Obóz Kawaii Cosplays z Moe Moe Rebelion
Obóz Kawaii Cosplays z Moe Moe Rebelion
Obóz Kawaii Cosplays z Moe Moe Rebelion
Obóz Kawaii Cosplays z Moe Moe Rebelion
Obóz Kawaii Cosplays z Moe Moe Rebelion
Obóz Kawaii Cosplays z Moe Moe Rebelion
Obóz Kawaii Cosplays z Moe Moe Rebelion
Obóz Kawaii Cosplays z Moe Moe Rebelion
Obóz Kawaii Cosplays z Moe Moe Rebelion
Obóz Kawaii Cosplays z Moe Moe Rebelion
Obóz Kawaii Cosplays z Moe Moe Rebelion

Obóz Kawaii Cosplays z Moe Moe Rebelion

OBÓZ DLA NASTOLATKÓW • ŁĘŻECZKI • 7 DNI

Obóz Kawaii Cosplays z Moe Moe Rebelion

Cosplay to jeden z popularniejszych nurtów w kulturze japońskiej - przeistaczanie się w ulubionych superbohaterów kawaii. Natomiast ten obóz jest naprawdę wyjątkowy! Poza wyjątkowymi atrakcjami, warsztatami na dwa dni obozu odwiedzi nas nasza gwiazda Moe Moe Rebelion!

Sakura - Moe Moe Rebelion - instagram: @moemoerebelion

Cosplayerka i charakteryzatorka z ponad 10 letnim stażem, w swoim dorobku ma min. reprezentowanie Polski na konkursie European Cosplay Gathering we Francji. Od kilku lat występuje w cosplayowych musicalach i na scenie czuje się jak ryba w wodzie czego dowodzą liczne nagrody za najlepsze występy cosplayowe. Jej druga wielka miłość po za cosplayem to praca na planie i charakteryzacja filmowa i teatralna. Obecnie jest studentką Międzynarodowego Studium Dziewulskich a jej specjalizacją jest makijaż SFX i efekty specjalne.

Obóz ten przeznaczony jest zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy swoje pierwsze cosplayowe próby mają za sobą. Wspólny obóz z Hajdasz Travel będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i pomysłów oraz zaprezentowania swoich strojów. Wieczorne maratony filmowe i moc cosplayowych bestsellerów. Przed Wami również festiwal - czyli wielkie starcie kolorów i dance revolution, stylizacja peruk oraz mnóstwo innych cosplayowych atrakcji.

Kolonie dla dziewczyn i chłopaków 12-16 lat

#cosplay #genshin #k-pop #peruka #szycienamaszynie #maratonfilmowy #tatuaże #farbydociała #makijaż #choker #bransoletkifluorescencyjne #fantastyka

Atrakcje realizowane podczas turnusu


 • Wasza rzeczywistość w tym dniu nabierze zupełnie innych barw. Cosplayowe starcie kolorów. Sakiewka, z którym kolorem znajdzie się w Waszej kieszeni?
 • niczym na festiwalu TSURU wskoczymy na interaktywne maty do tańczenia w rytm piosenek z Anime, Genshina i k-popu.
 • koloryzujemy, upinamy i czeszemy. Bardzo ważny element dla każdego Cosplayera, co możemy zrobić, aby peruka nie spadała z głowy? Czas poznać rodzaje peruek i upięć.
 • wieczorne maratony filmowe, ulubiony koc, popcorn i wybrane Cosplayowe bestsellery pod gwiazdami.
 • Specjalne farby do ciała, tatuaże i cosplayowe wzory pojawią się na waszych dłoniach i twarzach. Przeobrazimy się w Wasze ulubione postaci i odwzorujemy tatuaże z różnych komiksów anime.
 • Uwaga akcja! Cięcie! Tik-tok Show, czy uda Wam się odtworzyć tiktokowy sonic x cosplay?
 • charakteryzacje i makijaże wyciągnięte z cosplayowego świata. Na stole pojawiają się najlepsze akcesoria do charakteryzacji.
 • zaprojektuj swój choker oraz torbę. Dodatki w Waszym wydaniu. Zaprojektuj swój cosplayowy merch.
 • ścianka niczym jak na Festiwalu Fantastyki Pyrkon – to właśnie na specjalnej ściance wykonamy pamiątkowe zdjęcia.
 • czas jest ograniczony, wylosujcie dla swojej grupy zestaw materiałów, z których będziecie musieli przygotować swój Cosplay na szybko. Czas start!
 • strefa miłośników anime. Po zmierzchu ruszymy tropem ulubionych bohaterów. Wybierzcie kolor bransoletek fluorescencyjnych dla swojej drużyny i wykonajcie tajemnicze zadania.
 • wasza garderoba wzbogaci się o własnoręcznie uszyte kostiumy, dodatki. Zamienimy maszyny do szycia w cosplayowe instrumenty krawieckie.
 • projektujemy i wykonujemy cosplayowe pluszaki.
 • tego lata nieodłącznym elementem naszej garderoby będą przypinki handmade z cosplayowymi motywami.
 • zdecydujcie sami jaki biznes otwarcie. Zbierzcie jak najwięcej obozowych buziek i spędźcie niezapomniany czas podczas obozowego jarmarku.
 • podczas wieczornych seansów anime – nie zapominajmy, że to wakacje chwila wytchnienia każdemu się przyda.
 • czas na kąpiel słoneczną i wodną oraz zabawy na piasku.

