Śnieżne Przyjaciółki
Śnieżne Przyjaciółki
Śnieżne Przyjaciółki
Śnieżne Przyjaciółki
Śnieżne Przyjaciółki
Śnieżne Przyjaciółki

Śnieżne Przyjaciółki

Zimowisko dla dziewczynek ? Hotel Łężeczki ? 5 dni

Śnieżne Przyjaciółki

Dziewczyny witajcie w zimowym królestwie, gdzie magia zimy spotyka się z wyjątkową magiczną przygodą. Zimowisko owiane krystalicznie czystym, górskim powietrzem i otoczone zaczarowanym zimowym pejzażem! Tworzymy niezapomniane wspomnienia dla wyjątkowych księżniczek. Jest to miejsce pełne radości, zabawy i tanecznych rewolucji! Przed Wami niepowtarzalny czas pełen przygód, śnieżnych zabaw i nowych przyjaźni. Specjalny program dostosowany pod dziewczynki, które tej zimy poczują się wyjątkowo wskakując do zaczarowanego królestwa pełnego wyjątkowych wyzwań i aktywności.

Zimowisko dla dziewczynek 6-9 lat, 10-12 lat

Atrakcje realizowane podczas turnusu

 • tanecznym krokiem wyruszymy na wyjątkowe zajęcia taneczne.
 • prawdziwy raj dla miłośników zimowych przygód i wszystkich, którzy pragną w pełni wykorzystać uroki zimy. W trakcie naszego zaczarowanego zimowiska będziemy korzystać z pięknego górskiego otoczenia, przechadzając się po pięknej okolicy i wskakując w wir wyjątkowych śnieżnych zabaw i konkurencji!
 • jeżeli tylko pogoda nam dopisze to czeka Was ekstremalny zjazd z górki po białym puchu.
 • dbanie o ciało i umysł, zajęcia na matach z użyciem gum do ćwiczeń . Chwila na wyciszenie i odkrycie wyjątkowych form gimnastyki i relaksacji.
 • stworzymy swoją kolekcję od podstaw – czekają na Was różne materiały i sprzęt krawiecki. Wcielimy się w projektantki, przenosząc swoje pomysły i autorskie projekty do rzeczywistego świata. Uwaga, akcja! Waszą modową kolekcje ZIMA 2024 trzeba uwiecznić – przekonamy się jak zaprezentujecie swoje dzieła przed obiektywem i profesjonalnym świetle.
 • dziewczyny to wasz magiczny squishy – wyjątkowy sensoryczny gniotek tworzony nowoczesną metodą.
 • zajęcia na drewnianych szczudłach połączone z kosmicznymi skokami na skoczkach POGO. Przed Wami również tor przeszkód na zewnątrz. Tej zimy priorytetem jest ruch na świeżym powietrzu!
 • Czas na receptury i przepisy o których słyszał mało kto.Wróćmy na moment do słonecznego lata tworząc własne bubble tea od podstaw.
 • za pomocą specjalnych farb do ciała, tatuaży i magicznych wzorów, zamienicie się w swoją ulubioną postać poprzez specjalne akcesoria do charakteryzacji. Ustawcie się do sesji zdjęciowej, która odbędzie się w blasku specjalnego oświetlenia do selfi!
 • Czas na interaktywną matę do tańca oraz zimowe karaoke! Wyginamy się w rytm muzycznych hitów. Czas na wygibasy z wyjątkowymi akcesoriami i sprzętem do tańca.
 • którą porą roku jesteś? Stwórz piękny wianek na głowę i biżuterię z motywem swojej ulubionej pory roku! Przekonamy się jaką porą roku jesteście i kogo wianek i biżuteria będzie prawdziwym HITEM zimowego sezonu.
 • wskocz do świata magicznej metamorfozy. Wybierz swój hairspray, ulubione kosmetyki i dokonaj niesamowitej przemiany. Dzięki zmywalnym kosmetykom do włosów zmienicie się nie do poznania, lecz tylko na jeden dzień.

KOSZTY

 

CENA ZAWIERA:
? ZAKWATEROWANIE
? WYŻYWIENIE
? AKTYWNY PROGRAM
? MATERIAŁY PLASTYCZNE
? OPIEKĘ KADRY I INSTRUKTORÓW
? UBEZPIECZENIE NNW

CENA NIE ZAWIERA:
? TRANSPORTU

PŁATNOŚĆ:
? I RATA:
15% wartości imprezy płatne w ciągu 7 dni od złożenia rezerwacji
? II RATA: pozostała kwota płatna na 30 dni przed rozpoczęciem imprezy

? HOTEL ŁĘŻECZKI ? (woj. wielkopolskie) położony w lesie nad jeziorem. Obiekt ogrodzony z basenem krytym oraz placem zabaw. Hotel Łężeczki oddalony 60 km od Poznania położony jest nad brzegiem malowniczego Jeziora Chrzypskiego w sercu Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. Rozległe lasy, pagórki morenowe, jeziora rynnowe i wijące się rzeki kształtują tutejszą okolicę, pozwalając aktywnie spędzać czas na łonie natury. W budynku hotelowym znajduje się basen. Ogrodzony teren ok. 2,5 ha mieści piaszczyste boisko do piłki plażowej, asfaltowe do koszykówki, plac zabaw, miejsce na ognisko. Istnieje możliwość korzystania z pobliskiego boiska do piłki nożnej.

