O nas

Co i jak robimy

Przekonaj się, że jesteśmy inni niż wszyscy. Bo dla nas najważniejsze jest dziecko, jego rozwój, zainteresowania, ale przede wszystkim radość i bezpieczeństwo

Obozy dla Dzieci i Młodzieży w wieku szkolnym organizujemy już od #25 LAT.
Przykładamy szczególną wagę do #BEZPIECZEŃSTWA i dobrego samopoczucia Uczestników, a nader wszystko do wspaniałych i niepowtarzalnych #PROGRAMÓW poprzez zapewnienie Dzieciom dobrej zabawy oraz ciekawych i w 100% #ZORGANIZOWANYCH_ZAJĘĆ. Wszystko zaczęło się od pasji tańca. Izabela Szczęsna-Hajdasz i Jacek Hajdasz to utytułowana zawodowa para mistrzowska w tańcu towarzyskim, która po zakończeniu swojej kariery tanecznej (1998 r.) powołała do życia #CENTRUM _HAJDASZ, by kształcić dzieci i młodzież realizując założenia autorskiego programu.

Głosy wielu rodziców i dzieci o tym, że nie chcą się rozstawać na wakacje z Centrum przyczyniły się do podjęcia decyzji o stworzeniu oferty turystycznej. #DZIŚ – jesteśmy cenionym przez naszych klientów organizatorem turystyki. Współpracujemy czynnie z kilkunastoma hotelami, ośrodkami i domami wypoczynkowymi w Polsce zapewniając naszym podopiecznym najlepsze warunki pobytu.

Inni niż wszyscy

PROGRAM realizujemy w 100%

Przygotowujemy i realizujemy PROGRAMY wypoczynku dla konkretnych grup wiekowych oraz pod względem upodobania. KADRA kierownicza jest stała i współpracuje z nami od wielu lat.

Inni niż wszyscy

• przygotowujemy i realizujemy #PROGRAMY wypoczynku dla konkretnych grup wiekowych oraz pod względem upodobania

• jesteśmy #RZETELNI i bardzo poważnie podchodzimy do realizacji naszych ambitnych planów
• mamy #PROFESJONALNE podejście w każdym calu
• nasza #OFERTA jest kompleksowa
• mamy #INDYWIDUALNE podejście do Klienta

Profesjonalna kadra

Nasza #KADRA składa się z ludzi posiadających odpowiednie #KWALIFIKACJE, pozytywnie nastawionych do życia, odpowiedzialnych i lubiących pracę z dziećmi. Kadra #KIEROWNICZA to wyselekcjonowane osoby, które współpracują z nami od wielu lat (nawet od 15-stu).
Ilość Kadry jest zawsze #WIĘKSZA niż przewidują to przepisy. Kadra #OPIEKUNÓW to osoby mające na co dzień zajęcia z dziećmi w szkołach. W trakcie roku szkolnego realizują program #CreaDanceFit, a w wakacje i ferie zimowe pełnią funkcje Opiekunów. Ta sytuacja powoduje, że Opiekunowie znają w 90% wyjeżdżające z nami dzieci, a przez to lepiej je rozumieją. Jak nikt inny potrafią zadbać o #BEZPIECZEŃSTWO swoich wychowanków, a także zorganizować dla nich wspaniałe zajęcia.

Posiadamy

• zezwolenie Wojewody Wielkopolskiego na organizację imprez turystycznych o numerze #379
• ubezpieczenia
• PROGRAM zatwierdzony przez #KURATORIUM_OŚWIATY
#WIELOLETNIE_DOŚWIADCZENIE
#ZAUFANIE Rodziców, którzy co roku powierzają nam pod opiekę swoje Dzieci.

Najciekawsza oferta

Nasza kadra zrealizowała już ponad 200 autorskich tematów obozowych letnich dla dzieci i młodzieży i kolonii zimowych.
Co roku nasza oferta wyróżnia się wśród konkurencji innowacyjnymi zajęciami dla dzieci oraz kreatywnymi pomysłami na tematy obozowe. W naszej ofercie znaleźć można obozy tematyczne, obozy rekreacyjne, obozy sportowe, obozy taneczne oraz obozy dla nastolatków.

