Obóz Kawaii Cosplays Ideas
Obóz Kawaii Cosplays Ideas
Obóz Kawaii Cosplays Ideas
Obóz Kawaii Cosplays Ideas
Obóz Kawaii Cosplays Ideas
Obóz Kawaii Cosplays Ideas
Obóz Kawaii Cosplays Ideas
Obóz Kawaii Cosplays Ideas
Obóz Kawaii Cosplays Ideas
Obóz Kawaii Cosplays Ideas
Obóz Kawaii Cosplays Ideas
Obóz Kawaii Cosplays Ideas

Obóz Kawaii Cosplays Ideas

OBÓZ DLA NASTOLATKÓW • SZABLEWSKI • 7 DNI

Obóz Kawaii Cosplays z Moe Moe Rebelion

Cosplay to jeden z popularniejszych nurtów w kulturze japońskiej - przeistaczanie się w ulubionych superbohaterów kawaii. Natomiast ten obóz jest naprawdę wyjątkowy! Poza wyjątkowymi atrakcjami, warsztatami na dwa dni obozu odwiedzi nas nasza gwiazda Moe Moe Rebelion!

Sakura - Moe Moe Rebelion - instagram: @moemoerebelion

Cosplayerka i charakteryzatorka z ponad 10 letnim stażem, w swoim dorobku ma min. reprezentowanie Polski na konkursie European Cosplay Gathering we Francji. Od kilku lat występuje w cosplayowych musicalach i na scenie czuje się jak ryba w wodzie czego dowodzą liczne nagrody za najlepsze występy cosplayowe. Jej druga wielka miłość po za cosplayem to praca na planie i charakteryzacja filmowa i teatralna. Obecnie jest studentką Międzynarodowego Studium Dziewulskich a jej specjalizacją jest makijaż SFX i efekty specjalne.

Obóz ten przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy swoje pierwsze cosplayowe próby mają za sobą. Wspólny obóz z Hajdasz Travel będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i pomysłów oraz zaprezentowania swoich strojów. Wieczorne maratony filmowe i moc cosplayowych bestsellerów. Przed Wami również festiwal - czyli wielkie starcie kolorów i dance revolution, stylizacja peruk oraz mnóstwo innych cosplayowych atrakcji.

Kolonie dla dziewczyn i chłopaków 12-16 lat

#cosplay #genshin #k-pop #peruka #szycienamaszynie #maratonfilmowy #tatuaże #farbydociała #makijaż #choker #bransoletkifluorescencyjne #fantastyka

Atrakcje realizowane podczas turnusu


 • Wasza rzeczywistość w tym dniu nabierze zupełnie innych barw. Cosplayowe starcie kolorów. Sakiewka, z którym kolorem znajdzie się w Waszej kieszeni?
 • niczym na festiwalu TSURU wskoczymy na interaktywne maty do tańczenia w rytm piosenek z Anime, Genshina i k-popu.
 • koloryzujemy, upinamy i czeszemy. Bardzo ważny element dla każdego Cosplayera, co możemy zrobić, aby peruka nie spadała z głowy? Czas poznać rodzaje peruek i upięć.
 • wieczorne maratony filmowe, ulubiony koc, popcorn i wybrane Cosplayowe bestsellery pod gwiazdami.
 • Specjalne farby do ciała, tatuaże i cosplayowe wzory pojawią się na waszych dłoniach i twarzach. Przeobrazimy się w Wasze ulubione postaci i odwzorujemy tatuaże z różnych komiksów anime.
 • Uwaga akcja! Cięcie! Tik-tok Show, czy uda Wam się odtworzyć tiktokowy sonic x cosplay?
 • charakteryzacje i makijaże wyciągnięte z cosplayowego świata. Na stole pojawiają się najlepsze akcesoria do charakteryzacji.
 • zaprojektuj swój choker oraz torbę. Dodatki w Waszym wydaniu. Zaprojektuj swój cosplayowy merch.
 • ścianka niczym jak na Festiwalu Fantastyki Pyrkon – to właśnie na specjalnej ściance wykonamy pamiątkowe zdjęcia.
 • czas jest ograniczony, wylosujcie dla swojej grupy zestaw materiałów, z których będziecie musieli przygotować swój Cosplay na szybko. Czas start!
 • strefa miłośników anime. Po zmierzchu ruszymy tropem ulubionych bohaterów. Wybierzcie kolor bransoletek fluorescencyjnych dla swojej drużyny i wykonajcie tajemnicze zadania.
 • wasza garderoba wzbogaci się o własnoręcznie uszyte kostiumy, dodatki. Zamienimy maszyny do szycia w cosplayowe instrumenty krawieckie.
 • projektujemy i wykonujemy cosplayowe pluszaki.
 • tego lata nieodłącznym elementem naszej garderoby będą przypinki handmade z cosplayowymi motywami.
 • zdecydujcie sami jaki biznes otwarcie. Zbierzcie jak najwięcej obozowych buziek i spędźcie niezapomniany czas podczas obozowego jarmarku.
 • podczas wieczornych seansów anime – nie zapominajmy, że to wakacje chwila wytchnienia każdemu się przyda.
 • czas na kąpiel słoneczną i wodną oraz zabawy na piasku.

