O nas

HajdaszTravel to organizator obozów oraz zimowisk dla dzieci i młodzieży. 25-letnie doświadczenie oraz praktyka sprawia, że co roku uczestnicy naszych obozów, zimowisk oraz półkolonii wracają do domów z najlepszymi wspomnieniami, niesamowitymi wrażeniami, nowymi umiejętnościami oraz z wieloma przyjaźniami, które co wiemy z doświadczenia trwają przez wiele lat! 

5/5
25 LAT DOŚWIADCZENIA
PONAD 20 050 ZADOWOLONYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
PONAD 250 AUTORSKICH TEMATÓW

Profesjonalna kadra

Nasza kadra składa się z ludzi posiadających odpowiednie kwalifikacje, pozytywnie nastawionych do życia, odpowiedzialnych i lubiących pracę z dziećmi. Kadra kierownicza to wyselekcjonowane osoby, które współpracują z nami od wielu lat (nawet od 15-stu).

Ilość Kadry jest zawsze WIĘKSZA niż przewidują to przepisy. Kadra opiekunów to osoby mające na co dzień zajęcia z dziećmi w szkołach. W trakcie roku szkolnego realizują program #Danceforfriends, a w wakacje i ferie zimowe pełnią funkcje Opiekunów. Ta sytuacja powoduje, że Opiekunowie znają w 90% wyjeżdżające z nami dzieci, a przez to lepiej je rozumieją. Jak nikt inny potrafią zadbać o bezpieczeństwo swoich wychowanków, a także zorganizować dla nich wspaniałe zajęcia.

Zobacz jak bawiliśmy się na naszych obozach i zapisz już dziś!

Lider wśród organizacji obozów od 6 roku życia

Nasze obozy organizujemy nie tylko dla dzieci i młodzieży z Centrum Hajdasz, ale jesteśmy specjalistami w organizacji pierwszych obozów dla dzieci. Często słyszymy pytanie od rodziców:

Kiedy wysłać dziecko na obóz?

Nasze kolonie dla dzieci od 6 lat!

Jako doświadczeni wychowawcy wiemy, że każde dziecko jest inne, dlatego nasz program jak i kadra przygotowana jest by pracować z dziećmi już od 6 roku życia. Nauczyciele mają za zadanie stworzyć tak ważny dla dziecka komfort, który pozwoli dziecku na łatwą integrację z rówieśnikami. Napięty program pełen zabaw i nauki powoduje, że po pierwsze nie ma czasu na nudę, po drugie na tęsknotę za rodzicami. Należy także pamiętać iż na obozach dla dzieci od 6 lat wychowawcy pracują 24 godziny, dlatego też dziecko nigdy nie będzie na kolonii samo. Naturalną cechą naszych nauczycieli oraz całej kadry obozowej jest nawiązanie głębokich relacji z kilkulatkami. Pozwala to uzyskać w łatwy sposób odpowiedzi na problemy podczas trwania obozowisk/zimowisk:

Czy dziecko coś je boli?
Czy pomóc dziecku w toalecie?
Czy pomóc dziecku się ubrać lub wybrać ubranie stosowne do pogody?

Często rodzice zastanawiają się także w jaki sposób dobrze nastawić dziecko na wyjazd. Odpowiedzią na te pytanie jest wybór odpowiedniego tematu obozowego. Hajdasz Travel to lider wśród organizacji obozów dla dzieci od 6 lat, dlatego też zawsze przygotowujemy niezliczoną ilość tematów obozowych, z których każde dziecko znajdzie coś dla siebie!

dla #WSZYSTKICH, którzy mają ochotę przeżyć niepowtarzalne wakacje i zimowiska.

Dla wszystkich dzieci

Nasze obozy organizujemy nie tylko dla dzieci i młodzieży z Centrum Hajdasz, ale dla #WSZYSTKICH, którzy mają ochotę przeżyć niepowtarzalne wakacje i zimowiska.

Ubezpieczenie

Każdy Uczestnik naszych imprez jest potrójnie chroniony.

Po #PIERWSZE posiadamy gwarancje ubezpieczeniowe,
po #DRUGIE mamy polisę odpowiedzialności OC,
po #TRZECIE – każdego Uczestnika naszych imprez ubezpieczamy od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) na sumę 10.000 zł., czyli kwotę rzadko spotykaną na rynku turystycznym.
Dodatkowym ubezpieczeniem jest polisa szkolna, która działa 12 miesięcy (nawet w trakcie wakacji).
ZALECAMY DODATKOWO:
Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.
Dobrowolne dodatkowe ubezpieczenie, gwarantuje 100% zwrotu wpłaconych środków przy spełnieniu Warunków ubezpieczenia. Koszt ok. 4% całkowitej ceny imprezy.

