Strefa nastolatków +10
Strefa nastolatków +10
Strefa nastolatków +10
Strefa nastolatków +10
Strefa nastolatków +10

Strefa nastolatków +10

Zimowisko dla wszystkich ? Hotel Markus ? 7 dni

Strefa nastolatków +10

Strefa Nastolatków to wyjątkowe zimowisko w otoczeniu górskiego klimatu, stworzone z myślą o młodzieży w wieku 10 lat i starszej. Jest to doskonała okazja do poznania nowych ludzi, doświadczenia różnorodnych kultur i zrozumienia wartości współpracy. Jest to miejsce, gdzie możecie odkrywać swoje pasje, rozwijać umiejętności, tworzyć trwałe przyjaźnie i przeżywać niezapomniane przygody! Strefa Nastolatków to zimowisko pełne aktywności na świeżym powietrzu i zimowych konkurencji w gronie przyjaciół!

Zimowisko w górach dla nastolatków 10-13 lat, 14-16 lat

Atrakcje realizowane podczas turnusu

 • prawdziwy raj dla miłośników zimowych przygód i wszystkich, którzy pragną w pełni wykorzystać uroki zimy. W trakcie naszego zaczarowanego zimowiska będziemy korzystać z pięknego górskiego otoczenia, przechadzając się po pięknej okolicy i wskakując w wir wyjątkowych śnieżnych zabaw i konkurencji!
 • jeżeli tylko pogoda nam dopisze czeka nas ekstremalny zjazd z górki po białym puchu.
 • czas jest ograniczony, wylosujcie dla swojej grupy zestaw materiałów, z których będziecie musieli przygotować swoje stroje na szybko. Czas na niesamowite projekty i otwarcie naszego Fashion Weeku.
 • warsztaty z tworzenia nadziewanych, ryżowych kuleczek – jest to potrawa symbolizująca długie i szczęśliwe życie. Przekonamy się jakie mochi powstaną w waszych rękach.
 • magia światła i kolorów. W blasku reflektorów nagramy naszą Broadwayowską reklamę i zrobimy wyjątkową sesję zdjęciową z rekwizytami, które przeniosą nas na skrzyżowanie Broadwayu i Alei Siódmej.
 • eksplorujemy magiczny pejzaż z wykrywaczem metalu. Wyruszymy na poszukiwania zaginionych niegdyś artefaktów. Znaleziska poddamy specjalnej analizie.
 • dbanie o ciało i umysł, zajęcia na matach z użyciem gum do ćwiczeń. Chwila na wyciszenie i odkrycie wyjątkowych form gimnastyki i relaksacji.
 • czas stworzyć taneczne wideoklipy! Wchodzimy w świat tik-towych trendów, tworząc wraz z przyjaciółmi niepowtarzalną zimowiska pamiątkę!
 • zajęcia na drewnianych szczudłach oraz kosmicznych skoczkach POGO.
 • czas na grę terenową, latarki w dłoń. Czas zdobyć wszystkie bazy i sprawdzić, która drużyna okaże się tą najlepszą.
 • czas na receptury i przepisy o których słyszał mało kto. Wróćmy na moment do słonecznego lata tworząc własne, kolorowe bubble tea od podstaw.
 • nagramy naszą wersję popularnego tik-tokowego challange?u w profesjonalnym stylu z filmowym Clapboardem w ręku! Wymyślcie niepowtarzalne pytania i wykorzystajcie uroki otaczającej nas okolicy, czas start!
 • charakteryzacje i inscenizacje. Tworzymy niepowtarzalne makijaże i scenariusze ze specjalnym oświetleniem i statywem do Selfi, niesamowitymi kosmetykami i perukami. Uwaga! akcja!
 • własnoręcznie robione pamiątki: zakładka do Mangi lub wyjątkowy brelok ? tworzymy własne cuda rodem z Japonii.
 • nasza limitowana kolekcja biżuterii – kolorowe chokery, bransoletki, wisiorki? . Sami wiecie najlepiej co jest teraz na czasie i w jakim stylu powinna być najlepsza kolekcja zimowych błyskotek i gadżetów.

KOSZTY

 

CENA ZAWIERA:
? ZAKWATEROWANIE
? WYŻYWIENIE
? AKTYWNY PROGRAM
? MATERIAŁY PLASTYCZNE
? OPIEKĘ KADRY I INSTRUKTORÓW
? UBEZPIECZENIE NNW

CENA NIE ZAWIERA:
? TRANSPORTU

PŁATNOŚĆ:
? I RATA:
15% wartości imprezy płatne w ciągu 7 dni od złożenia rezerwacji
? II RATA: pozostała kwota płatna na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy

W samym sercu Karkonoszy, istnieje malownicza miejscowość o nazwie Przesieka, a w niej wyjątkowe, magiczne miejsce otulone majestatem gór, szumem drzew, pobliskiego potoku, zapachem lasu i szczęścia.

? 59 komfortowych pokoi z kompletnie wyposażoną łazienką, siecią komputerową, telefonem i TV. Każdy z pokoi ma wyjście na taras widokowy.

