Pływacka podróż - edycja zimowa
Pływacka podróż - edycja zimowa
Pływacka podróż - edycja zimowa
Pływacka podróż - edycja zimowa
Pływacka podróż - edycja zimowa
Pływacka podróż - edycja zimowa

Pływacka podróż – edycja zimowa

Zimowisko dla wszystkich ? Hotel Łężeczki ? 5 dni

Pływacka podróż - edycja zimowa

Pływacka podróż - edycja zimowa jest dedykowana wszystkim miłośnikom pływania. Czekają na Was zajęcia z doskonalenia techniki pływackiej. Poziom zaawansowania oraz stopień trudności treningów będzie dostosowywany indywidualnie do Waszych możliwości! Czeka na Was moc atrakcji, niesamowite turnieje, podczas których sprawdzimy Waszą celność i pomysłowość. Zimowisko gwarantuje również mnóstwo kreatywnych wyzwań i zajęć na świeżym powietrzu.
Codziennie 1,5 godziny w wodzie - podczas zajęć pływania oraz rekreacji!
Chętni uczestnicy będą mieli możliwość zdania egzaminu na kartę pływacką. Do zobaczenia w wodzie!

Zimowisko dla dziewczynek i chłopców 8-9 lat, 10-13 lat

Atrakcje realizowane podczas turnusu

 • Doskonalenie techniki pływania. Koncentrujemy się na poprawnym ruchu ramion,nóg, pozycji ciała oraz koordynacji ruchowej podczas pływania.
 • Wskakujemy na skoczki pogo i drewniane szczudła. Stworzymy również atrybuty Waszych ulubionych superbohaterów. Niesamowite przedmioty – maski, zbroje oraz wiele innych – realistyczne akcesoria z innego wymiaru.
 • Rywalizacja podczas pływania na specjalistycznych matach pływackich w różnych stylach. Sprawdzimy jak Wam pójdzie z użyciem tak wyjątkowego sprzętu.
 • Wasze drużyny rywalizują w przepływaniu przez basen w różnych stylach tanecznych. Czas na zdrową rywalizację.
 • Czas na receptury i przepisy, o których słyszał mało kto .Wróćmy na moment do słonecznego lata tworząc własne bubble tea od podstaw.
 • Zanurzanie się w historii, poszukiwanie ukrytych artefaktów – odkrywanie tajemnic oceanów z detektorem w ręku.
 • Zawody mistrzów – zdobywamy punkty w kosmicznych rozgrywkach – przed Wami stół do cymbergaja oraz nerfowe rozgrywki. Czy to właśnie Wasza drużyna zdobędzie flagę przeciwnika? Wymyślcie własną taktykę i wyruszcie w teren.
 • Zakręć prawdziwym kołem do bingo i wylosuj swój numerek – przekonaj się, co jest ci pisane podczas wielkiego losowania.
 • Projektujemy i tworzymy własne mini jachty. Sprawdzimy czy wasz projekt utrzyma się na wodzie i jak daleko popłynie.
 • Wykonaj swojego mini pływaka, wyjątkowy squishy – sensoryczny, nowoczesny gniotek tworzony wyjątkową metodą.
 • Autorskie maski i rurki prawdziwych nurków w waszym wykonaniu. Eksplorując dno basenu i szukając ukrytych skarbów trzeba mieć wyjątkowy sprzęt.
 • Jeżeli tylko pogoda nam dopisuje czeka nas ekstremalny zjazd z górki po białym puchu.

KOSZTY

 

CENA ZAWIERA:
? ZAKWATEROWANIE
? WYŻYWIENIE
? AKTYWNY PROGRAM
? MATERIAŁY PLASTYCZNE
? OPIEKĘ KADRY I INSTRUKTORÓW
? UBEZPIECZENIE NNW

CENA NIE ZAWIERA:
? TRANSPORTU

PŁATNOŚĆ:
? I RATA:
15% wartości imprezy płatne w ciągu 7 dni od złożenia rezerwacji
? II RATA: pozostała kwota płatna na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy

? HOTEL ŁĘŻECZKI ? (woj. wielkopolskie) położony w lesie nad jeziorem. Obiekt ogrodzony z basenem krytym oraz placem zabaw. Hotel Łężeczki oddalony 60 km od Poznania położony jest nad brzegiem malowniczego Jeziora Chrzypskiego w sercu Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. Rozległe lasy, pagórki morenowe, jeziora rynnowe i wijące się rzeki kształtują tutejszą okolicę, pozwalając aktywnie spędzać czas na łonie natury. W budynku hotelowym znajduje się basen. Ogrodzony teren ok. 2,5 ha mieści piaszczyste boisko do piłki plażowej, asfaltowe do koszykówki, plac zabaw, miejsce na ognisko. Istnieje możliwość korzystania z pobliskiego boiska do piłki nożnej.

hotel oboz dla dzieci

hotel łężeczki

hotel łężeczki

hotel łężeczki

hotel łężeczki

hotel łężeczki

hotel łężeczki

hotel łężeczki

Dojazd własny 0 zł
Poznań 190 zl
Gniezno 270 zł
Kalisz 280 zl
Konin 280 zł
Piła 290 zł
Zielona Góa 290 zł
Leszno 270 zł
Gorzów Wlkp. 280 zł

1. Cena obejmuje transport w obie strony.

2. Transport organizowany jest przy minimalnej ilości 6 osób (nie dotyczy transportu VIP) .

3. Dojazd VIP realizowany jest przy minimum 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu VIP w obie strony ? 450 zł.