 

Warsztaty z Moe Moe Rebelion

 

 • charakteryzacja cosplayowa to nie tylko makijaż i sztuczne rzęsy, ale również bodypainting pełną parą. Nauczysz się jak korzystać z farb wodnych i tłustych w cosplayu, tak aby pomalować całe części ciała. Za pomocą światłocienia stworzymy iluzje graficzne na twarzy i ciele tak, by upodobnić się do swojej ulubionej postaci lub po prostu dać wyraz swojej kreatywności (prelekcja i warsztaty w parach – używanie farb wodnych i tłustych do malowania ciała i twarzy. Tworzenie iluzji graficznych, poznanie technik i materiałów dostępnych na rynku, rozwój kreatywności, nauka zabezpieczania i zmywania farb oraz technika dbania o skórę i produkty).
 • jeśli od zawsze zastanawiałeś się ,,wow, jak oni to zrobili?!” oglądając występy cosplayerów przemienionych w zombie, potwory z ranami po walce to teraz będziesz mieć szanse nie tylko się dowiedzieć wszystkiego o efektach specjalnych w cosplayu, ale również samemu nauczyć się tworzyć sztuczne rany i blizny! (panel plus warsztaty z tworzenia ran w cosplayu).
 • występy na scenie zawsze budzą grozę wśród początkujących, ale nawet i profesjonalnych cosplayerów. Masz szanse poznać techniki dobrego występu scenicznego, dowiedzieć się, jakich błędów nie popełniać i jak pozbyć się tremy – tak by twoja scenka cosplayowa zachwyciła widownie i jury. (panel plus warsztaty tworzenia występów cosplayowych).

KOSZTY

 

CENA ZAWIERA:
• ZAKWATEROWANIE
• WYŻYWIENIE
• AKTYWNY PROGRAM
• MATERIAŁY PLASTYCZNE
• OPIEKĘ KADRY I INSTRUKTORÓW
• UBEZPIECZENIE NNW

CENA NIE ZAWIERA:
• TRANSPORTU

PŁATNOŚĆ:
• I RATA:
15% wartości imprezy płatne w ciągu 7 dni od złożenia rezerwacji
• II RATA: pozostała kwota płatna na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy

REZERWACJA WSTĘPNA NIE JEST ZOBOWIAZUJĄCA:
Po zgłoszeniu uczestnika na obóz otrzymają Państwo rezerwację wstępną na czas 3 dni. Po tym okresie w przypadku nie opłacenia pierwszej raty rezerwacja ulega bezpłatnej anulacji. Rezerwacje wstępną na 3 dni można złożyć najpóźniej na miesiąc przed rozpoczęciem obozu. W czasie krótszym niż miesiąc rezerwacje wstępne ustalane są indywidualnie z biurem obsługi klienta.

