Zimowa przygoda
Zimowa przygoda
Zimowa przygoda
Zimowa przygoda
Zimowa przygoda

Zimowa przygoda

Zimowisko dla wszystkich ? SMARDZEWICE ? 5 dni

Zimowa przygoda

Zimowa przygoda to niezwykłe zimowisko stworzone specjalnie dla dzieci, które marzą o ekscytujących przygodach, zagadkach do rozwiązania i poczuciu spełniania ważnych misji. Jest to idealne miejsce dla dzieci, które marzą o byciu bohaterami swoich własnych opowieści. To nie tylko przygoda, ale także okazja do nauki i rozwoju. Uczestnicy uczą się, że z determinacją, współpracą i odwagą mogą osiągnąć niemożliwe. To zimowisko pełne adrenaliny, emocji i niezapomnianych wspomnień, które pozostaną w sercach uczestników na zawsze.

Zimowisko dla dziewczynek i chłopców 8-9 lat, 10-13 lat

Atrakcje realizowane podczas turnusu

 • moc zimowych aktywności na świeżym powietrzu wraz ze sprzętem sportowym.
 • Ethan Hunt wraz z waszą grupą musi stworzyć klucz do sztucznej inteligencji. Jak mogłaby wyglądać sztuczna inteligencja i klucz do niej w prawdziwym życiu?
 • tajne poszukiwania z wykrywaczem – sprawdzimy jak poradzicie sobie z nietypową misją – znajdziemy przedmioty, które wprowadzą nas do świata agentów.
 • labirynty prawdziwych mistrzów, które stworzycie sami od podstaw, pełne min, sztucznych węży i pająków. Drużynowe zagadki, które będą wyzwaniem nawet dla najbardziej profesjonalnych szpiegów i agentów.
 • czas na rozgrywki w terenie. Wskoczymy do zakręconego świata nerfix.
 • zajęcia na drewnianych szczudłach oraz kosmicznych skokach POGO.
 • wybierz losową bajkę / film i zbuduj sceny, postaci lub elementy związane z tą opowieścią. Wyruszymy w wędrówkę po ulubionym świecie!
 • Agent Z poszukiwany – jeden z agentów złamał złote zasady, zaczął działać dla wrogów, którzy robią wszystko aby zaszkodzić wszystkim dobrym agentom. Stwórzcie plakat WANTED wraz z podobizną poszukiwanego i wyślijcie do siedziby wszystkich szpiegów.
 • specjalne akcesoria maskujące, stworzymy niesamowitych, fikcyjnych bohaterów za pomocą kosmicznego sprzętu i niesamowitych dodatków. Profesjonalna sesja w ruchu na świeżym powietrzu!
 • ekstremalna gra terenowa – latarki w dłoń. Czas zdobyć wszystkie bazy i sprawdzić , która drużyna okaże się tą najlepszą!

KOSZTY

 

CENA ZAWIERA:
? ZAKWATEROWANIE
? WYŻYWIENIE
? AKTYWNY PROGRAM
? MATERIAŁY PLASTYCZNE
? OPIEKĘ KADRY I INSTRUKTORÓW
? UBEZPIECZENIE NNW

CENA NIE ZAWIERA:
? TRANSPORTU

PŁATNOŚĆ:
? I RATA:
15% wartości imprezy płatne w ciągu 7 dni od złożenia rezerwacji
? II RATA: pozostała kwota płatna na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy

? INWEST SMARDZEWICE Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy znajduje się w Smardzewicach ? niewielkiej miejscowości w centralnej Polsce, w województwie łódzkim, w pobliżu Tomaszowa Mazowieckiego. Obiekt położony jest w sosnowym lesie, nad Zalewem Sulejowskim, zaledwie 150 m od brzegu, na rozległym, ogrodzonym terenie. Obiekt jest po generalnym remoncie, przebudowie i modernizacji. W standardowym wyposażeniu każdy pokój posiada pojedyncze łóżka, stolik, krzesła, telewizor. W każdym pokoju jest łazienka z kabiną prysznicową

Dojazd własny 0 zł
Łódź 190 zl
Piotrków Trybunalski 120 zł
Radomsko 200 zł
Piątek 250 zł
Bełchatów 190 zł
Kutno 270 zł

1. Cena obejmuje transport w obie strony.

2. Transport organizowany jest przy minimalnej ilości 6 osób (nie dotyczy transportu VIP) .

3. Dojazd VIP realizowany jest przy minimum 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu VIP w obie strony ? 440 zł.