hotel oboz dla dzieci

hotel łężeczki

hotel łężeczki

hotel łężeczki

hotel łężeczki

hotel łężeczki

hotel łężeczki

hotel łężeczki

Dojazd własny 0 zł
Poznań 350 zł
Leszno 300 zł
Kalisz VIP
Zielona Góra VIP
Gniezno VIP
Gorzów Wlkp. VIP
Piła VIP
Konin VIP

1. Cena obejmuje transport w obie strony.

2. Transport organizowany jest przy minimalnej ilości 6 osób (nie dotyczy transportu VIP) .

3. Dojazd VIP realizowany jest przy minimum 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu VIP w obie strony ? 450 zł.

4. Każdego uczestnika obozu korzystającego z transportu obowiązuje limit bagażu ? 1 szt. bagażu głównego o wadze max do 20 kg, bagaż podręczny

max 5 kg (plecaczek lub torebka) zabieramy do autokaru.

5. Transport może być łączony.

 • Masz pytania? Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka form kontaktu. Kliknij by wybrać:

Telefon E-mail        Czat

Poznaj opinie naszych klientów

Ania D
Ania D
2023-08-07
Szukałam pierwszej koloni dla 7letniego syna i znalazłam w Hajdasz Travel. Był to wyjazd nad jezioro na 5 dni. Im bliżej było wyjazdu tym bardziej wątpiłam czy to był dobry pomysł. Ale syn wrócił zadowolony, miał mnóstwo aktywności. Podobał mu się hotel i pokój, jedzenie smakowało, zaaklimatyzował się z nowymi kolegami i jak opowiadał odwiedzali się w pokojach i wspólnie się bawili. Dzielnie dysponował kieszonkowym. Ani razu podczas rozmów telefonicznych nie mówił, że coś mu się nie podoba. Co dla nas rodziców ważne, wyraża chęć do dalszych wyjazdów w kolejnych latach, ponieważ pierwszy wyjazd sprawił, że kolonie po prostu mu się spodobały.
Kamil Muszyński
Kamil Muszyński
2023-08-04
Syn świetnie się bawił i wrocił zadowolony z obozu. Pani Weronika S. była miła, sympatyczna i zaangażowaniem zajmowała się dziećmi. Syn mówił, że były imprezy i teleturnieje oraz wiele innych atrakcji. Polecamy.
Basia Wein-K
Basia Wein-K
2023-07-31
Córka wróciła bardzo zadowolona z obozu w Rewalu, towarzystwo, kadra prowadząca zajęcia, jedzenie, wszystko na plus. Polecamy Hajdasz Travel 🙂
Justyna Domańska
Justyna Domańska
2023-07-25
Super kolonie w Zblewie. Syn zadowolony, opieka rewelacyjna, szczególnie Pani Weronika- miła, ciepła i zaangażowana osoba. Polecam. Na pewno wrócimy
Magdalena Kijewska
Magdalena Kijewska
2023-07-22
Syn wrócił z kolonii bardzo zadowolony do tego stopnia, że płakał wieczorem, że już więcej Pani wychowawczyni i poznanych kolegów nie zobaczy?.To były jego pierwsze kolonie i dzięki dobrej zabawie na pewno nie ostatnie,serdecznie pozdrawiamy całą ekipę wychowawców z Dworku Tucholskiego, szczególnie Panią Weronikę
Dom Ka
Dom Ka
2023-07-21
Córka wróciła mega zadowolona z obozu w Dworku Tucholskim, organizowanym przez Hajdasz. Polecam przede wszystkim ze względu na ilość atrakcji i cudowną ciocię, która opiekowała się dziećmi na 200%. Opinia córki: " daje 11/10 i chcę tam wrócić".
Katarzyna Makowska
Katarzyna Makowska
2023-07-21
Dziękuję za opiekę nad synem na obozie Boys Camp w Dworku Tucholskim?? syn bardzo zadowolony! Mnóstwo atrakcji i bardzo profesjonalne podejście kadry. To nasz pierwszy oboz w HajdaszTravel i po złych doświadczeniach u innych turystycznych firm odbudowaliśmy wiarę w to, że można. Do zobaczenia na pewno! Polecam.
Joanna Nowaczyk
Joanna Nowaczyk
2023-07-20
Oceniam obóz Boys Camp w hotelu szablewski. Dziecko pojechało pierwszy raz, baliśmy się, że będzie płakać, ale koniec końców okazało się, że dziecko nie chciało wracać do domu. Dodam, że jechało same, a na obozie znalazło wielu kolegów. Od pierwszych chwil obozu czuć przyjazną atmosferę. Na obozie nie ma pań, są ciocie i uważam, że dzięki temu relacje między kadrą, a dziećmi są luźniejsze. Fakt, są to młode dziewczyny, ale to przecież nie podważa ich kompetencji. Żeby być wychowawcą kolonijnym nie trzeba robić profesury i mieć minimum 40 lat? dziewczyny są młode i dzięki temu świetnie rozumieją się z dziećmi, widać, że mają doświadczenie. Przez cały pobyt nie ma czasu na nudę. Na pewno wybierzemy ten obóz za rok. Polecam!