W Hotelu Szablewski naturę mamy na wyciągnięcie ręki, a jezioro i las to najbliższe otoczenie. Jest to magiczne miejsce zlokalizowane blisko Wielkopolskiego Parku Narodowego. Z okien hotelu rozprzestrzenia się widok na najbardziej chronione i najcenniejsze przyrodniczo obszary Wielkopolski. Hotel Szablewski posiada niesamowitą przestrzeń, która daje wiele możliwości odwiedzającym. W wigwamie na terenie hotelu przygotowywane są ogniska dla kilku dziesięcioosobowych grup, a na boiskach i pod wiatami organizowane są duże pikniki dla kilkuset osób. Dużym atutem hotelu jest także pobliska plaża przy jeziorze Łódzko-Dymaczewskim. Świeże powietrze i czysta woda stanowią idealne uzupełnienie i gwarantują niezapomniane lato.

hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci

Dojazd własny 0 zł
Łódź 300 zł
Konin 255 zł
Piła 265 zł
Gorzów Wlkp. 265 zł
Gniezno 242 zł
Zielona Góra 265 zł
Bełchatów VIP
Kalisz 255 zł
Wrocław 280 zł
Będkowo/Trzebnica 280 zł
Opole VIP
Legnica VIP
Leszno 220 zł
Poznań 150 zł
Gdańsk VIP
Warszawa VIP
Kraków VIP
Klielce VIP
Szczecin VIP

1. Cena obejmuje transport w obie strony.

2. Transport organizowany jest przy minimalnej ilości 6 osób (nie dotyczy transportu VIP) .

3. Dojazd VIP realizowany jest przy minimum 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu VIP w obie strony – 460 zł.

4. Każdego uczestnika obozu korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu – 1 szt. bagażu głównego o wadze max do 20 kg, bagaż podręczny

max 5 kg (plecaczek lub torebka) zabieramy do autokaru.

5. Transport może być łączony.

 • Masz pytania? Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka form kontaktu. Kliknij by wybrać:

Telefon E-mail        Czat

Poznaj opinie naszych klientów

MA LIP
MA LIP
2023-03-20
Wspaniały wyjazd na narty, córka wróciła zadowolona z chęcią wyjazdu na następny. Planowo, solidna firma. Polecam
Monika H
Monika H
2023-02-28
Byłam polecam. Pozdrowienia dla wszystkich widzimy się już lipcu.
Barbara Bondyra-Stępień
Barbara Bondyra-Stępień
2023-02-26
Zimowisko w Przesiece to był świetny pomysł i polecam każdemu kto chce żeby jego dziecko spędziło ciekawie czas. Opowieści syna potwierdzają wszystkie zapewnienia organizatorów czyli, że zajęcia są ciekawe i różnorodne, dostosowane do preferencji dzieci. Syn mógł cały dzień bawić się i poznawać nowe gry i zabawy, a przy okazji uczyć się samodzielności i funkcjonowania w grupie. Ponadto dzieci są pod opieką przemiłych cioć (miałam okazję poznać), które całą dobę czuwają nad ich bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem, są pomocne i empatyczne. Jednym słowem: super! 🙂
Kamila Kamińska
Kamila Kamińska
2023-02-23
Bardzo polecam.
Gwar
Gwar
2022-09-16
Kolejny wyjazd dziecka i kolejny raz wszyscy zadowoleni 🙂 Polecam w 101% 🙂
Magdalena Chwialkowska
Magdalena Chwialkowska
2022-09-06
Oboz micraft/ fortnite. Cudowny obóz! Syn z zachwytem opowiadał przez tel o każdym dniu . Opiekunowie wspaniali , uśmiechnięci i pełni energii. Posiłki prze prze przepyszne. Polecam z całego ❤ za rok wybieramy się ponownie!!!
Nicolle Borzęcka
Nicolle Borzęcka
2022-09-06
Pierwszy obóz córki, tego lata . Córka 6 letnia bardzo zadowolona , Najlepsza kadra, z dużym doświadczeniem 😃 Pełno atrakcji codziennie, zdecydowanie polecam firmę Hajdasz Travel każdemu kto chce wysłać swoje dziecko na sprawdzony i bezpieczny obóz 👍😁
Przemysław Śmgielski
Przemysław Śmgielski
2022-09-06
Polecam ,córa zadowolona, rodzice szczęśliwi - marzenie 🙂 mega profesjonalizm!!