Natalia Capelik Muianga zaprasza na kolonie wokalno-aktorskie!

Natalia Capelik Muianga zaprasza na kolonie wokalno-aktorskie!

Kolonie dla dzieci jak co roku z gwiazdą wielkiego formatu! Ponownie Natalia przyjedzie na nasze obozy z autorskimi warsztatami i zarazi swoją pasją naszych uczestników.

 

Natalia pojawi się w tym roku w terminie:
09.08.2020 – 14.08.2020 (obóz 6 dni),  dlatego nie ma
na co czekać, gdyż ilość miejsc jest mocno ograniczona.

Natalia pojawi się także na obozach letni influencer oraz lato w obiektywie!

 

Grupowe zajęcia wokalne dają możliwość nauki pracy w zespole, a doświadczenie naszej gwiazdy (finalistki 8 edycji Mam Talent oraz ćwierćfinalistki Voice of Poland IX) pozwoli wydobyć z uczestników ich sceniczne nowe ja. Obozy wokalne darzymy szczególnym uczuciem, gdyż poza oczywistymi lekcjami śpiewu to właśnie na tych koloniach widzimy jak dzieci skromne oraz przerażone na scenie muzycznej zmieniają się. Uczą się jak poruszać się po scenie i przede wszystkim jak radzić sobie ze stresem. Właśnie te lekcje życia najbardziej cieszą rodziców po powrocie dzieci do domów.

Natalia specjalnie dla Państwa przygotowała kilka słów, dlatego zapraszamy do obejrzenia filmu:

Z wielką przyjemnością prezentujemy kilka komentarzy od rodziców jakie otrzymaliśmy w poprzednim roku zaraz po powrocie dzieci do domów:

“Pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją, że Sylwia nie chciała wracać do domu. Moja cicha córeczka, która bała się przelatującej muchy znalazła nowych przyjaciół i bije z niej jakiś nowy świeży blask. Niesamowite jak tydzień może zmienić oczywiście na dobre nasze dziecko. Sylwia już dziś zapowiedziała, że w przyszłym roku musi pojechać jeszcze raz i spotkać się z nowymi koleżankami.
DZIĘKUJEMY!”

 

“Dzień dobry 🙂
kolonie rewelacyjne, Nadia wróciła pozytywnie odmieniona! Cieszę się, że koleżanki namówiły mnie na Państwa obozy. Dla takich dobrych zmian trzeba promować obozy jak najszybciej się da.
pozdrawiamy serdecznie”

 

“Wysyłanie dziecka na Państwa kolonie to czysta przyjemność, bo jeśli Kamil wraca z nowymi znajomościami, uśmiechnięty i naładowany pozytywną energią to czego chcieć więcej? 🙂 Proszę pozdrowić Panią Natalię, zrobiła ona niesamowite wrażenie na naszym synie.”

 

Właśnie takie komentarze powodują, że mamy siłę i energię do przygotowywania jeszcze większej ilości atrakcji na naszych obozach wokalnych. W tym roku przygotowaliśmy dla naszych uczestników naprawdę wiele wspaniałości. Dlatego możemy obiecać, że dzieci wrócą uśmiechnięte i naładowane pozytywną energią. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z poprzednich obozów oraz do zapisów w tym roku.

 

natalia capeli Muianga na obozach wokalnych (warsztaty)