Lego wakacyjna przygoda 6-9, 10-11 lat
Lego wakacyjna przygoda 6-9, 10-11 lat
Lego wakacyjna przygoda 6-9, 10-11 lat
Lego wakacyjna przygoda 6-9, 10-11 lat
Lego wakacyjna przygoda 6-9, 10-11 lat
Lego wakacyjna przygoda 6-9, 10-11 lat

Lego wakacyjna przygoda 6-9, 10-11 lat

OBÓZ LEGO • SZABLEWSKI • 5 DNI

Lego wakacyjna przygoda

chłopcy i dziewczynki 6-9, 10-11 lat

Obóz dedykowany prawdziwym miłośnikom lego ! Zapraszamy chłopców i dziewczynki do świata, który sami sobie zbudują ! Czeka na was codziennie nowa przygoda i wyzwanie, które sprawą, że staniecie się prawdziwymi mistrzami w układaniu lego.

Atrakcje realizowane podczas turnusu

 • Odwzorujemy z klocków najpopularniejszych superbohaterów świata lego : Spider-Man, Ant-Man, Czarna Pantera, Kapitan Ameryka, Falcon, Hulk, Iron Man oraz wielu innych.
 • słodkie i owocowe lego, które wykonamy sami.
 • czeka na nas gra terenowa podczas ,której będziemy szukać zaginionych bohaterów lego, którzy zostawili po sobie pewne ślady, wskazówki oraz zadania. Kapitan Ameryka rozpocznie naszą grę.
 • czas na zabawę jednym kolorem oraz nasze autorskie konstrukcje, zaprojektujemy swoje własne klocki lego.
 • dzień z sterowanym sprzętem!
 • zbudujemy z klocków lego własną Świątynie Dojo , stworzymy kodeks prawdziwego ninja.
 • poznamy historię wspaniałego Senseia, zapoznamy się z przedmiotami, których używał podczas swoich przygód. Po wysłuchaniu historii odpowiemy na kilka quizowych pytań! Zobaczymy jak wiele nasi wojownicy ninja zapamiętali z historii o Senseiu. Wykonamy Shuriken lodów, miecz ognia oraz opaski ninja na głowę z własnym symbolem.
 • zbudujemy nasze własne okręty oraz jego kapitana i resztę załogi, którą ustawimy na pokładzie. Podczas naszej wodnej przygody nie zabraknie bitwy wodnej z pistoletami na wodę oraz masy balonów. Która drużyna zwycięży wodne rozgrywki i zdobędzie tytuł zwycięzcy? Zagramy w statki, ale nie takie zwyczajne, bo z użyciem plansz i klocków lego! Sami skonstruujemy naszą grę w statki!
 • z czego zrobimy dno oceanu oraz okręt, który później umieścimy w słoiczkach? Jest to czas aby stworzyć mini podwodny świat z małych elementów z użyciem przygotowanych materiałów.
 • wybudujemy miasto przyszłości. Jak będzie wyglądał świat za 500 lat? Wizja przyszłego świata jest dzisiaj w naszych rękach. Stworzymy miasto przyszłości z klocków lego!
 • stawiamy na prace zespołowe, każda drużyna stworzy makietę wymarzonego Lego City. Będziemy budować domy, drogi, pojazdy, ale nie z klocków!
 • gra terenowa, podczas której ruszymy na poszukiwanie przedmiotów z przyszłości. Czekają na nas konkurencje, w których będziemy tworzyć własny labirynt, będziemy rzucać do celu, i skakać w dal.
 • budujemy z klocków lego naszą gwiezdną bazę.
 • nauczymy się tajników szyfru i tego jak można przekazać wiadomość tak aby nie znalazła się w niewłaściwych rękach. Napiszemy tajemnicze liściki za pomocą szyfru ,a później wymienimy się nimi między sobą. Zobaczymy kto potrafi odszyfrować wiadomość.
 • zbudujemy bazę obserwacyjną z materiałów, które znajdziemy dookoła nas. Pozbieramy patyki i inne przedmioty, którymi obdarzyła świat matka natura. Zamienimy się w zwiadowców- nauczymy się czołgać, wspinać, skakać, czekają na nas zadania sprawnościowe.

Koszty

CENA ZAWIERA
• ZAKWATEROWANIE
• WYŻYWIENIE
• AKTYWNY PROGRAM
• MATERIAŁY PLASTYCZNE
• OPIEKĘ KADRY I INSTRUKTORÓW
• UBEZPIECZENIE NNW

CENA NIE ZAWIERA
• TRANSPORTU

raty

bon-turystyczny

• HOTEL INTER-SZABLEWSKI • (woj. wielkopolskie) położony w lesie nad jeziorem. Dostęp do prywatnej plaży. Obiekt ogrodzony z placem zabaw.

• W Hotelu Szablewski naturę mamy na wyciągnięcie ręki, a jezioro i las to nasze najbliższe otoczenie. Hotel zlokalizowany jest najbliżej Wielkopolskiego Parku Narodowego, jak to tylko możliwe. Z okien hotelu rozprzestrzenia się widok na najbardziej chronione i najcenniejsze przyrodniczo obszary Wielkopolski.
Świeże powietrze i czysta woda stanowią idealne uzupełnienie i gwarantują niezapomniane wakacje.
Spokój i cisza pozwalają odnaleźć równowagę i wzmocnić siły witalne, dzięki czemu na nowo mogą stawiać czoła wyzwaniom życia codziennego po powrocie.
To także idealne miejsce na spotkania z gwiazdami!

