Zaczarowana fabryka czekolady
Zaczarowana fabryka czekolady
Zaczarowana fabryka czekolady
Zaczarowana fabryka czekolady
Zaczarowana fabryka czekolady

Zaczarowana fabryka czekolady

Zimowisko dla wszystkich ? Hotel Markus ? 7 dni

Zaczarowana fabryka czekolady

Zaczarowana fabryka czekolady to niezwykła przygoda otoczona górskim pejzażem podczas, której zostaniecie powitani przez krystalicznie czyste, górskie powietrze. Przeniesiemy się do fantastycznego świata zimowych cudów, słodkich niespodzianek i zaczarowanych, sportowych zajęć zręcznościowych! Przed Wami ferie zainspirowane kultowym bohaterem Willym Wonką i jego fabryką czekolady. Czekają na Was wędrówki po malowniczej okolicy oraz mnóstwo zimowych konkurencji, gier terenowych i zaczarowane szczudła Wonki oraz wiele innych niesamowitych atrakcji w naszym magicznym, wyjątkowym świecie!
Zimowisko dla dziewczynek i chłopców 6-9 lat, 10-12 lat

Atrakcje realizowane podczas turnusu

 • jeżeli tylko pogoda nam dopisze czeka nas ekstremalny zjazd z górki po białym puchu.
 • prawdziwy raj dla miłośników zimowych przygód i wszystkich, którzy pragną w pełni wykorzystać uroki zimy. W trakcie naszego zaczarowanego zimowiska będziemy korzystać z pięknego górskiego otoczenia, przechadzając się po pięknej okolicy i wskakując w wir wyjątkowych śnieżnych zabaw i konkurencji!
 • zajęcia na drewnianych szczudłach dziecięcych, zabawa ze skoczkiem pogo oraz balans na profesjonalnych specjalnych deskach. Spalamy czekoladowe kalorie.
 • hartujemy ciało, dbamy o naszą kondycję podczas treningów i rozruchu na świeżym powietrzu! Czas na wyjątkowe tory przeszkód, konkurencje i zajęcia z łucznictwa.
 • wyprawa po malowniczej okolicy z wykrywaczem w ręku wyruszymy na poszukiwania zaczarowanych przedmiotów, które ukrył Willy Wonka.
 • czas na zadanie creative art. Stwórzcie polanę pełną zieleni z rzeką wypełnioną czekoladą i wyruszcie w zaczarowany rejs.
 • stworzymy personalizowane tabliczki czekolady z wybranymi przez was dodatkami i zabierzemy je do domku. Będzie słodko! Każdą recepturę na pyszną tabliczkę zapiszemy w zaczarowanym przepiśniku.
 • czas przygotować ekscentryczne nakrycie głowy w stylu Willego Wonki i zrobić zdjęcie, które zawiśnie w fabryce czekolady.
 • Wasza drewniana wersja ludzików, które mieszkały i pracowały w fabryce Willego Wonki. Stwórzcie cudowną kolekcję Umpa-Lumpów.
 • Przekonamy się komu z was uda się wygrać złoty bilet Willego Wonki! Czy Złoty talon jest pisany właśnie tobie? Wyłonimy zwycięzców czekoladowej wyprawy w nieznane.

KOSZTY

 

CENA ZAWIERA:
? ZAKWATEROWANIE
? WYŻYWIENIE
? AKTYWNY PROGRAM
? MATERIAŁY PLASTYCZNE
? OPIEKĘ KADRY I INSTRUKTORÓW
? UBEZPIECZENIE NNW

CENA NIE ZAWIERA:
? TRANSPORTU

PŁATNOŚĆ:
? I RATA:
15% wartości imprezy płatne w ciągu 7 dni od złożenia rezerwacji
? II RATA: pozostała kwota płatna na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy

W samym sercu Karkonoszy, istnieje malownicza miejscowość o nazwie Przesieka, a w niej wyjątkowe, magiczne miejsce otulone majestatem gór, szumem drzew, pobliskiego potoku, zapachem lasu i szczęścia.

? 59 komfortowych pokoi z kompletnie wyposażoną łazienką, siecią komputerową, telefonem i TV. Każdy z pokoi ma wyjście na taras widokowy.

? Markus Pensjonat nad Potokiem otoczony jest działką o powierzchni około 2,5 ha. Teren jest ogrodzony i pięknie zagospodarowany (starodrzew i nowe nasadzenia krzewów i kwiatów). Przez teren ośrodka przepływa piękny górski strumień.

? Na terenie znajduje się boisko do siatkówki/koszykówki, 2 miejsca do grillowania (1 zadaszone altaną ) i ognisko. Po górskich wędrówkach można odpocząć przy oczku wodnym.

