Planszówkowo-sportowa wyprawa w nieznane
Planszówkowo-sportowa wyprawa w nieznane
Planszówkowo-sportowa wyprawa w nieznane
Planszówkowo-sportowa wyprawa w nieznane
Planszówkowo-sportowa wyprawa w nieznane
Planszówkowo-sportowa wyprawa w nieznane
Planszówkowo-sportowa wyprawa w nieznane

Planszówkowo-sportowa wyprawa w nieznane

OBÓZ TEMATYCZNY • AUSTERIA • 6 DNI

Planszówkowo-sportowa wyprawa w nieznane


Planszówkowo - sportowa wyprawa dla wszystkich, którzy chcą się bawić i odkrywać nowości poprzez świat planszówek oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych na zewnątrz! Jest to idealne miejsce poznawania zarówno dawnych, zapomnianych jak i najnowocześniejszych zabaw, gier i to nie tylko planszowych! Czekają na Was Rozgrywki w monopoly, Jumangi, Battleship czy Imperium Milionerów. Mafia, Smashball i inne gry tego lata czekają na Was! W trakcie zajęć uczestnicy rozwijają swoje umiejętności strategiczne, logiczne i kreatywne. Jest to przestrzeń, w której kontakt z rówieśnikami i zabawa na świeżym powietrzu to priorytet podczas wakacji.
Obóz dla chłopców i dziewczynek 8-9 lat, 10-13 lat

ATRAKCJE NA TURNUSIE


 • przed Wami pojawią się gry o których możliwe, że nawet jeszcze nigdy nie słyszeliście – czas zapoznać się z prawdziwymi hitami z różnych wymiarów.
 • czekają na Was minigolfowe rozgrywki oraz projektowanie pola golfowego w terenie. Przekonamy się, kto będzie obozowym mistrzem.
 • podróż po oceanie 3D z elektroniczną grą w okręty morskie, zatop statek przeciwnika!
 • zostań przywódcą świata dżungli. Czeka nas Was lwi pościg, starcia nosorożców i polowanie na krokodyle – witajcie w dzikim świecie Jumanji.
 • co obstawiacie? Co się wydarzy? A może będzie to czas na telefon do przyjaciela?
 • czas na listy i przedmioty, które wyślemy w inny wymiar zakopując naszą kapsułę czasu w terenie.
 • niesamowita gra w terenie! Odkryjecie nowy wymiar zręcznościowej, innowacyjnej gry. Załóż na rękę piankową rękawice i zacznij rozgrywki ze swoim przeciwnikiem.
 • Wasza plansza to teren. Czas rozegrać naszą olimpiadę sportową, kreatywną pełną wyzwań połączoną z odkrywaniem talentów – między innymi czas na niesamowite SZCZUDŁA, SKOCZEK POGO i SLACKLINE!
 • przeniesiecie się na pole sportowe, będziemy uczyć się jak trzymać prawidłowo łuk i jak trafiać w wyznaczone cele. Wskoczymy również do świata baseballu i rozegramy mecz.
 • wspólne negocjacje handlowe, zakupy nieruchomości i zarządzanie finansami poprzez grę Monopoly. Przedsiębiorczość pełną parą poprzez ulubioną grę.
 • zorganizujemy letnie igrzyska olimpijskie, w których zmierzycie się podczas takich konkurencji jak: bieg na 100 metrów, skok w dal, rzut piłką, rzut dyskiem, czy nawet drużynowy konkurs przeciągania liny.
 • kim jesteście ? Kto rozwiąże zagadkę? Jakie tajemnice zostały przed Wami ukryte? Integracyjna gra w Mafię- Wasze zasady i Wasze decyzje.
 • nowy wymiar tenisa stołowego w terenie – zamiast blatu mamy siatkę od której musi odbić się wasza piłka! Wyjdziemy na zewnątrz odbyć sportowe rewolucje.
 • otworzymy kreatywny warsztat tworząc dzieło rozciągnięte pomiędzy drzewami. Malowanie farbami na specjalnej folii w promieniach słońca.
 • Przygotujemy ogromne wersje planszówek, na przykład: ogromne Scrabble, Jenga lub Warcaby. To będzie niesamowita zabawa w terenie.
 • wskoczymy do wody razem z zakręconymi, kolorowymi dmuchańcami. Czas na słoneczne kąpiele i wakacyjny relax.
 • moc wieczornych atrakcji, zakręcone teleturnieje i niezapomniane zabawy integracyjne dla wszystkich uczestników obozu!
 • sami zdecydujecie jakie stanowisko wspólnie z obozowymi przyjaciółmi stworzycie! Czas na moc występów, zakręconych atrakcji i uśmiechniętą walutę Hajdasz Travel!