 

hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci

Łódź 275 zł
Konin 231 zł
Piła 242 zł
Gorzów Wlkp. 242 zł
Gniezno 220 zł
Zielona Góra 242 zł
Bełchatów VIP
Kalisz 231 zł
Wrocław 253 zł
Będkowo/Trzebnica 253 zł
Opole VIP
Legnica VIP
Leszno 198 zł
Poznań 132 zł
Gdańsk VIP
Warszawa VIP
Kraków VIP
Kielce VIP
Szczecin VIP

1. Cena obejmuje transport w obie strony.

2. Transport organizowany jest przy minimalnej ilości 6 osób (nie dotyczy transportu VIP) .

3. Dojazd VIP realizowany jest przy minimum 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu VIP w obie strony – 440 zł.

4. Każdego uczestnika obozu korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu – 1 szt. bagażu głównego o wadze max do 20 kg, bagaż podręczny

max 5 kg (plecaczek lub torebka) zabieramy do autokaru.

5. Transport może być łączony.

Prawdziwe opinie rodziców

Córka nie dawno wróciła ze swojego pierwszego obozu. Bardzo jej się podobało i z chęcią do Was wróci. Wciąż opowiada jakie były fajne zajęcia. Opieka również na najwyższym poziomie. W szczególności dziękuję Pani Karolinie M. za zmotywowanie mojego dziecka w chwili kryzysu:)

Mama Magdalena

Tak wiele czasu dzieci spędzają przy komputerach, a moja córka tańczy i ciągle opowiada o tym, co robiła na zajęciach tanecznych i czeka na kolejne. Jestem niezmiernie wdzięczna, że zapisałam Majkę. Nie dosyć, że jest zachwycona tym czego się nauczyła, to na dodatek sama tworzy i wszystkich zaraża tańcem.

Mama Ola

Bardzo dziękujemy za wspaniałe 5 dni. Córki zadowolone na 100%.

Mama Żaneta

Dziękuję za opiekę ,za tydzień wspaniałych wrażeń i świetną zabawę .To był to pierwszy obóz, jak dla mnie ten najważniejszy...albo rozpoczynający cykl obozowy albo raz na zawsze kończący przygodę z obozami ... Wasza kreatywność i podejście do dzieci na 6+, już myślimy o kolejnym 🙂 wyjazd na najwyższym poziomie bezpieczeństwa ,radości i doskonałej zabawy -Dziękujemy ❤️

Mama Zuzanna

Dzieciaki właśnie wróciły z obozu. Są zachwycone! Opowieści się nie kończą. .. ile to zabaw można zrobić w kilka dni 😉 Hotel wzorowy- standard wyższy niż na innych koloniach. Jedzenie - moja dwojka o odmiennych gustach chwali je tak samo - doskonale dobrane. Zabawy - dopasowane do wieku i zainteresowań. Opiekunki - uśmiechnięte! Polecamy i na pewno wrócimy za rok 😉

Mama Judyta

Witam serdecznie Chciałabym podziękować za opiekę na córka która była pierwszy raz na obozie z Państwa firmy . Organizacja 10 bezpieczeństwo 10 program obozu 10 podejście Pan opiekunek obozu 10 hotel 10 Zabawy 10 transport 10 Mogłabym tak dług!!! Szczerze prosto z serca polecam !!!!

Mama Honorata

Bardzo dziękuję za umożliwienie mojej córce Julii spędzenie wakacji na wspaniałym obozie tanecznym organizowanym przez Centrum Hajdasz w Hotelu Szablewski. Ze względu konieczność przestrzegania restrykcyjnej diety bezglutenowej przez moją córkę, bardzo obawiam się kolonijnych wyjazdów, jednakże zarówno organizator kolonii Hajdasz, jak i Hotel Szablewski przekonały mnie poważnym potraktowaniem tematu. Wszystko zostało zorganizowane bardzo profesjonalnie. Lepszego miejsca, w którym zlokalizowano kolonie – Hotel Szablewski Dymaczewo – nie można było sobie wyobrazić. Nienaganne warunki hotelowe, wspaniała okolica, plaża, jezioro, las, konie i wiele innych atrakcji wraz z organizacją są naprawdę godne polecenia. Dzieci miały zorganizowany czas przez wychowawców Hajdasz od rana do wieczora, cała kadra otaczała dzieci troskliwą opieką oraz zwracała szczególną uwagę na dietetyczne posiłki mojej córki - za co serdecznie dziękuję. Mam nadzieję, że w przyszłym roku również będziecie Państwo organizować kolonie w tym przepięknym miejscu, na które już z góry się zapisujemy 🙂 Specjalne podziękowania za codzienne relacje z poczynań naszych pociech!

Mama Ola

5/5 gwiazdek

Mama Małgosia

Córka jest mega zadowolona z kolonii. Dopiero wróciła ale już się nie może doczekać kiedy następnym razem pojedzie 🙂 jako rodzic serdeczne polecam.

Mama Aleksandra