Opinie rodziców

Ania D
Ania D
2023-08-07
Szukałam pierwszej koloni dla 7letniego syna i znalazłam w Hajdasz Travel. Był to wyjazd nad jezioro na 5 dni. Im bliżej było wyjazdu tym bardziej wątpiłam czy to był dobry pomysł. Ale syn wrócił zadowolony, miał mnóstwo aktywności. Podobał mu się hotel i pokój, jedzenie smakowało, zaaklimatyzował się z nowymi kolegami i jak opowiadał odwiedzali się w pokojach i wspólnie się bawili. Dzielnie dysponował kieszonkowym. Ani razu podczas rozmów telefonicznych nie mówił, że coś mu się nie podoba. Co dla nas rodziców ważne, wyraża chęć do dalszych wyjazdów w kolejnych latach, ponieważ pierwszy wyjazd sprawił, że kolonie po prostu mu się spodobały.
Kamil Muszyński
Kamil Muszyński
2023-08-04
Syn świetnie się bawił i wrocił zadowolony z obozu. Pani Weronika S. była miła, sympatyczna i zaangażowaniem zajmowała się dziećmi. Syn mówił, że były imprezy i teleturnieje oraz wiele innych atrakcji. Polecamy.
Basia Wein-K
Basia Wein-K
2023-07-31
Córka wróciła bardzo zadowolona z obozu w Rewalu, towarzystwo, kadra prowadząca zajęcia, jedzenie, wszystko na plus. Polecamy Hajdasz Travel 🙂
Justyna Domańska
Justyna Domańska
2023-07-25
Super kolonie w Zblewie. Syn zadowolony, opieka rewelacyjna, szczególnie Pani Weronika- miła, ciepła i zaangażowana osoba. Polecam. Na pewno wrócimy
Magdalena Kijewska
Magdalena Kijewska
2023-07-22
Syn wrócił z kolonii bardzo zadowolony do tego stopnia, że płakał wieczorem, że już więcej Pani wychowawczyni i poznanych kolegów nie zobaczy?.To były jego pierwsze kolonie i dzięki dobrej zabawie na pewno nie ostatnie,serdecznie pozdrawiamy całą ekipę wychowawców z Dworku Tucholskiego, szczególnie Panią Weronikę
Dom Ka
Dom Ka
2023-07-21
Córka wróciła mega zadowolona z obozu w Dworku Tucholskim, organizowanym przez Hajdasz. Polecam przede wszystkim ze względu na ilość atrakcji i cudowną ciocię, która opiekowała się dziećmi na 200%. Opinia córki: " daje 11/10 i chcę tam wrócić".
Katarzyna Makowska
Katarzyna Makowska
2023-07-21
Dziękuję za opiekę nad synem na obozie Boys Camp w Dworku Tucholskim?? syn bardzo zadowolony! Mnóstwo atrakcji i bardzo profesjonalne podejście kadry. To nasz pierwszy oboz w HajdaszTravel i po złych doświadczeniach u innych turystycznych firm odbudowaliśmy wiarę w to, że można. Do zobaczenia na pewno! Polecam.
Joanna Nowaczyk
Joanna Nowaczyk
2023-07-20
Oceniam obóz Boys Camp w hotelu szablewski. Dziecko pojechało pierwszy raz, baliśmy się, że będzie płakać, ale koniec końców okazało się, że dziecko nie chciało wracać do domu. Dodam, że jechało same, a na obozie znalazło wielu kolegów. Od pierwszych chwil obozu czuć przyjazną atmosferę. Na obozie nie ma pań, są ciocie i uważam, że dzięki temu relacje między kadrą, a dziećmi są luźniejsze. Fakt, są to młode dziewczyny, ale to przecież nie podważa ich kompetencji. Żeby być wychowawcą kolonijnym nie trzeba robić profesury i mieć minimum 40 lat? dziewczyny są młode i dzięki temu świetnie rozumieją się z dziećmi, widać, że mają doświadczenie. Przez cały pobyt nie ma czasu na nudę. Na pewno wybierzemy ten obóz za rok. Polecam!