KOSZTY

 

CENA ZAWIERA:
• ZAKWATEROWANIE
• WYŻYWIENIE
• AKTYWNY PROGRAM
• MATERIAŁY PLASTYCZNE
• OPIEKĘ KADRY I INSTRUKTORÓW
• UBEZPIECZENIE NNW

CENA NIE ZAWIERA:
• TRANSPORTU

Możliwość zakupu letniego pakietu obozowicza: koszulka, czapeczka, bidon

PŁATNOŚĆ:
• I RATA:
15% wartości imprezy płatne w ciągu 7 dni od złożenia rezerwacji
• II RATA: pozostała kwota płatna na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy

REZERWACJA WSTĘPNA NIE JEST ZOBOWIAZUJĄCA:
Po zgłoszeniu uczestnika na obóz otrzymają Państwo rezerwację wstępną na czas 3 dni. Po tym okresie w przypadku nie opłacenia pierwszej raty rezerwacja ulega bezpłatnej anulacji. Rezerwacje wstępną na 3 dni można złożyć najpóźniej na miesiąc przed rozpoczęciem obozu. W czasie krótszym niż miesiąc rezerwacje wstępne ustalane są indywidualnie z biurem obsługi klienta.

HOTEL AUSTERIA – (woj. kujawsko-pomorskie) Hotel Austeria Conference & Spa to wyjątkowe miejsce na mapie Ciechocinka, największego i najbardziej lubianego polskiego uzdrowiska. Hotel położony jest 2 km od ciechocińskich Tężni, 1, 5 km od stacji kolejowej oraz 2, 5 km od Parku Zdrojowego.

Ciechocinek to jedno z najpopularniejszych miast uzdrowiskowych na mapie Polski, leżące w województwie kujawsko-pomorskim, na lewym brzegu Wisły, przy trasie nr 1 biegnącej z południa na północ kraju, niedaleko Torunia.

W ofercie rozrywkowej Hotelu Austeria znajduje się stół bilardowy, piłkarzyki, a dla najmłodszych gości – plac zabaw. Przy hotelu działa klub tenisowy z kortami zewnętrznymi i krytymi.

hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci
hotel oboz dla dzieci

Dojazd własny 0 zł
Łódź 280 zł
Konin 280 zł
Piła VIP
Gorzów Wlkp. VIP
Gniezno 280 zł
Zielona Góra VIP
Bełchatów VIP
Kalisz 325 zł
Wrocław 395 zł
Opole VIP
Legnica VIP
Poznań 325 zł
Gdańsk 325 zł
Warszawa VIP
Kraków VIP
Kielce VIP
Szczecin VIP
Września 280 zł

1. Cena obejmuje transport w obie strony.

2. Transport organizowany jest przy minimalnej ilości 6 osób (nie dotyczy transportu VIP) .

3. Dojazd VIP realizowany jest przy minimum 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu VIP w obie strony 500 zł.

4. Każdego uczestnika obozu korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu 1 szt. bagażu głównego o wadze max do 20 kg, bagaż podręczny

max 5 kg (plecaczek lub torebka) zabieramy do autokaru.

5. Transport może być łączony.

Dbamy o komfort dzieci w trakcie podróży, dlatego nasze przejazdy odbywają się tylko mini busami i autokarami. Nasze biuro nie korzysta z transportu kolejowego.

Informujemy, że transport należy wykupić zawsze w dwie strony z tego samego miejsca wyjazdu/powrotu, dotyczy to również dojazdu własnego.