4. Każdego uczestnika obozu korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu ? 1 szt. bagażu głównego o wadze max do 20 kg, bagaż podręczny

max 5 kg (plecaczek lub torebka) zabieramy do autokaru.

5. Transport może być łączony.

 • Masz pytania? Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka form kontaktu. Kliknij by wybrać:

Telefon E-mail        Czat

Poznaj opinie naszych klientów

Ania D
Ania D
2023-08-07
Szukałam pierwszej koloni dla 7letniego syna i znalazłam w Hajdasz Travel. Był to wyjazd nad jezioro na 5 dni. Im bliżej było wyjazdu tym bardziej wątpiłam czy to był dobry pomysł. Ale syn wrócił zadowolony, miał mnóstwo aktywności. Podobał mu się hotel i pokój, jedzenie smakowało, zaaklimatyzował się z nowymi kolegami i jak opowiadał odwiedzali się w pokojach i wspólnie się bawili. Dzielnie dysponował kieszonkowym. Ani razu podczas rozmów telefonicznych nie mówił, że coś mu się nie podoba. Co dla nas rodziców ważne, wyraża chęć do dalszych wyjazdów w kolejnych latach, ponieważ pierwszy wyjazd sprawił, że kolonie po prostu mu się spodobały.
Kamil Muszyński
Kamil Muszyński
2023-08-04
Syn świetnie się bawił i wrocił zadowolony z obozu. Pani Weronika S. była miła, sympatyczna i zaangażowaniem zajmowała się dziećmi. Syn mówił, że były imprezy i teleturnieje oraz wiele innych atrakcji. Polecamy.
Basia Wein-K
Basia Wein-K
2023-07-31
Córka wróciła bardzo zadowolona z obozu w Rewalu, towarzystwo, kadra prowadząca zajęcia, jedzenie, wszystko na plus. Polecamy Hajdasz Travel 🙂
Justyna Domańska
Justyna Domańska
2023-07-25
Super kolonie w Zblewie. Syn zadowolony, opieka rewelacyjna, szczególnie Pani Weronika- miła, ciepła i zaangażowana osoba. Polecam. Na pewno wrócimy
Magdalena Kijewska
Magdalena Kijewska
2023-07-22
Syn wrócił z kolonii bardzo zadowolony do tego stopnia, że płakał wieczorem, że już więcej Pani wychowawczyni i poznanych kolegów nie zobaczy?.To były jego pierwsze kolonie i dzięki dobrej zabawie na pewno nie ostatnie,serdecznie pozdrawiamy całą ekipę wychowawców z Dworku Tucholskiego, szczególnie Panią Weronikę
Dom Ka
Dom Ka
2023-07-21
Córka wróciła mega zadowolona z obozu w Dworku Tucholskim, organizowanym przez Hajdasz. Polecam przede wszystkim ze względu na ilość atrakcji i cudowną ciocię, która opiekowała się dziećmi na 200%. Opinia córki: " daje 11/10 i chcę tam wrócić".
Katarzyna Makowska
Katarzyna Makowska
2023-07-21
Dziękuję za opiekę nad synem na obozie Boys Camp w Dworku Tucholskim?? syn bardzo zadowolony! Mnóstwo atrakcji i bardzo profesjonalne podejście kadry. To nasz pierwszy oboz w HajdaszTravel i po złych doświadczeniach u innych turystycznych firm odbudowaliśmy wiarę w to, że można. Do zobaczenia na pewno! Polecam.
Joanna Nowaczyk
Joanna Nowaczyk
2023-07-20
Oceniam obóz Boys Camp w hotelu szablewski. Dziecko pojechało pierwszy raz, baliśmy się, że będzie płakać, ale koniec końców okazało się, że dziecko nie chciało wracać do domu. Dodam, że jechało same, a na obozie znalazło wielu kolegów. Od pierwszych chwil obozu czuć przyjazną atmosferę. Na obozie nie ma pań, są ciocie i uważam, że dzięki temu relacje między kadrą, a dziećmi są luźniejsze. Fakt, są to młode dziewczyny, ale to przecież nie podważa ich kompetencji. Żeby być wychowawcą kolonijnym nie trzeba robić profesury i mieć minimum 40 lat? dziewczyny są młode i dzięki temu świetnie rozumieją się z dziećmi, widać, że mają doświadczenie. Przez cały pobyt nie ma czasu na nudę. Na pewno wybierzemy ten obóz za rok. Polecam!