W ciągu 23 lat działalności zrealizowaliśmy wiele znakomitych tematów obozowych takich jak: obóz fun and sport, obóz gamingowy, obóz piłkarski, obóz konny, obóz jeździecki, obóz Cross and Kids, który dedykowany jest dla wszystkich, którzy lubią ruch i sport oraz chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego tylu życia, obóz survivalowy, dla wszystkich fanów przygód, obóz musicalowy, dla wszystkich przyszłych gwiazd estrady, obóz podróżniczy dla fanów reportażu oraz dziennikarstwa, obóz małe projektantki, dla kreatywnych, którzy chcą uszyć na maszynie do szycia co tylko sobie wymarzą.

Wśród wyjątkowych kolonii dla dzieci wielką popularnością cieszył się także obóz gamingowy, dedykowany graczom komputerowym, którzy poza świetną zabawą chcą doszkolić swoje umiejętności w ulubionych grach komputerowych jak np. obóz Minecraft, także obóz dla małych artystek i artystów „The Voice of Hajdasz”, obóz pływacki, obóz dla księżniczek „Beauty Camp” oraz obóz dla przyszłych szefów kuchni znalazł wielu fanów, którzy po skończonych obozach letnich nie mogą się doczekać już przyszłego roku.

Ubezpieczenie

Każdy Uczestnik naszych imprez jest #POTRÓJNIE_CHRONIONY!
Po #PIERWSZE posiadamy gwarancje ubezpieczeniowe,
po #DRUGIE mamy polisę odpowiedzialności OC,
po #TRZECIE – każdego Uczestnika naszych imprez ubezpieczamy od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) na sumę 10.000 zł., czyli kwotę rzadko spotykaną na rynku turystycznym.
Dodatkowym ubezpieczeniem jest polisa szkolna, która działa 12 miesięcy (nawet w trakcie wakacji).

ZALECAMY DODATKOWO:
Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.
Dobrowolne dodatkowe ubezpieczenie, gwarantuje 100% zwrotu wpłaconych środków przy spełnieniu Warunków ubezpieczenia. Koszt ok. 4% całkowitej ceny imprezy.

Dla wszytkich dzieci

Nasze obozy organizujemy nie tylko dla dzieci i młodzieży z Centrum Hajdasz, ale dla #WSZYSTKICH, którzy mają ochotę przeżyć niepowtarzalne wakacje i zimowiska.

Lider wśród organizacji obozów dla 6 latków

Jesteśmy specjalistami w organizacji pierwszych obozów dla dzieci. Często słyszymy pytanie od rodziców Kiedy wysłać dziecko na obóz? Nasze kolonie dla dzieci od 6 lat!

Jako doświadczeni wychowawcy wiemy, że każde dziecko jest inne, dlatego nasz program jak i kadra przygotowana jest by pracować z dziećmi już od 6 roku życia. Nauczyciele mają za zadanie stworzyć tak ważny dla dziecka komfort, który pozwoli dziecku na łatwą integrację z rówieśnikami. Napięty program pełen zabaw i nauki powoduje, że po pierwsze nie ma czasu na nudę, po drugie na tęsknotę za rodzicami. Należy także pamiętać iż na obozach dla dzieci od 6 lat wychowawcy pracują 24 godziny, dlatego też dziecko nigdy nie będzie na kolonii samo. Naturalną cechą naszych nauczycieli oraz całej kadry obozowej jest nawiązanie głębokich relacji z kilkulatkami. Pozwala to uzyskać w łatwy sposób odpowiedzi na problemy podczas trwania obozowisk/zimowisk:

Czy dziecko coś je boli?
Czy pomóc dziecku w toalecie?
Czy pomóc dziecku się ubrać lub wybrać ubranie stosowne do pogody?

Często rodzice zastanawiają się także w jaki sposób dobrze nastawić dziecko na wyjazd. Odpowiedzią na te pytanie jest wybór odpowiedniego tematu obozowego. Hajdasz Travel to lider wśród organizacji obozów dla dzieci od 6 lat, dlatego też zawsze przygotowujemy niezliczoną ilość tematów obozowych, z których każde dziecko znajdzie coś dla siebie!

15 000 zadowolonych Klientów

Zobacz prawdziwe opinie, prawdziwych ludzi
To było to, czego potrzebował mój syn. Dziękuję organizatorom za szkołę życia
Marek Nalazek

Marek Nalazek

Przedsiębiorca
Moje dziecko wróciło pełne radości i energii. Nauczyło się nie tylko jak malować, ale przede wszystkim nauczyło się życia
Anna Kwiatkowska

Anna Kwiatkowska

Informatyk
Moje dziecko jeździ z Hajdaszem już od 6 roku życia!

Marcin Kaczmarek

Handlowiec

O nas

FacebookInstagram