 

Warsztaty z Moe Moe Rebelion

 

 • charakteryzacja cosplayowa to nie tylko makijaż i sztuczne rzęsy, ale również bodypainting pełną parą. Nauczysz się jak korzystać z farb wodnych i tłustych w cosplayu, tak aby pomalować całe części ciała. Za pomocą światłocienia stworzymy iluzje graficzne na twarzy i ciele tak, by upodobnić się do swojej ulubionej postaci lub po prostu dać wyraz swojej kreatywności (prelekcja i warsztaty w parach – używanie farb wodnych i tłustych do malowania ciała i twarzy. Tworzenie iluzji graficznych, poznanie technik i materiałów dostępnych na rynku, rozwój kreatywności, nauka zabezpieczania i zmywania farb oraz technika dbania o skórę i produkty).
 • jeśli od zawsze zastanawiałeś się ,,wow, jak oni to zrobili?!” oglądając występy cosplayerów przemienionych w zombie, potwory z ranami po walce to teraz będziesz mieć szanse nie tylko się dowiedzieć wszystkiego o efektach specjalnych w cosplayu, ale również samemu nauczyć się tworzyć sztuczne rany i blizny! (panel plus warsztaty z tworzenia ran w cosplayu).
 • występy na scenie zawsze budzą grozę wśród początkujących, ale nawet i profesjonalnych cosplayerów. Masz szanse poznać techniki dobrego występu scenicznego, dowiedzieć się, jakich błędów nie popełniać i jak pozbyć się tremy – tak by twoja scenka cosplayowa zachwyciła widownie i jury. (panel plus warsztaty tworzenia występów cosplayowych).

KOSZTY

 

CENA ZAWIERA:
• ZAKWATEROWANIE
• WYŻYWIENIE
• AKTYWNY PROGRAM
• MATERIAŁY PLASTYCZNE
• OPIEKĘ KADRY I INSTRUKTORÓW
• UBEZPIECZENIE NNW

CENA NIE ZAWIERA:
• TRANSPORTU

PŁATNOŚĆ:
• I RATA:
15% wartości imprezy płatne w ciągu 7 dni od złożenia rezerwacji
• II RATA: pozostała kwota płatna na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy

REZERWACJA WSTĘPNA NIE JEST ZOBOWIAZUJĄCA:
Po zgłoszeniu uczestnika na obóz otrzymają Państwo rezerwację wstępną na czas 3 dni. Po tym okresie w przypadku nie opłacenia pierwszej raty rezerwacja ulega bezpłatnej anulacji. Rezerwacje wstępną na 3 dni można złożyć najpóźniej na miesiąc przed rozpoczęciem obozu. W czasie krótszym niż miesiąc rezerwacje wstępne ustalane są indywidualnie z biurem obsługi klienta.

