żywienie koni – od źrebaka do sportowca.
  • stwórz własną odznakę za podjęte przez te wakacje umiejętności jeździeckie.
  • sprzęt jeździecki i strój do jazdy – zajęcia teoretyczno-praktyczne ze slangu jeździeckiego oraz unikatowych elementów sportu.
  • przyrządzimy przepyszne smakołyki dla małych jeźdźców.
  • zajęcia plastyczne – m.in. makiety konstrukcyjne “Moja wymarzona Stajnia”.
  •  stworzymy mięciutkie podusie z podobizną waszego ulubionego konika.
  • zajęcia plastyczno-kreatywne, podczas których sprawdzimy Waszą wiedzę o rasach koni
  • tworzymy oryginalny łapacz snów, który odgania czarne chmury, a Wy śnić będziecie o ulubionych przejażdżkach.
  • sprawdzimy, kto z Was utrzyma się jak najdłużej na linie.
  • plażowanie, gry i zabawy integracyjne. Poranna rozgrzewka i obozowa joga dla chętnych!

Koszty

CENA ZAWIERA:
• ZAKWATEROWANIE
• WYŻYWIENIE
• AKTYWNY PROGRAM
• MATERIAŁY PLASTYCZNE
• OPIEKĘ KADRY I INSTRUKTORÓW
• UBEZPIECZENIE NNW

CENA NIE ZAWIERA:
• TRANSPORTU

raty

bon-turystyczny

• Hotel *** Tanzanit położony jest nad samym brzegiem Jeziora Rudzieńskiego w miejscowości Jesionka. Położenie wśród przepięknej przyrody Pojezierza Lubuskiego, nad jeziorem, sprzyja spędzeniu tu niezapomnianego urlopu. Komfortowe pokoje oraz wyśmienite jedzenie dodatkowo pomogą w odpoczynku oraz spędzeniu miło wolnego czasu.

• Jezioro Rudzieńskie posiada urozmaiconą linię brzegową z szeregiem zatok i półwyspów. Najbardziej charakterystycznym jest półwysep znajdujący się na północ od miejscowości Jesionka – głęboko wchodzący w jezioro i dzielący go na dwie części, plos Rudzieński i plos Jesieński. Jednocześnie linia przebiegająca wzdłuż półwyspu i dalej w linii prostej na drugi brzeg jeziora rozgranicza administracyjnie jezioro na dwie części: zachodnią należącą do województwa lubuskiego i wschodnią należącą do województwa wielkopolskiego.

hotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

Łódź 330 zł
Konin 308 zł
Piła VIP
Gorzów Wlkp. 154 zł
Gniezno 264 zł
Zielona Góra 143 zł
Bełchatów VIP
Kalisz 330 zł
Wrocław 209 zł
Będkowo/Trzebnica 209 zł
Opole VIP
Legnica VIP
Leszno 176 zł
Poznań 176 zł
Gdańsk VIP
Warszawa VIP
Kraków VIP
Kielce VIP
Szczecin VIP

1. Cena obejmuje transport w obie strony.

2. Transport organizowany jest przy minimalnej ilości 6 osób (nie dotyczy transportu VIP) .

3. Dojazd VIP realizowany jest przy minimum 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu VIP w obie strony – 440 zł.

4. Każdego uczestnika obozu korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu – 1 szt. bagażu głównego o wadze max do 20 kg, bagaż podręczny

max 5 kg (plecaczek lub torebka) zabieramy do autokaru.

5. Transport może być łączony.

Prawdziwe opinie rodziców

Córka nie dawno wróciła ze swojego pierwszego obozu. Bardzo jej się podobało i z chęcią do Was wróci. Wciąż opowiada jakie były fajne zajęcia. Opieka również na najwyższym poziomie. W szczególności dziękuję Pani Karolinie M. za zmotywowanie mojego dziecka w chwili kryzysu:)

Mama Magdalena

Tak wiele czasu dzieci spędzają przy komputerach, a moja córka tańczy i ciągle opowiada o tym, co robiła na zajęciach tanecznych i czeka na kolejne. Jestem niezmiernie wdzięczna, że zapisałam Majkę. Nie dosyć, że jest zachwycona tym czego się nauczyła, to na dodatek sama tworzy i wszystkich zaraża tańcem.

Mama Ola

Bardzo dziękujemy za wspaniałe 5 dni. Córki zadowolone na 100%.

Mama Żaneta

Dziękuję za opiekę ,za tydzień wspaniałych wrażeń i świetną zabawę .To był to pierwszy obóz, jak dla mnie ten najważniejszy...albo rozpoczynający cykl obozowy albo raz na zawsze kończący przygodę z obozami ... Wasza kreatywność i podejście do dzieci na 6+, już myślimy o kolejnym 🙂 wyjazd na najwyższym poziomie bezpieczeństwa ,radości i doskonałej zabawy -Dziękujemy ❤️

Mama Zuzanna

Dzieciaki właśnie wróciły z obozu. Są zachwycone! Opowieści się nie kończą. .. ile to zabaw można zrobić w kilka dni 😉 Hotel wzorowy- standard wyższy niż na innych koloniach. Jedzenie - moja dwojka o odmiennych gustach chwali je tak samo - doskonale dobrane. Zabawy - dopasowane do wieku i zainteresowań. Opiekunki - uśmiechnięte! Polecamy i na pewno wrócimy za rok 😉

Mama Judyta

Witam serdecznie Chciałabym podziękować za opiekę na córka która była pierwszy raz na obozie z Państwa firmy . Organizacja 10 bezpieczeństwo 10 program obozu 10 podejście Pan opiekunek obozu 10 hotel 10 Zabawy 10 transport 10 Mogłabym tak dług!!! Szczerze prosto z serca polecam !!!!

Mama Honorata

Bardzo dziękuję za umożliwienie mojej córce Julii spędzenie wakacji na wspaniałym obozie tanecznym organizowanym przez Centrum Hajdasz w Hotelu Szablewski. Ze względu konieczność przestrzegania restrykcyjnej diety bezglutenowej przez moją córkę, bardzo obawiam się kolonijnych wyjazdów, jednakże zarówno organizator kolonii Hajdasz, jak i Hotel Szablewski przekonały mnie poważnym potraktowaniem tematu. Wszystko zostało zorganizowane bardzo profesjonalnie. Lepszego miejsca, w którym zlokalizowano kolonie – Hotel Szablewski Dymaczewo – nie można było sobie wyobrazić. Nienaganne warunki hotelowe, wspaniała okolica, plaża, jezioro, las, konie i wiele innych atrakcji wraz z organizacją są naprawdę godne polecenia. Dzieci miały zorganizowany czas przez wychowawców Hajdasz od rana do wieczora, cała kadra otaczała dzieci troskliwą opieką oraz zwracała szczególną uwagę na dietetyczne posiłki mojej córki - za co serdecznie dziękuję. Mam nadzieję, że w przyszłym roku również będziecie Państwo organizować kolonie w tym przepięknym miejscu, na które już z góry się zapisujemy 🙂 Specjalne podziękowania za codzienne relacje z poczynań naszych pociech!

Mama Ola

5/5 gwiazdek

Mama Małgosia

Córka jest mega zadowolona z kolonii. Dopiero wróciła ale już się nie może doczekać kiedy następnym razem pojedzie 🙂 jako rodzic serdeczne polecam.

Mama Aleksandra