? Markus Pensjonat nad Potokiem otoczony jest działką o powierzchni około 2,5 ha. Teren jest ogrodzony i pięknie zagospodarowany (starodrzew i nowe nasadzenia krzewów i kwiatów). Przez teren ośrodka przepływa piękny górski strumień.

? Na terenie znajduje się boisko do siatkówki/koszykówki, 2 miejsca do grillowania (1 zadaszone altaną ) i ognisko. Po górskich wędrówkach można odpocząć przy oczku wodnym.

Dojazd własny 0 zł
Wrocław 310 zł
Opole VIP
Legnica VIP
Brzeg VIP
Będkowo VIP
Nysa VIP

1. Cena obejmuje transport w obie strony.

2. Transport organizowany jest przy minimalnej ilości 6 osób (nie dotyczy transportu VIP) .

3. Dojazd VIP realizowany jest przy minimum 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu VIP w obie strony ? 450 zł.

4. Każdego uczestnika obozu korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu ? 1 szt. bagażu głównego o wadze max do 20 kg, bagaż podręczny

max 5 kg (plecaczek lub torebka) zabieramy do autokaru.

5. Transport może być łączony.

 • Masz pytania? Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka form kontaktu. Kliknij by wybrać:

Telefon E-mail        Czat

Poznaj opinie naszych klientów

Ania D
Ania D
2023-08-07
Szukałam pierwszej koloni dla 7letniego syna i znalazłam w Hajdasz Travel. Był to wyjazd nad jezioro na 5 dni. Im bliżej było wyjazdu tym bardziej wątpiłam czy to był dobry pomysł. Ale syn wrócił zadowolony, miał mnóstwo aktywności. Podobał mu się hotel i pokój, jedzenie smakowało, zaaklimatyzował się z nowymi kolegami i jak opowiadał odwiedzali się w pokojach i wspólnie się bawili. Dzielnie dysponował kieszonkowym. Ani razu podczas rozmów telefonicznych nie mówił, że coś mu się nie podoba. Co dla nas rodziców ważne, wyraża chęć do dalszych wyjazdów w kolejnych latach, ponieważ pierwszy wyjazd sprawił, że kolonie po prostu mu się spodobały.
Kamil Muszyński
Kamil Muszyński
2023-08-04
Syn świetnie się bawił i wrocił zadowolony z obozu. Pani Weronika S. była miła, sympatyczna i zaangażowaniem zajmowała się dziećmi. Syn mówił, że były imprezy i teleturnieje oraz wiele innych atrakcji. Polecamy.
Basia Wein-K
Basia Wein-K
2023-07-31
Córka wróciła bardzo zadowolona z obozu w Rewalu, towarzystwo, kadra prowadząca zajęcia, jedzenie, wszystko na plus. Polecamy Hajdasz Travel 🙂
Justyna Domańska
Justyna Domańska
2023-07-25
Super kolonie w Zblewie. Syn zadowolony, opieka rewelacyjna, szczególnie Pani Weronika- miła, ciepła i zaangażowana osoba. Polecam. Na pewno wrócimy
Magdalena Kijewska
Magdalena Kijewska
2023-07-22
Syn wrócił z kolonii bardzo zadowolony do tego stopnia, że płakał wieczorem, że już więcej Pani wychowawczyni i poznanych kolegów nie zobaczy?.To były jego pierwsze kolonie i dzięki dobrej zabawie na pewno nie ostatnie,serdecznie pozdrawiamy całą ekipę wychowawców z Dworku Tucholskiego, szczególnie Panią Weronikę
Dom Ka
Dom Ka
2023-07-21
Córka wróciła mega zadowolona z obozu w Dworku Tucholskim, organizowanym przez Hajdasz. Polecam przede wszystkim ze względu na ilość atrakcji i cudowną ciocię, która opiekowała się dziećmi na 200%. Opinia córki: " daje 11/10 i chcę tam wrócić".
Katarzyna Makowska
Katarzyna Makowska
2023-07-21
Dziękuję za opiekę nad synem na obozie Boys Camp w Dworku Tucholskim?? syn bardzo zadowolony! Mnóstwo atrakcji i bardzo profesjonalne podejście kadry. To nasz pierwszy oboz w HajdaszTravel i po złych doświadczeniach u innych turystycznych firm odbudowaliśmy wiarę w to, że można. Do zobaczenia na pewno! Polecam.
Joanna Nowaczyk
Joanna Nowaczyk
2023-07-20
Oceniam obóz Boys Camp w hotelu szablewski. Dziecko pojechało pierwszy raz, baliśmy się, że będzie płakać, ale koniec końców okazało się, że dziecko nie chciało wracać do domu. Dodam, że jechało same, a na obozie znalazło wielu kolegów. Od pierwszych chwil obozu czuć przyjazną atmosferę. Na obozie nie ma pań, są ciocie i uważam, że dzięki temu relacje między kadrą, a dziećmi są luźniejsze. Fakt, są to młode dziewczyny, ale to przecież nie podważa ich kompetencji. Żeby być wychowawcą kolonijnym nie trzeba robić profesury i mieć minimum 40 lat? dziewczyny są młode i dzięki temu świetnie rozumieją się z dziećmi, widać, że mają doświadczenie. Przez cały pobyt nie ma czasu na nudę. Na pewno wybierzemy ten obóz za rok. Polecam!