 • Masz pytania? Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka form kontaktu. Kliknij by wybrać:

Telefon E-mail        Czat

Poznaj opinie naszych klientów

Ania D
Ania D
2023-08-07
Szukałam pierwszej koloni dla 7letniego syna i znalazłam w Hajdasz Travel. Był to wyjazd nad jezioro na 5 dni. Im bliżej było wyjazdu tym bardziej wątpiłam czy to był dobry pomysł. Ale syn wrócił zadowolony, miał mnóstwo aktywności. Podobał mu się hotel i pokój, jedzenie smakowało, zaaklimatyzował się z nowymi kolegami i jak opowiadał odwiedzali się w pokojach i wspólnie się bawili. Dzielnie dysponował kieszonkowym. Ani razu podczas rozmów telefonicznych nie mówił, że coś mu się nie podoba. Co dla nas rodziców ważne, wyraża chęć do dalszych wyjazdów w kolejnych latach, ponieważ pierwszy wyjazd sprawił, że kolonie po prostu mu się spodobały.
Kamil Muszyński
Kamil Muszyński
2023-08-04
Syn świetnie się bawił i wrocił zadowolony z obozu. Pani Weronika S. była miła, sympatyczna i zaangażowaniem zajmowała się dziećmi. Syn mówił, że były imprezy i teleturnieje oraz wiele innych atrakcji. Polecamy.
Basia Wein-K
Basia Wein-K
2023-07-31
Córka wróciła bardzo zadowolona z obozu w Rewalu, towarzystwo, kadra prowadząca zajęcia, jedzenie, wszystko na plus. Polecamy Hajdasz Travel 🙂
Justyna Domańska
Justyna Domańska
2023-07-25
Super kolonie w Zblewie. Syn zadowolony, opieka rewelacyjna, szczególnie Pani Weronika- miła, ciepła i zaangażowana osoba. Polecam. Na pewno wrócimy
Magdalena Kijewska
Magdalena Kijewska
2023-07-22
Syn wrócił z kolonii bardzo zadowolony do tego stopnia, że płakał wieczorem, że już więcej Pani wychowawczyni i poznanych kolegów nie zobaczy?.To były jego pierwsze kolonie i dzięki dobrej zabawie na pewno nie ostatnie,serdecznie pozdrawiamy całą ekipę wychowawców z Dworku Tucholskiego, szczególnie Panią Weronikę
Dom Ka
Dom Ka
2023-07-21
Córka wróciła mega zadowolona z obozu w Dworku Tucholskim, organizowanym przez Hajdasz. Polecam przede wszystkim ze względu na ilość atrakcji i cudowną ciocię, która opiekowała się dziećmi na 200%. Opinia córki: " daje 11/10 i chcę tam wrócić".
Katarzyna Makowska
Katarzyna Makowska
2023-07-21
Dziękuję za opiekę nad synem na obozie Boys Camp w Dworku Tucholskim?? syn bardzo zadowolony! Mnóstwo atrakcji i bardzo profesjonalne podejście kadry. To nasz pierwszy oboz w HajdaszTravel i po złych doświadczeniach u innych turystycznych firm odbudowaliśmy wiarę w to, że można. Do zobaczenia na pewno! Polecam.
Joanna Nowaczyk
Joanna Nowaczyk
2023-07-20
Oceniam obóz Boys Camp w hotelu szablewski. Dziecko pojechało pierwszy raz, baliśmy się, że będzie płakać, ale koniec końców okazało się, że dziecko nie chciało wracać do domu. Dodam, że jechało same, a na obozie znalazło wielu kolegów. Od pierwszych chwil obozu czuć przyjazną atmosferę. Na obozie nie ma pań, są ciocie i uważam, że dzięki temu relacje między kadrą, a dziećmi są luźniejsze. Fakt, są to młode dziewczyny, ale to przecież nie podważa ich kompetencji. Żeby być wychowawcą kolonijnym nie trzeba robić profesury i mieć minimum 40 lat? dziewczyny są młode i dzięki temu świetnie rozumieją się z dziećmi, widać, że mają doświadczenie. Przez cały pobyt nie ma czasu na nudę. Na pewno wybierzemy ten obóz za rok. Polecam!


Zobacz jak bawiliśmy się na naszych obozach i zapisz już dziś! Pamiętaj ilość miejsc ograniczona.

Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel
Galeria-obozy-dla-dzieci-HajdaszTravel