Superbohaterowie w akcji 9-10, 11-12 lat
Superbohaterowie w akcji 9-10, 11-12 lat
Superbohaterowie w akcji 9-10, 11-12 lat
Superbohaterowie w akcji 9-10, 11-12 lat

Superbohaterowie w akcji 9-10, 11-12 lat

TEMATYCZNO-WARSZTATOWY • WROTA KASZUB • 5 DNI

Superbohaterowie w akcji

Obóz tematyczno - warsztatowy chłopcy 9-10, 11-12 lat

Dla wszystkich fanów siły, sprytu i dobrego kina przygotowaliśmy temat o super bohaterach. Marvel czy DC Comics, Iron Man czy Kapitan Ameryka – zdecyduj, kto jest w twojej opinii najważniejszy, najsilniejszy i najlepszy. Stwórz swój własny scenariusz, wciel się w wymyślonego przez Ciebie superbohatera i pokaż światu jak Ty zamierzasz go chronić!

Temat dla prawdziwych twardzieli!

Atrakcje realizowane podczas turnusu

  • zmierzymy się w rozgrywkach sportowych i wyłonimy paintballowego króla.
  •  dzień przemian, stworzymy odwzorowane stroje waszych ulubionych bohaterów.
  • stawiamy na kolejne części ulubionych filmowych bestsellerów.
  • ruch, zabawa i świeże powietrze gwarantowanie.
  • zdobądź totem plemienia i udaj się do wodza, stworzymy wioskę Indian oraz wcielimy się w ulubionych bohaterów kreskówek i nie tylko.
  • Wybierz tego jedynego i zmień się nie do poznania podczas imprezy wieczornej.
  •  rozgrywki sportowe na świeżym powietrzu- wyłonimy superbohatera sportu.
  • Stworzymy swój kosmiczny tor wyścigowy dla naszych mini autek! Zamienimy się w prawdziwych rajdowców, przekonamy się kto jest najszybszym turbo kierowcą.

Atrakcje dla turnusów 9 i 10 dniowych:

  • zajęcia kreatywno-plastyczne, podczas których stawiamy na nowe pomysły. Szkoła Jedi – nauka posługiwania się mieczem świetlnym.
  • gra terenowo – zręcznościowa, podczas której będziecie musieli znaleźć 5 klejnotów, które zabrał Thanos. Aby je odzyskać wykażcie się zwinnością i sprytem. Nasza przyszłość leży w Waszych rękach!

Koszty

CENA ZAWIERA
• ZAKWATEROWANIE
• WYŻYWIENIE
• AKTYWNY PROGRAM
• MATERIAŁY PLASTYCZNE
• OPIEKĘ KADRY I INSTRUKTORÓW
• UBEZPIECZENIE NNW

CENA NIE ZAWIERA
• TRANSPORTU

raty

bon-turystyczny

• Hotel Wrota Kaszub usytuowany jest na pograniczu Kaszub i Kociewia w Starej Kiszewie w woj. pomorskim.• Hotel jest idealnym miejscem dla osób przebywających, którzy szukają spokojnej okolicy lasów i jezior. Łączy w sobie elegancję, nowoczesność i funkcjonalność. Został zaprojektowany by oczarować, dzięki czemu stał się idealnym miejscem na organizację obozów dla dzieci i młodzieży.

• W każdym pokoju w obiekcie znajduje się biurko, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka. Na miejscu znajduje się również taras słoneczny. Hotel łączy domową atmosferę i dyskretną obsługę. Pokoje urządzone są ze smakiem i a kuchnia serwuje pyszności, które zostaną zapamiętane na długo.hotel oboz dla dziecihotel oboz dla dziecihotel oboz dla dziecihotel oboz dla dziecihotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

hotel oboz dla dzieci

Łódź 330 zł
Konin 275 zł
Piła VIP
Gorzów Wlkp. VIP
Gniezno 231 zł
Zielona Góra VIP
Bełchatów VIP
Kalisz 297 zł
Wrocław 308 zł
Będkowo/Trzebnica 308 zł
Opole VIP
Legnica VIP
Leszno 286 zł
Poznań 264 zł
Gdańsk 198 zł
Warszawa VIP
Kraków VIP
Kielce VIP
Szczecin VIP

1. Cena obejmuje transport w obie strony.

2. Transport organizowany jest przy minimalnej ilości 6 osób (nie dotyczy transportu VIP) .

3. Dojazd VIP realizowany jest przy minimum 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu VIP w obie strony – 440 zł.

