ZIMA 2024

zimowiska 2024, obozy zimowe 2024

Wybierz województwo, w którym mieszkasz - my dostosujemy termin zimowiska

Zimowiska 2024

Zimowiska, obozy zimowe, zima 2024 dla dzieci i młodzieży

Ferie zimowe to czas, na który czekają zarówno juniorzy, dzieci, a także młodzież. Jest to moment, w którym odpoczywamy od szkoły, zadań domowych oraz codziennych obowiązków. Więc jeśli twoje dziecko lubi się bawić, kocha zimowe lenistwo, jest kreatywne, interesuje się światem, lubi taniec, jest miłośnikiem gier lubi wyzwania i chce poznać nowych przyjaciół to zimowiska 2024 z Hajdasz Travel są stworzone dla niego. Na takich feriach zimowych 2024 dla dzieci nastawiamy się na wypoczynek, ale niepozbawiony aktywności i wspólnych zabaw. Zimowiska rekreacyjne organizowane są zarówno w górach, a także nad pięknymi polskimi jeziorami.

Zimowiska przede wszystkim mają zaoferować uczestnikom ogromną różnorodność, a korzystanie z wielu atrakcji ma być naturalne i chill-outowe. Hajdasz Travel gwarantuje, że Twoje dziecko doskonale odpocznie i zregeneruje siły po pierwszym semestrze roku szkolnego.

Nie pozwól by Twoje dziecko nudziło się podczas ferii zimowych w domu, wybierz dla niego najlepszy temat tego roku!

Zimowiska 2024, oferta dla juniorów, dzieci i młodzieży

Twoje dziecko lub nastolatek było już na zwykłych zimowiskach, a chciało by spróbować czegoś nowego? Zachęcamy do uczestnictwa w naszych zimowiskach, które w tym roku zaskoczą nawet zimowiskowych weteranów! Na naszych zimowiskach poza świetną zabawą dzieci poznają zasady fair play, reguły zdrowego żywienia, a ich dotychczasowa kondycja po naszych koloniach poprawia się o 100%! Organizujemy jedyne w swoim rodzaju ferie, które nasycone są olbrzymią ilością atrakcji, dlatego też uczestnicy zimowisk nie mają czasu na nudę.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, co jest potrzebne, aby czas spęczony na zimowisku był niezapomniany i zaowocował wieloma wyjątkowymi wspomnieniami. To wieloletnie doświadczenie w organizacji kolonii dla dzieci od 6 roku życia sprawia, że nasze zimowiska są wyjątkowe i przede wszystkim bardzo bezpieczne.

Najlepiej jak zobaczysz nas w akcji
Zapraszamy do naszego świata obozów uwiecznionego na zdjęciach lub filmach, których autorami są uczestnicy obozów.