Kolonie nad morzem? Tylko w Rewalu! Zobacz jak ośrodek przygotował się na Covid-19.

Kolonie nad morzem? Tylko w Rewalu! Zobacz jak ośrodek przygotował się na Covid-19.

Dobór odpowiedniego miejsca noclegowego przy obecnie panującej pandemii jest szalenie istotne. To w jaki sposób zarządca hotelu zadba o bezpieczeństwo w dużej mierze będzie miało wpływ na nasze dzieci. Dlatego dziś chcielibyśmy opowiedzieć Państwu o Hotelu Diament, który zgodnie z wytycznymi zmienił zasady panujące w ośrodku by stać się miejscem bezpieczniejszym oraz by realizować w nim kolonie dla dzieci. Zaczynajmy!

Zasady, procedury, cele

Celem zmian jakie dokonują się w ostatnich tygodniach jest przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa zarówno pracowników jak i uczestników obozu. W tym gorącym okresie ważnym jest by nie tylko zapoznać się z wytycznymi i nowymi procedurami, ale realnie wdrożyć je w swój zespół, a następnie przestrzegać nowych zasad. Jako doświadczona kadra wiemy, że nie możemy sobie pozwolić nawet na najmniejsze odstępstwa od wyznaczonego kierunku zasad. Dlatego we współpracy z kadrą zarządzającą Hotelu Diament zadbaliśmy o to by każdy z rodziców mógł czuć spokój wysyłają swoją pociechę na kolonie nad morzem.

Ośrodek ogrodzony to większe bezpieczeństwo

Rozumie się samo przez się, że zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczestników jest dla nas najważniejsze. Dzięki temu, że ośrodek w Rewalu jest zamknięty i zabezpieczony ogrodzeniem nikt niepożądany nie ma do niego wstępu.

ogrodzony ośrodek na wypoczynek dizeci

Z opinii, jakie od Państwa otrzymujemy wiemy, że macie duże obawy o zdrowie dzieci. My również. Dlatego mając na względzie bezpieczeństwo uczestników oraz całej naszej kadry wybraliśmy hotel Diament jako wzór do naśladowania jeżeli chodzi o szkolenie kardy oraz przystosowanie ośrodka wypoczynkowego do panującej sytuacji.

Temperatura ma znaczenie!

Rozmawiając o Hotelu Rewal nie można zapomnieć o czymś co uczestnikom obozu podoba się najbardziej czyli o podgrzewanym basenie 🙂 Atrakcyjność tego miejsca podnosi się na wyższy poziom mając na uwadze, jego wykorzystanie przez naszą kadrę. Wspólne zabawy, wodne sesje zdjęciowe, czy konkursy i rywalizacje sportowe.

basen w rewalu

Przetestowane pokoje

Hotel Diament naturalnie zmienił w związku z obecnie panującą sytuacją zakwaterowanie uczestników. W pokojach przeprowadzana jest pełna dezynfekcja wszystkich sprzętów i powierzchni płaskich. Wprowadzona została zasada świadomego rozmieszczania uczestników obozu w strukturze Hotelu co oznacza, że minimalizujemy ilość osób przebywających w pokojach na danym piętrze i korytarzu zgodnie z zaleceniami wskazanymi przez Ministerstwo Rozwoju.

Diament – czyli najlepsze miejsce nad morzem by spędzić niezapomniane wakacje

Wisienka na torcie hotelu Diament w Rewalu jest bogata oferta obozów tematycznych. Specjalnie dla Państw przygotowaliśmy najciekawsze kolonie tego roku.
Dlatego też zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie:
https://hajdasztravel.pl/nad-morzem/