4. Każdego uczestnika obozu korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu – 1 szt. bagażu głównego o wadze max do 20 kg, bagaż podręczny

max 5 kg (plecaczek lub torebka) zabieramy do autokaru.

5. Transport może być łączony.

Prawdziwe opinie rodziców

Córka nie dawno wróciła ze swojego pierwszego obozu. Bardzo jej się podobało i z chęcią do Was wróci. Wciąż opowiada jakie były fajne zajęcia. Opieka również na najwyższym poziomie. W szczególności dziękuję Pani Karolinie M. za zmotywowanie mojego dziecka w chwili kryzysu:)

Mama Magdalena

Tak wiele czasu dzieci spędzają przy komputerach, a moja córka tańczy i ciągle opowiada o tym, co robiła na zajęciach tanecznych i czeka na kolejne. Jestem niezmiernie wdzięczna, że zapisałam Majkę. Nie dosyć, że jest zachwycona tym czego się nauczyła, to na dodatek sama tworzy i wszystkich zaraża tańcem.

Mama Ola

Bardzo dziękujemy za wspaniałe 5 dni. Córki zadowolone na 100%.

Mama Żaneta

Dziękuję za opiekę ,za tydzień wspaniałych wrażeń i świetną zabawę .To był to pierwszy obóz, jak dla mnie ten najważniejszy...albo rozpoczynający cykl obozowy albo raz na zawsze kończący przygodę z obozami ... Wasza kreatywność i podejście do dzieci na 6+, już myślimy o kolejnym 🙂 wyjazd na najwyższym poziomie bezpieczeństwa ,radości i doskonałej zabawy -Dziękujemy ❤️

Mama Zuzanna

Dzieciaki właśnie wróciły z obozu. Są zachwycone! Opowieści się nie kończą. .. ile to zabaw można zrobić w kilka dni 😉 Hotel wzorowy- standard wyższy niż na innych koloniach. Jedzenie - moja dwojka o odmiennych gustach chwali je tak samo - doskonale dobrane. Zabawy - dopasowane do wieku i zainteresowań. Opiekunki - uśmiechnięte! Polecamy i na pewno wrócimy za rok 😉

Mama Judyta

Witam serdecznie Chciałabym podziękować za opiekę na córka która była pierwszy raz na obozie z Państwa firmy . Organizacja 10 bezpieczeństwo 10 program obozu 10 podejście Pan opiekunek obozu 10 hotel 10 Zabawy 10 transport 10 Mogłabym tak dług!!! Szczerze prosto z serca polecam !!!!

Mama Honorata

Bardzo dziękuję za umożliwienie mojej córce Julii spędzenie wakacji na wspaniałym obozie tanecznym organizowanym przez Centrum Hajdasz w Hotelu Szablewski. Ze względu konieczność przestrzegania restrykcyjnej diety bezglutenowej przez moją córkę, bardzo obawiam się kolonijnych wyjazdów, jednakże zarówno organizator kolonii Hajdasz, jak i Hotel Szablewski przekonały mnie poważnym potraktowaniem tematu. Wszystko zostało zorganizowane bardzo profesjonalnie. Lepszego miejsca, w którym zlokalizowano kolonie – Hotel Szablewski Dymaczewo – nie można było sobie wyobrazić. Nienaganne warunki hotelowe, wspaniała okolica, plaża, jezioro, las, konie i wiele innych atrakcji wraz z organizacją są naprawdę godne polecenia. Dzieci miały zorganizowany czas przez wychowawców Hajdasz od rana do wieczora, cała kadra otaczała dzieci troskliwą opieką oraz zwracała szczególną uwagę na dietetyczne posiłki mojej córki - za co serdecznie dziękuję. Mam nadzieję, że w przyszłym roku również będziecie Państwo organizować kolonie w tym przepięknym miejscu, na które już z góry się zapisujemy 🙂 Specjalne podziękowania za codzienne relacje z poczynań naszych pociech!

Mama Ola

5/5 gwiazdek

Mama Małgosia

Córka jest mega zadowolona z kolonii. Dopiero wróciła ale już się nie może doczekać kiedy następnym razem pojedzie 🙂 jako rodzic serdeczne polecam.

Mama Aleksandra