• HOTEL ŁĘŻECZKI • (woj. wielkopolskie) położony w lesie nad jeziorem. Obiekt ogrodzony z basenem krytym oraz placem zabaw. Hotel Łężeczki oddalony 60 km od Poznania położony jest nad brzegiem malowniczego Jeziora Chrzypskiego w sercu Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. Rozległe lasy, pagórki morenowe, jeziora rynnowe i wijące się rzeki kształtują tutejszą okolicę, pozwalając aktywnie spędzać czas na łonie natury. W budynku hotelowym znajduje się basen. Ogrodzony teren ok. 2,5 ha mieści piaszczyste boisko do piłki plażowej, asfaltowe do koszykówki, plac zabaw, miejsce na ognisko. Istnieje możliwość korzystania z pobliskiego boiska do piłki nożnej.

hotel oboz dla dzieci

hotel łężeczki

hotel łężeczki

hotel łężeczki

hotel łężeczki

hotel łężeczki

hotel łężeczki

hotel łężeczki

Dojazd własny 0 zł
Łódź 300 zł
Konin 255 zł
Piła 265 zł
Gorzów Wlkp. 255 zł
Gniezno 242 zł
Zielona Góra 265 zł
Bełchatów VIP
Kalisz 255 zł
Wrocław 300 zł
Będkowo/Trzebnica 300 zł
Opole VIP
Legnica VIP
Leszno 240 zł
Poznań 170 zł
Gdańsk VIP
Warszawa VIP
Kraków VIP
Klielce VIP
Szczecin VIP

1. Cena obejmuje transport w obie strony.

2. Transport organizowany jest przy minimalnej ilości 6 osób (nie dotyczy transportu VIP) .

3. Dojazd VIP realizowany jest przy minimum 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu VIP w obie strony – 460 zł.

4. Każdego uczestnika obozu korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu – 1 szt. bagażu głównego o wadze max do 20 kg, bagaż podręczny

max 5 kg (plecaczek lub torebka) zabieramy do autokaru.

5. Transport może być łączony.

 • Masz pytania? Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka form kontaktu. Kliknij by wybrać:

Telefon E-mail        Czat

Poznaj opinie naszych klientów

MA LIP
MA LIP
2023-03-20
Wspaniały wyjazd na narty, córka wróciła zadowolona z chęcią wyjazdu na następny. Planowo, solidna firma. Polecam
Monika H
Monika H
2023-02-28
Byłam polecam. Pozdrowienia dla wszystkich widzimy się już lipcu.
Barbara Bondyra-Stępień
Barbara Bondyra-Stępień
2023-02-26
Zimowisko w Przesiece to był świetny pomysł i polecam każdemu kto chce żeby jego dziecko spędziło ciekawie czas. Opowieści syna potwierdzają wszystkie zapewnienia organizatorów czyli, że zajęcia są ciekawe i różnorodne, dostosowane do preferencji dzieci. Syn mógł cały dzień bawić się i poznawać nowe gry i zabawy, a przy okazji uczyć się samodzielności i funkcjonowania w grupie. Ponadto dzieci są pod opieką przemiłych cioć (miałam okazję poznać), które całą dobę czuwają nad ich bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem, są pomocne i empatyczne. Jednym słowem: super! 🙂
Kamila Kamińska
Kamila Kamińska
2023-02-23
Bardzo polecam.
Gwar
Gwar
2022-09-16
Kolejny wyjazd dziecka i kolejny raz wszyscy zadowoleni 🙂 Polecam w 101% 🙂
Magdalena Chwialkowska
Magdalena Chwialkowska
2022-09-06
Oboz micraft/ fortnite. Cudowny obóz! Syn z zachwytem opowiadał przez tel o każdym dniu . Opiekunowie wspaniali , uśmiechnięci i pełni energii. Posiłki prze prze przepyszne. Polecam z całego ❤ za rok wybieramy się ponownie!!!
Nicolle Borzęcka
Nicolle Borzęcka
2022-09-06
Pierwszy obóz córki, tego lata . Córka 6 letnia bardzo zadowolona , Najlepsza kadra, z dużym doświadczeniem 😃 Pełno atrakcji codziennie, zdecydowanie polecam firmę Hajdasz Travel każdemu kto chce wysłać swoje dziecko na sprawdzony i bezpieczny obóz 👍😁
Przemysław Śmgielski
Przemysław Śmgielski
2022-09-06
Polecam ,córa zadowolona, rodzice szczęśliwi - marzenie 🙂 mega profesjonalizm!!