Oferta letnich półkolonii 2023

Nasze półkolonie to pięć dni kreatywnej zabawy, które są dedykowane dzieciom w wieku od 6 do 15 lat, czyli dla uczniów klas szkoły podstawowej.
Zajęcia odbywają się w godzinach 7:30 do 16:30 oraz od 8:00 do 16:00 w zależności od wybranej półkolonii.

Półkolonie organizujemy w Poznaniu oraz Wrocławiu, dzięki czemu możecie Państwo wybrać dla siebie najlepszą lokalizacje.

Wybierz i kliknij w lokalizacje, a następnie sprawdź jakie tematy przygotowaliśmy w tym roku.

Półkolonie , lato 2023 dla dzieci i młodzieży

Lato to czas, na który czekają zarówno juniorzy, dzieci, a także młodzież. Jest to moment, w którym odpoczywamy od szkoły, zadań domowych oraz codziennych obowiązków. Więc jeśli twoje dziecko lubi się bawić, kocha lenistwo, jest kreatywne, interesuje się światem, lubi taniec, jest miłośnikiem gier lubi wyzwania i chce poznać nowych przyjaciół to półkolonie 2023 z Hajdasz Travel są stworzone dla niego.

Dlaczego warto zapisać dzieci na półkolonie?

Pozwalają one pozytywnie rozwinąć u dziecka kreatywność, półkolonie sportowe pozwolą wzmocnić odporność, warsztaty kulinarne dla dzieci pozwolą zwiększyć kreatywność, wyobraźnie i przede wszystkim zdobyć wiedzę poprzez zabawę wśród rówieśników.

Półkolonie wspomagają rozwój psychomotoryczny oraz wspomaga poznanie świata. Nasze zajęcia są przeznaczone dla wszystkich dzieci. Nasza profesjonalna kadra opiekuje się dziećmi i pozwala zdobyć nowe umiejętności komunikacyjne, zyskać pewność siebie. Dzieci wstydliwe po naszych warsztatach zdecydowanie lepiej odnajdują się w grupie i zwiększają swoją pewność siebie.

Dzieci w tym roku na lato 2023 mają do wyboru szeroką gamę różnorodnych zajęć dodatkowych, zapraszamy do sprawdzenia oferty.

komentarze

15 000 zadowolonych Klientów Zobacz prawdziwe opinie, prawdziwych ludzi

Kreatywność, zabawa, profesjonalizm, humor. To jest to co cechuje nauczyciela Centrum Hajdasz
Kasia

Kasia

super zajecia taneczne. polecam
Marta

Marta

Jest to. Świetne miejsce by Twoja Pociecha z profesjonalistami spędziła chwile czasu i nauczyła się różnych tancerskich sztuczek
Katarzyna

Katarzyna

dzieci rzeczywiście mają po zajęciach umiejętności dziś to udowodnily;)
Teresa

Teresa

Polecam zajęcia dla dzieciaków. Córka bardzo zadowolona i nie może doczekać się kolejnych.
Ewa

Ewa

Swoją przygodę z tańcem moje dziecko rozpoczęło rok temu. W tym roku szkolnym postanowiło kontynuować naukę w szkółce po raz kolejny i jest bardzo zadowolone z zajęć. Bardzo chętnie uczęszcza na kazdą lekcję. W styczniu byliśmy na Balu karnawałowym organizowanym przez Państwa. Super zabawa! Coś wspaniałego!!! Z całego serca dziękuję i życzę wielu sukcesów
Karolina

Karolina

Najlepiej jak zobaczysz nas w akcji
Zapraszamy do naszego świata obozów uwiecznionego na zdjęciach lub filmach, których autorami są uczestnicy obozów.