Dojazd własny 0 zł
Poznań 350 zł
Leszno 300 zł
Kalisz VIP
Zielona Góra VIP
Gniezno VIP
Gorzów Wlkp. VIP
Piła VIP
Konin VIP

1. Cena obejmuje transport w obie strony.

2. Transport organizowany jest przy minimalnej ilości 6 osób (nie dotyczy transportu VIP) .

3. Dojazd VIP realizowany jest przy minimum 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu VIP w obie strony ? 450 zł.

4. Każdego uczestnika obozu korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu ? 1 szt. bagażu głównego o wadze max do 20 kg, bagaż podręczny

max 5 kg (plecaczek lub torebka) zabieramy do autokaru.

5. Transport może być łączony.

 • Masz pytania? Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka form kontaktu. Kliknij by wybrać:

Telefon E-mail        Czat

Poznaj opinie naszych klientów

Ania D
Ania D
2023-08-07
Szukałam pierwszej koloni dla 7letniego syna i znalazłam w Hajdasz Travel. Był to wyjazd nad jezioro na 5 dni. Im bliżej było wyjazdu tym bardziej wątpiłam czy to był dobry pomysł. Ale syn wrócił zadowolony, miał mnóstwo aktywności. Podobał mu się hotel i pokój, jedzenie smakowało, zaaklimatyzował się z nowymi kolegami i jak opowiadał odwiedzali się w pokojach i wspólnie się bawili. Dzielnie dysponował kieszonkowym. Ani razu podczas rozmów telefonicznych nie mówił, że coś mu się nie podoba. Co dla nas rodziców ważne, wyraża chęć do dalszych wyjazdów w kolejnych latach, ponieważ pierwszy wyjazd sprawił, że kolonie po prostu mu się spodobały.
Kamil Muszyński
Kamil Muszyński
2023-08-04
Syn świetnie się bawił i wrocił zadowolony z obozu. Pani Weronika S. była miła, sympatyczna i zaangażowaniem zajmowała się dziećmi. Syn mówił, że były imprezy i teleturnieje oraz wiele innych atrakcji. Polecamy.
Basia Wein-K
Basia Wein-K
2023-07-31
Córka wróciła bardzo zadowolona z obozu w Rewalu, towarzystwo, kadra prowadząca zajęcia, jedzenie, wszystko na plus. Polecamy Hajdasz Travel 🙂
Justyna Domańska
Justyna Domańska
2023-07-25
Super kolonie w Zblewie. Syn zadowolony, opieka rewelacyjna, szczególnie Pani Weronika- miła, ciepła i zaangażowana osoba. Polecam. Na pewno wrócimy
Magdalena Kijewska
Magdalena Kijewska
2023-07-22
Syn wrócił z kolonii bardzo zadowolony do tego stopnia, że płakał wieczorem, że już więcej Pani wychowawczyni i poznanych kolegów nie zobaczy?.To były jego pierwsze kolonie i dzięki dobrej zabawie na pewno nie ostatnie,serdecznie pozdrawiamy całą ekipę wychowawców z Dworku Tucholskiego, szczególnie Panią Weronikę
Dom Ka
Dom Ka
2023-07-21
Córka wróciła mega zadowolona z obozu w Dworku Tucholskim, organizowanym przez Hajdasz. Polecam przede wszystkim ze względu na ilość atrakcji i cudowną ciocię, która opiekowała się dziećmi na 200%. Opinia córki: " daje 11/10 i chcę tam wrócić".
Katarzyna Makowska
Katarzyna Makowska
2023-07-21
Dziękuję za opiekę nad synem na obozie Boys Camp w Dworku Tucholskim?? syn bardzo zadowolony! Mnóstwo atrakcji i bardzo profesjonalne podejście kadry. To nasz pierwszy oboz w HajdaszTravel i po złych doświadczeniach u innych turystycznych firm odbudowaliśmy wiarę w to, że można. Do zobaczenia na pewno! Polecam.
Joanna Nowaczyk
Joanna Nowaczyk
2023-07-20
Oceniam obóz Boys Camp w hotelu szablewski. Dziecko pojechało pierwszy raz, baliśmy się, że będzie płakać, ale koniec końców okazało się, że dziecko nie chciało wracać do domu. Dodam, że jechało same, a na obozie znalazło wielu kolegów. Od pierwszych chwil obozu czuć przyjazną atmosferę. Na obozie nie ma pań, są ciocie i uważam, że dzięki temu relacje między kadrą, a dziećmi są luźniejsze. Fakt, są to młode dziewczyny, ale to przecież nie podważa ich kompetencji. Żeby być wychowawcą kolonijnym nie trzeba robić profesury i mieć minimum 40 lat? dziewczyny są młode i dzięki temu świetnie rozumieją się z dziećmi, widać, że mają doświadczenie. Przez cały pobyt nie ma czasu na nudę. Na pewno wybierzemy ten obóz za rok. Polecam!