4. Każdego uczestnika obozu korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu ? 1 szt. bagażu głównego o wadze max do 20 kg, bagaż podręczny

max 5 kg (plecaczek lub torebka) zabieramy do autokaru.

5. Transport może być łączony.

 • Masz pytania? Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka form kontaktu. Kliknij by wybrać:

Telefon E-mail        Czat

Poznaj opinie naszych klientów

Ania D
Ania D
2023-08-07
Szukałam pierwszej koloni dla 7letniego syna i znalazłam w Hajdasz Travel. Był to wyjazd nad jezioro na 5 dni. Im bliżej było wyjazdu tym bardziej wątpiłam czy to był dobry pomysł. Ale syn wrócił zadowolony, miał mnóstwo aktywności. Podobał mu się hotel i pokój, jedzenie smakowało, zaaklimatyzował się z nowymi kolegami i jak opowiadał odwiedzali się w pokojach i wspólnie się bawili. Dzielnie dysponował kieszonkowym. Ani razu podczas rozmów telefonicznych nie mówił, że coś mu się nie podoba. Co dla nas rodziców ważne, wyraża chęć do dalszych wyjazdów w kolejnych latach, ponieważ pierwszy wyjazd sprawił, że kolonie po prostu mu się spodobały.
Kamil Muszyński
Kamil Muszyński
2023-08-04
Syn świetnie się bawił i wrocił zadowolony z obozu. Pani Weronika S. była miła, sympatyczna i zaangażowaniem zajmowała się dziećmi. Syn mówił, że były imprezy i teleturnieje oraz wiele innych atrakcji. Polecamy.
Basia Wein-K
Basia Wein-K
2023-07-31
Córka wróciła bardzo zadowolona z obozu w Rewalu, towarzystwo, kadra prowadząca zajęcia, jedzenie, wszystko na plus. Polecamy Hajdasz Travel 🙂
Justyna Domańska
Justyna Domańska
2023-07-25
Super kolonie w Zblewie. Syn zadowolony, opieka rewelacyjna, szczególnie Pani Weronika- miła, ciepła i zaangażowana osoba. Polecam. Na pewno wrócimy
Magdalena Kijewska
Magdalena Kijewska
2023-07-22
Syn wrócił z kolonii bardzo zadowolony do tego stopnia, że płakał wieczorem, że już więcej Pani wychowawczyni i poznanych kolegów nie zobaczy?.To były jego pierwsze kolonie i dzięki dobrej zabawie na pewno nie ostatnie,serdecznie pozdrawiamy całą ekipę wychowawców z Dworku Tucholskiego, szczególnie Panią Weronikę
Dom Ka
Dom Ka
2023-07-21
Córka wróciła mega zadowolona z obozu w Dworku Tucholskim, organizowanym przez Hajdasz. Polecam przede wszystkim ze względu na ilość atrakcji i cudowną ciocię, która opiekowała się dziećmi na 200%. Opinia córki: " daje 11/10 i chcę tam wrócić".
Katarzyna Makowska
Katarzyna Makowska
2023-07-21
Dziękuję za opiekę nad synem na obozie Boys Camp w Dworku Tucholskim?? syn bardzo zadowolony! Mnóstwo atrakcji i bardzo profesjonalne podejście kadry. To nasz pierwszy oboz w HajdaszTravel i po złych doświadczeniach u innych turystycznych firm odbudowaliśmy wiarę w to, że można. Do zobaczenia na pewno! Polecam.
Joanna Nowaczyk
Joanna Nowaczyk
2023-07-20
Oceniam obóz Boys Camp w hotelu szablewski. Dziecko pojechało pierwszy raz, baliśmy się, że będzie płakać, ale koniec końców okazało się, że dziecko nie chciało wracać do domu. Dodam, że jechało same, a na obozie znalazło wielu kolegów. Od pierwszych chwil obozu czuć przyjazną atmosferę. Na obozie nie ma pań, są ciocie i uważam, że dzięki temu relacje między kadrą, a dziećmi są luźniejsze. Fakt, są to młode dziewczyny, ale to przecież nie podważa ich kompetencji. Żeby być wychowawcą kolonijnym nie trzeba robić profesury i mieć minimum 40 lat? dziewczyny są młode i dzięki temu świetnie rozumieją się z dziećmi, widać, że mają doświadczenie. Przez cały pobyt nie ma czasu na nudę. Na pewno wybierzemy ten obóz za rok. Polecam!